320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Suht tore muinasjutt see jah. Meeldivad ka tissid. Ja peaosaline on hästi valitud. Veits meenutab Guy Richie Sherlock-it.

    Kommentaar


      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
      Californicationi viimane hooaeg oli ikka wayyy too over the top. Sama rada nagu paljude sarjadega - esimesed hooajad väga head, aga ühel hetkel pole enam midagi huvitavat kirjutada ja siis hakkab lihtsalt iseenda parodeerimine ja ülepingutamine.
      mu arust oled sa nagu need neegrid või väiksed tüdrukud Californicationi FB-lehe kommentaariumis. parim tv-show ever made ja kõik. ja järjest paremaks läheb!
      “I am Zlatan. Who the hell are you?”

      Kommentaar


        Pean ka marv3llousiga nõustuma, viimane hooaeg oli ikka väga vilets, kõik oli ikka väga üle keritud.Kuna maitseid on erinevaid, siis huvitabki, et mis seal head oli? Kõikidele eelmistele hooaegadele oleksin ma andnud vähemalt 8-9 punkti, viimasel hooaajal olid üksikud osad mis olid väärt 7 punkti.Eriti hästi jääb meelde mingisugune lennukiosa, kus siis see hakkas alla kukkuma ja samal ajal üritas Atticus laulu kirjutada ja mingi briti eit tegi runkeliga anaali ja vist oli ilgelt kisa ja karjumist ka.
        Suhkruhaige

        Kommentaar


          "Defiance", Syfy uus ulmekas käitub tavapäraselt: mida inimsarnasem ja nunnum tulnukas, seda positiivsem tegelane ja põhjust pikemalt peatuda. Mind aga huvitaks hoopis rohkem nende võõrama välimusega tüüpide elutee.
          Kusjuures neil on seal oma Chewie'd ka, aga keegi ei pööra tähelepanu.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Arrested Developmendi preview klipp http://www.rollingstone.com/movies/v...e-air-20130426

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              On üks säherdune uus asi nagu "Da Vinci deemonid". Siis nagu päriselt Leonardo elust ja seiklustest, ei mingit sidet Dan Browniga. Üsna ajuvaba ajalooline jant, aga mulle sellised asjad päris meeldivad. Tuleb meelde, kuidas lapsepõlves tollal värsket inglaste Robin Hoodi kaifisin.
              Visuaalses mõttes on väga vahvalt ära kasutatud Da Vinci joonistusi.

              Edit: Selgub, et nimetet sarja asub juba sel reedel näitama Eestis nähtav telekanal Fox.
              Täpset põhjust ei tea, aga pärast kümmet minutit vaatamist panin teleri kinni. Lihtsalt ei meeldinud. Tiss on spartacuses parem, story on (ilmselt) game of thronesis parem.

              Keegi ajakirjanik ütles I. Hargla uut raamatut kommenteerides, et liiga palju on sellist uut asja, kus ajalooline taust on lihtsalt selleks, et saaks näidata avaraid dekolteesid. Kas da vinci deemonid langeb sinna kategooriasse (hargla uus raamat sinna kategooriasse muide ei asetu)? Ei tea, aga ei kavatse ka välja uurida. Minu playlistist on ta välja kirjutatud.

              Kommentaar


                Algselt postitas Milanista Vaata postitust
                Eriti hästi jääb meelde mingisugune lennukiosa, kus siis see hakkas alla kukkuma ja samal ajal üritas Atticus laulu kirjutada ja mingi briti eit tegi runkeliga anaali ja vist oli ilgelt kisa ja karjumist ka.
                That was fucking hilarious. Minu meelest meenutas Californicationi 6. hooaeg natukene 2. hooaega kus oli Lew Ashby, ning teine hooaeg on Californicationi absoluutne parim, seega kuues oli väga nice change of pace võrreldes selle neegri juraga mis viiendas hooajas oli. 8/10

                Kommentaar


                  Shameless US oli hea esimese kuue episoodi ajal, kui kõik oli originaalne, uus ja huvitav. Pärast seda läks iga episoodiga järjest nõrgemaks, igavamaks ja gaymaks. Frank Gallagher on kõige meelelahutuslikum tegelane seal, tema elu on lausa lust jälgida....totally shameless.

                  Kommentaar


                    Ega keegi teadjam komöödiasõber ei oska kommenteerida, kas Parks and Recreationi 6. hooaeg ka ilmavalgust näeb? Wikist üritasin üks päev töö kõrvalt tuhnida, aga sealt ühtegi vihjet ei paistnud - nii suur sarjade sõber ei ole, et igapäevaselt telekanalite blogisid või uudiskirju jälgiks. 5. hooaja viimane osa peaks neil päevil välja tulema, igati meeldiv oleks ka järgmisel hooajal selle kreisi pundi tegemistele kaasa elada. Mõnus ajaviide, kui nii võtta.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Milanista Vaata postitust
                      Pean ka marv3llousiga nõustuma, viimane hooaeg oli ikka väga vilets, kõik oli ikka väga üle keritud.Kuna maitseid on erinevaid, siis huvitabki, et mis seal head oli? Kõikidele eelmistele hooaegadele oleksin ma andnud vähemalt 8-9 punkti, viimasel hooaajal olid üksikud osad mis olid väärt 7 punkti.Eriti hästi jääb meelde mingisugune lennukiosa, kus siis see hakkas alla kukkuma ja samal ajal üritas Atticus laulu kirjutada ja mingi briti eit tegi runkeliga anaali ja vist oli ilgelt kisa ja karjumist ka.
                      minu meelest oli sel hooajal kõige rohkem rock'n'rolli, mida ma olen sellelt sarjalt alati lisaks oodanud. no ja Faith oli ilmselgelt kõige lahedam ja ilusam naine, kes Hankil seal Kareni kõrvalt panna on olnud.
                      “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                      Kommentaar


                        Algselt postitas alehis Vaata postitust
                        minu meelest oli sel hooajal kõige rohkem rock'n'rolli, mida ma olen sellelt sarjalt alati lisaks oodanud. no ja Faith oli ilmselgelt kõige lahedam ja ilusam naine, kes Hankil seal Kareni kõrvalt panna on olnud.
                        Maitsed on erinevad. Selle show mõte ja olemus oli alguses midagi muud ja enamat kui ülepingutatud situatsioonikoomika nagu see lennukis kirjaldatu või näiteks matustel toimunu.

                        Täpselt sama saatus tabas ka näiteks 'Entourage'i' ja 'Weedsi'. Paar-kolm hooaega väga korralikku sarja, ning siis hakkab vaikne 'dumbing down' kuni viimased hooajad olid algsest tasemest ikka väga palju maas.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Ma avastasin enda jaoks Hannibali. Esimesed osad on olnud väga head.

                          Kommentaar


                            Eesti maffia on ennast USAs korralikult sisse söönud. Person of Interest tegi selle ilusasti selgeks.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              ouraiid

                              '24' will 'Live Another Day' in 2014, Fox confirms

                              The show will return in the summer of 2014 as an event series called "24: Live Another Day." Kiefer Sutherland has signed on to play Jack Bauer again, with the story picking up several years after the last season, which aired in 2009. There's no word yet on any other casting.
                              "Live Another Day" will run for 12 weeks and keep its real-time format, but Fox Entertainment Chairman Kevin Reilly says it may skip hours here and there.
                              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                              Kommentaar


                                Elu Keset Linnal on aint 2 osa jäänud
                                Algselt postitas Iceman
                                Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X