320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arvutiabi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Mida teha, kui lauaarvutil ilmneb selline probleem: esmalt hangus paar korda totaalselt ära. Nii, et isegi taskmanageri ei võtnud ette; mitte midagi..Kolmandal korral sisse lülitades arvuti läks justkui tööle (power nupp läheb põlema ja tavapärane käivitamise hääl on ka) aga ekraan pilti ette ei võta. samuti ei lähe põlema laserhiir ja klaviatuuri tuli. Ehk nagu arvuti ei saadaks enam ühtki signaali välja, aga ise justkui töötaks. Kõik ühendused ja lisatarvikute kvaliteet on kontrollitud.
    Esimese asjana pane tolmuimeja uugama ning tõmba tolm ära.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Algselt postitas elx Vaata postitust
      Esimese asjana pane tolmuimeja uugama ning tõmba tolm ära.
      Selle välistan, sest arvutit on seest puhastatud regulaarselt..

      Kommentaar


        Algselt postitas Meintz Vaata postitust
        Ilmselgelt jah, on toiteplokk otsad andnud.

        Enda probleem: Konkreetselt kadus sisuliselt üleöö heli arvutil ära. Pole heli ei youtubes, erris ega kusagil mujal
        Mul vana arvutiga juhtus ka aeg-ajalt seda ning System Restore aitas alati.
        Newton Heath 1878

        Kommentaar


          Tehke mulle, kui üpriski tehnikakaugele inimesele selgeks üks asi.

          Nimel oli pool aastat läpakal ekraan katki. Polnud hullu, kasutasin tasuta saadud vana CRT (17 tolli äkki) monitori. Ja mängisin Fifat ning kõik jooksis ilusasti ja sujuvalt, resolutsioon oli vist mingi 800x600 äkki? Nüüd ostsin läpparile uue ekraani, pilt on ilus ja palju kvaliteetsem, aga Fifa läägib kohutavalt. Kuna läpakas on 13,3 tollise ekraaniga, siis sobib resolutsiooniks 1366x768. Mõtlesin, et äkki väiksema resoga tuleb lihtalt pildikvaliteet kehvem ja mäng jookseb selle võrra jällegi paremini. Aga tutkit. Väiksema resoga on pilt lihtsalt väiksem, aga ikkagi sama terav ja detailne ning mäng läägib kohutavalt.

          What should I do?

          Kommentaar


            Algselt postitas RedMike Vaata postitust
            Tehke mulle, kui üpriski tehnikakaugele inimesele selgeks üks asi.

            Nimel oli pool aastat läpakal ekraan katki. Polnud hullu, kasutasin tasuta saadud vana CRT (17 tolli äkki) monitori. Ja mängisin Fifat ning kõik jooksis ilusasti ja sujuvalt, resolutsioon oli vist mingi 800x600 äkki? Nüüd ostsin läpparile uue ekraani, pilt on ilus ja palju kvaliteetsem, aga Fifa läägib kohutavalt. Kuna läpakas on 13,3 tollise ekraaniga, siis sobib resolutsiooniks 1366x768. Mõtlesin, et äkki väiksema resoga tuleb lihtalt pildikvaliteet kehvem ja mäng jookseb selle võrra jällegi paremini. Aga tutkit. Väiksema resoga on pilt lihtsalt väiksem, aga ikkagi sama terav ja detailne ning mäng läägib kohutavalt.

            What should I do?
            Ma usun, et su läpaka videokaart jääb lihtsalt liiga nõrgaks.

            Kommentaar


              Algselt postitas BloddyTear Vaata postitust
              Ma usun, et su läpaka videokaart jääb lihtsalt liiga nõrgaks.

              Eks ta ole jah suht piiripeal, kõik settingud on maxlow peal. Aga lihtsalt imelik on see, et kui läppari CRT monitori taha ühendan, on pildi kvaliteet kehvem, aga mäng jookseb suurepäraselt. Lihtsalt läpparit kasutades aga on hullem lääg sees.

