320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arvutiabi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    iTunes ja Skype võtsid selle lükke peale pildi kenasti ette, aga office'i programmid streigivad endiselt..

    Kommentaar


      #77
      Ei oska eriti soovitada nii, vaata mida teeb arvuti samal ajal kui programme avad. Task manageris on performance tab ja seal peaks 7l ka olema resource monitor. Ehk sealt saab aru milles asi võib olla.

      Samas kui see hiljuti tekkis siis võib windows restore aidata.

      Kommentaar


        #78
        Ega ma selle esimese poole pealt suurt küll midagi aru ei saanud, aga system restore ka ei aidanud.

        Üldse on pärast seda jama ka arvuti üleüldiselt aeglasemaks jäänud, tea kas peaks format c peale mõtlema või mispidi..

        Kommentaar


          #79
          ehk kontrollid enne viirused üle

          Kommentaar


            #80
            Lasin nii spyboti kui avg-ga, puhas leht.

            lisaks veel nii palju, et kõikvõimalikes programmides nupu 'browse' vajutamine on välistatud, sest seejärel hanguvad ka msn ja firefox.

            Kommentaar


              #81
              mis see browse nupp on?

              Kommentaar


                #82
                no nt kui tahan msnis displeipilti vahetada, pean browse panema, et arvutist uus fail välja otsida.

                või siis nt Kure koduka adminzone's uudisele pilti lisada on samamoodi vaja browse'i kasutada, et pilt leida.

                hangub mõlemal puhul.

                Kommentaar


                  #83
                  tänks, kes proovisid, aga meeldiv format c aitas hädast välja.

                  Kommentaar


                    #84
                    Nii härrad, kas keegi teab kedagi, kes tegeleks sülearvutite akude taastamisega? Renovaari ja digitohtrit mitte pakkuda.

                    Teiseks, olen uurinud maad ka uue aku ostmise osas. Küsimus mahutavuse kohta, kui mul originaalis on 2600 mAh, siis kas on vahet kui uus aku oleks 2200 või 4400? Täpselt sama mahutavusega pole ma siiamaani leidnud
                    308

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas Markko Vaata postitust
                      Nii härrad, kas keegi teab kedagi, kes tegeleks sülearvutite akude taastamisega? Renovaari ja digitohtrit mitte pakkuda.

                      Teiseks, olen uurinud maad ka uue aku ostmise osas. Küsimus mahutavuse kohta, kui mul originaalis on 2600 mAh, siis kas on vahet kui uus aku oleks 2200 või 4400? Täpselt sama mahutavusega pole ma siiamaani leidnud
                      akukeskus aitab alati

                      Kommentaar


                        #86
                        Samuti aadressilt http://www.akupood.ee/ saad abi.
                        Mulle nad otsisid mu Delli jaoks välja küll kenasti aku.

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
                          Samuti aadressilt http://www.akupood.ee/ saad abi.
                          Mulle nad otsisid mu Delli jaoks välja küll kenasti aku.
                          Minul oli jälle selline kehvavõitu kogemus, niivõrdkuivõrd. Küsisin neilt oma Ordi jaoks akut. Esiteks pakkusid väiksema mahutavusega akut, teiseks ei olnud see originaaltootja aku ja kolmandaks oli selle hind 1600 krooni. Uurisin samal ajal Ordi enda käest, kas nad oma läpakatele varuakusid ka pakuvad. Pakuvad. Originaalaku, laos olemas, 900 krooni. Done deal!

                          Iseasi muidugi, et kas konkreetsed maaletoojad oma läpakatele varusid pakuvad. Ordil on lihtne, panevad ju siin kokku.


                          E:

                          Algselt postitas Markko Vaata postitust
                          Teiseks, olen uurinud maad ka uue aku ostmise osas. Küsimus mahutavuse kohta, kui mul originaalis on 2600 mAh, siis kas on vahet kui uus aku oleks 2200 või 4400? Täpselt sama mahutavusega pole ma siiamaani leidnud
                          Suhtluses Akupoega sain midagi ka kasulikku teada seoses akude mahutavusega:

                          - Kas Te oskate öelda, milline võiks olla vahe kestvuses?

                          - Arvan, et mingi 30 minutit.

                          Arvuti tööaega aku toitel on võimalik hinnata valemi alusel:

                          ( a / b ) * c = prognoositav mahutavus

                          a - originaalaku tööaeg uuena (minutid)
                          b - originaalaku mahutavus uuena (mAh)
                          c - uue aku mahutavus (mAh)

                          näide: ( 120minutit / 2000mAh ) * 3000mAh = 180minutit

                          Originaalaku mahutavuse leiate originaalaku siseküljelt.

                          Juhul, kui Te ei tea oma originaalaku tööaega uuena, siis võite selle leida Googlest. Märksõnadena kasutage "sülearvuti mudeli nimi" + "review". Selle meetodi abil on enamikul juhtudest leitav täiesti adekvaatne testitulemus.
                          "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                          RocknRolla (2008)

                          Kommentaar


                            #88
                            nii, tahame sõbraga FMi mängida võrgus läbi hamachi. kui ma aga hamachi serverisse liitun on nime taga kollane hüüumärk ning sellest tulenevalt ei saa ka mängu sisse. milles probleem võiks olla?
                            Algselt postitas JT8055
                            Olge aktiivsemad!

                            Kommentaar


                              #89
                              Skype'ga probleem

                              Nimelt mina ei kuule oma vestlusparterit üldse (või noh hakib/robot heli vms)
                              aga tema kuuleb mind väga hästi.
                              Kõige uuemat Skype versiooni kasutan..internetiühendus hea

                              Milles võiks olla probleem?

                              Kommentaar


                                #90
                                tema mikrofoni süü arvatavasti..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X