320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Maailma kõige hirmsamad laulud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Riks
    replied
    mis viga on? Fetterly käis korra solaariumis ja ajas lõua paljaks. ma ei näe midagi äramärkimist selles postituses teemasse "maailma kõige hirmsamad laulud". lugu täiesti omane W.K. stiilile nagu ikka...ja üheks parimaks rokkstaariks jääb ta mu silmis endiselt.
    nii, et hoia oma hetke emotsioone veidi vaos, Teiresias.

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Algselt postitas Teiresias Vaata postitust

    ainult selle pildi pärast juba
    Dannar sööb su elusalt...

    Leave a comment:


  • Teiresias
    replied
    Last edited by Teiresias; 07.12.10, 22:58. Põhjus: endine laul polnd halb

    Leave a comment:


  • Jasper
    replied
    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    heade lugude persekeeramise eest võiks mingi seadusega määratud karistus tegelt olla. pead terve ööpäeva bon jovid kuulama näiteks.
    Elmarist tuli Autiotalo versioon ... uhuhuhhhuuu

    A te tõlkerefrään on ka pähh.

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Algselt postitas z3ro Vaata postitust
    Duubeldan ... kui keegi julgeb Arctic Monkeysi siia teemasse lisada siis ma ei tea nohhh.
    Arcticust on savi, aga Animal Collective'st käed eemale.

    Leave a comment:


  • z3ro
    replied
    Algselt postitas dannar Vaata postitust
    Lamb Of God tegeleb ilmselt trollimisega, kui sellised laulud siia teemasse pani.
    Duubeldan ... kui keegi julgeb Arctic Monkeysi siia teemasse lisada siis ma ei tea nohhh.

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Lamb Of God tegeleb ilmselt trollimisega, kui sellised laulud siia teemasse pani.

    Leave a comment:


  • Teiresias
    replied
    kui see x-filesi oma välja jätta, siis vaadates paljusi laule mis te siia postitate, pean nentima, et teile meeldimiseks peaks vist karu žonglöörima põlevate tõrvikutega üksratta seljas slaalomit sõites jne.... VOT NII RASKE ON SEE !

    Leave a comment:


  • Teiresias
    replied
    Algselt postitas erxu Vaata postitust
    Maailma kõige hirmsam laul on X-Files (Salatoimikud) soundtrack - no mine lolliks kasvõi, kui rõve.
    kuule, kassa oled Tartust pärit vää ??????!!! See oli 20. sajandi kõige meeldejäävam seriaalialgusmeloodia mida oskas kaasa vilistada nii töölisklass kui ka pinktsakliplaste koorekiht. Ning see on väga meeldejääv meloodia. Ah et või talle ei meeldi. Ptüi, ma ütlen.

    Leave a comment:


  • Halb ründaja
    replied





    Pange juba pillid ja plaadimängijad kotti, palun.

    Leave a comment:


  • erxu
    replied
    Maailma kõige hirmsam laul on X-Files (Salatoimikud) soundtrack - no mine lolliks kasvõi, kui rõve.

    Leave a comment:


  • cannuman
    replied
    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    heade lugude persekeeramise eest võiks mingi seadusega määratud karistus tegelt olla. pead terve ööpäeva bon jovid kuulama näiteks.

    Mitte et ma neid lugusid teaks või viitsiks kuulata (seega ei oska nõustuda/mitte nõustuda), aga hästi öeldud igatahes.

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Algselt postitas elx Vaata postitust
    Oot see oli see perse keeratud hea lugu? Minu arvates sobib täpselt sama moodi siia teemasse.. üpris võrdsed, see kaver igal juhul midagi hullemaks ei keeranud.
    Dumb, dumb, dumb.

    Leave a comment:


  • Teiresias
    replied
    Algselt postitas elx Vaata postitust
    Oot see oli see perse keeratud hea lugu? Minu arvates sobib täpselt sama moodi siia teemasse.. üpris võrdsed, see kaver igal juhul midagi hullemaks ei keeranud.
    ei väitnudki, et see hea lugu on. lihtsalt see oligi see laul, mis meenutas seda jubedat kaverit, kuna meloodia oli üks ühele maha ripitud.

    Leave a comment:


  • Teiresias
    replied
    Algselt postitas cáñamo Vaata postitust
    Lihtsalt kohutav lugu.
    missa nüüd? lil wayne on ju kõige musikaalsem "räppar" ja kõige suurem lüüriline geenius. OF ALL TIME!!!

    Leave a comment:

Working...
X