              Kommentaar


                Algselt postitas RedMike Vaata postitust
                Nimel oli pool aastat läpakal ekraan katki. Polnud hullu, kasutasin tasuta saadud vana CRT (17 tolli äkki) monitori. Ja mängisin Fifat ning kõik jooksis ilusasti ja sujuvalt, resolutsioon oli vist mingi 800x600 äkki?

                Pool aastat 17tollisel kuvaril 800x600 resoga mängida? Mother of god...

                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Lauaarvuti monitor andis saba. Panin hommikul arvuti käima, pilt oli hästi tuhm, hakkasin monitori settinguid näppima (monitori peal olevate nuppudega), ei jõudnud midagi muutma hakatagi, kui pilt täitsa ära kadus. Roheline voolutuli põleb, olen proovinud restartida nii arvutit kui monitori, kuid enam pilti ette ei saa (isegi monitori settinguid). Juhtmed on kõik ilusti ühendatud. On kellelgi kogemusi, kas on mõtet üritada remontida või tuleb odavam uus osta? Tegemist 24 tolline Aceri monitoriga. Uued sama suured maksavad Hinnavaatluse järgi alates 130-st eurost.

                  Kommentaar


                    Sain just arvuti parandusest tagasi. Sinna viisin põhjusel, et sisse lülitades ei tulnud piiksu mis alati tuleb ning ekraanile ei tekkinud midagi ning tuluke vilkus mis tähendab, et arvuti on "puhkeasendis" või ei tööta. Mitmeid kordi sisse-välja lülitades sai ka pildi ette ja natuke toimetada kuid restart või blue screen lõpetas mu tegevuse. Raalimeistrid ütlesid, et kõvaketas on läbi ja vahetasid selle ära kõva raha eest. Nüüd kätte saades hakkas see sama sitt otsast peale. Kas on võimalik et härrad seal paranduses vahetasid mul ära täiesti töökorras kõvaketta ja jätsid tegeliku probleemiga tegelematta? Kiire googeldamine ütleb, et suur võimalus on hoopis emaplaadi ebakorrektses töös.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kelonaator Vaata postitust
                      Sain just arvuti parandusest tagasi. Sinna viisin põhjusel, et sisse lülitades ei tulnud piiksu mis alati tuleb ning ekraanile ei tekkinud midagi ning tuluke vilkus mis tähendab, et arvuti on "puhkeasendis" või ei tööta. Mitmeid kordi sisse-välja lülitades sai ka pildi ette ja natuke toimetada kuid restart või blue screen lõpetas mu tegevuse. Raalimeistrid ütlesid, et kõvaketas on läbi ja vahetasid selle ära kõva raha eest. Nüüd kätte saades hakkas see sama sitt otsast peale. Kas on võimalik et härrad seal paranduses vahetasid mul ära täiesti töökorras kõvaketta ja jätsid tegeliku probleemiga tegelematta? Kiire googeldamine ütleb, et suur võimalus on hoopis emaplaadi ebakorrektses töös.
                      teen panuse vigase toiteploki peale.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Kuidas saada EMT netipulgast ainult läptopi abil WIFI?

                        Olen lugenud erinevaid lahendusi, kuid pole ühtegi edukalt korrata suutnud. Kõige lihtsam tundub olevat ad-hoc lahendus, kuid mingil põhjusel ei suuda arvutid sinna võrku end ära ühendada.

                        Igatahes on lõppsoov selline, et kaks läpparit saaksid ühe netipulga otsas istuda.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          mis op süsteem? selles alusta kui googeldad.

                          E: ja mis kuradi asi on ad-hoc lahendus?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust

                            E: ja mis kuradi asi on ad-hoc lahendus?
                            Ilmselt mõtleb seda
                            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              mis op süsteem? selles alusta kui googeldad.

                              E: ja mis kuradi asi on ad-hoc lahendus?
                              Mõlemal arvutil win 7
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Learn what Internet Connection Sharing is, the benefits of ICS, and how to share your connection with other computers in your network in Windows 7.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X