320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Marihuaana (cannabis sativa)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    AK47 tean, et on üks kanepi strain, aga kui sa mingit sünteetilist asja mõtled siis need soovitan heaga proovimata jätta.

    Kommentaar


      piisavalt olen teinud juba, põhjuseks hea kättesaadavus. tahaks teada ka mida tegelikult tarbid, sest see ei ole cannabis
      "Ainult Ghana koondise mängijad on mustanahalised, ülejäänud on neegrid"

      Kommentaar


        Ilmselt siis tegu ikkagi selle sünteetilise asjaga.

        Mingi brändi nime järgi vist on saanud laialdasema hüüdnime spice. Googeldades ak47+spice annab tulemusi palju.

        Ning googeldades spice, legal-high või syntethic cannabis võid juba ise edasi lugeda, miks ma soovitasin nendest eemale hoida.

        Ise proovinud ei ole midagi sellist, väga suurt huvi ka ei ole.
        Kas nad on siis eestis lubatud ja kuskil vabalt turul, et kättesaadavus hea? Üldiselt mulle tundub, et me oleme esimesed kes igasugu uue ja 'huvitava' kiirelt ära keelavad.

        Kommentaar


          suured tänud, et viitsisid uurida. tundub tõesti olevat too spice. igatahes kui keegi niiväga tõesti tahab proovida siis palun, väga väikeste kogustega. üledoseerimine on väga sagedane ja mul on juba mitmed tuttavad lõpetanud oksendamisega ja halbade trippidega. siin on nüüd veidi offtopicut tulnud aga loodan, et hoiab ära teie mürgitumise.
          "Ainult Ghana koondise mängijad on mustanahalised, ülejäänud on neegrid"

          Kommentaar


            Kindlasti mitte tarvitada seda spice AK 47! Juhtusin üpriski juhuslikult proovima ja no ausalt selline tunne oli nagu oleks suitsetanud autorehvi, mitte kunagi enam ei kavatse proovida sellist kraami.
            Suhkruhaige

            Kommentaar


              Yo http://instagram.com/p/dNcYaqKMt8/#

              Kommentaar


                Pigem juba nagu "liiga hea"
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Facebookis on ka üks tore kommuun Stop Smoking Weed, see ilmselt küll läbi huumori tehtud, aga pildid on sama debiilsed.
                  Stiilinäide:
                  484882_237184089750838_1710716727_n.jpg
                  Suhkruhaige

                  Kommentaar


                    Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
                    mango pidavat "hitti" pikendama.
                    Lugesin ka hiljuti, mõju pidi ka märksa tugevam olema. On keegi katsetanud ka?

                    Kommentaar


                      paar aastat tagasi sai korra katsetatud aga erilist vahet ma küll ei täheldanud. samas olen täitsa usaldusväärsetest allikatest kuulnud, et asi töötab. oleneb savust ja kindlasti ka mitmetest muudest faktoritest.

                      Kommentaar


                        Selles suhtes täbar lugu jah, kui 21. sajandil riik ei soodusta rahvale esmatarbekaupade kättesaadavust.

                        Kommentaar


                          kontakte tuleb leida ja hoida
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            teema on terav.
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              Anvelt on väikse popsu teinud
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                ei mingi promo ega midagi, aga kes facebookis aktiivsem või vähem aktiivsem, siis soovitan gruppi https://www.facebook.com/groups/rohelised/
                                kuskilt tuleb ju alustada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X