320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Marihuaana (cannabis sativa)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    see on muidugi reaalne vend(nt: countile võib see meeldida). kas ta ei olnud ka seal ükskikkandidaatide komöödia üks peaesinejaid?
    Kas ta mingi aeg hullumajas kinni ei istunud?
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        kirjutan alla:

        Kommentaar


          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
          Eesti Westboro Baptist? kusen kirjutise ja teie jumala peale.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Mõlemad osapooled on nii kuradi ebaveenvad.
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              Nihilist on üldse portaal mis ei kutsu väga lugema ja veel vähem sealset asja tõsiselt võtma.

              Kommentaar


                UN Says It Is Reviewing Its Policy On Decriminalizing Drugs
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Esiteks peab selgeks tegema, mida tähendab dekriminaliseerimine. See ei ole kanepi legaliseerimine. Eespool oli toodud Portugali näide, kus kanep on dekriminaliseeritud. Kanepi ostmine, müümine ja kasutamine on seal endiselt karistatav, kuigi jah, mitte kriminaalkorras, vaid saad trahvi või teed ühiskondlikku kasulikku tööd.

                  Edit: minugipoolest võiks kanepijunni suitsetajad kuskil vanadekodus siibreid välja tassida.
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    Ma polnud seda teemat kunagi varem lugenud ja sattusin nüüd teema esimesi poste lugema, kus Martin ägedalt kanepi (või üldse narkootikumide) pooldajate propaganda vastu sõdis. Aasta siis oli 2010...viis aastat on pikk aeg....
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                      Ma polnud seda teemat kunagi varem lugenud ja sattusin nüüd teema esimesi poste lugema, kus Martin ägedalt kanepi (või üldse narkootikumide) pooldajate propaganda vastu sõdis. Aasta siis oli 2010...viis aastat on pikk aeg....
                      Võib tsiteerida klassikuid:
                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Me vast näeme muutusi erinevalt, et täna on homme ei ole vs täna on viie aasta pärast ei ole.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Ahto Lobjakas: Kanep tuleb seadustad
                        Eestil puudub toimiv uimastipoliitika: kergeloomulise kanepi tarbijaid represseeritakse, ülihävitavale fentanüülile pole suudetud 15 aastat piiri panna, osutab kolumnist Ahto Lobjakas.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Ahto Lobjakas: Kanep tuleb seadustad
                          http://arvamus.postimees.ee/3370451/...mpaign=fb_post
                          Sama väljaande teine uudis-
                          Kokkuvõtvast uuringust selgub, et kanep on paljude tervisekahjude otsene põhjustaja, mitte üks riskifaktoritest.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            emal on migreen ja tahab kanepiga seda leevendada, sest muu sitt pole aidanud. Läheb perearsit juurde ja palub see välja kirjutada. Saadetakse perse?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                              424 kutsealuse hulgast kontrolliti 200 ja neist 76 organismist leiti narkootiliste ainete tarvitamise tunnuseid.

                              isegi, kui need 200 olid cherry picked, siis 76/424=18% kinnitab mulle vähemasti, et keeld ei takista mitte kellelgi aine kättesaadavust.
                              kuidas ikkagi need 200 välja valiti? need, kes psühholoogi juures tunnistasid, et teevad, lükati tanki? või vastupidi - katsetati nende ausust, kes ütlesid, et pole puutunud? mitmele nekrutile väänati tervituskaristus seoses alkoholi jääknähtudega?

                              olen reaalselt huvitatud vastustest ... ehk on kellelegi silma jäänud midagi.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                                kuidas ikkagi need 200 välja valiti? need, kes psühholoogi juures tunnistasid, et teevad lükati tanki? või vastupidi - katsetati nende ausust, kes ütlesid, et pole puutunud? mitmele nekrutile väänati tervituskaristus seoses alkoholi jääknähtudega?

                                olen reaalselt huvitatud vastustest ... ehk on kellelegi silma jäänud midagi.
                                Siin käis link läbi ühele artiklile kus oli statistikat, sealse järgi tundub, et polnud mingit peedistamist vaid, et statistika sai lihtsalt kinnitust.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X