320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arvutiabi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    ehk siis on vaja wifi-ruuter aknast välja visata.

    Alguses teeks talle lihtsalt reset-i. Uuesti seadistada ja siis vaata edasi.

    Kommentaar


      Soovitage head läpakakotti kuhu mahuks ka paar raamatut ning mappi.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        Mul on HP Docking station, mille külge ma igal hommikul oma läpaka ühendan. Docki külge on ühendatud võrgukaabel, laadija, monitor, usb hiir ja klaver.

        Probleem on järgmine:

        Kui ma ühendan töötava jooksul läpaka lahti ja pärast tagasi, siis mõnikord ei lähe pilt enam automaatselt monitori, ning hiir ja klaver ei tööta. Restart aitab.

        Kas ma saan kuidagi ilma restardita ka asjad tööle või mis ma tegema peaksin?
        Mis videokaarti kasutad? nVidia puhul lase kõige uuem draiver peale, seejärel desktopis parema hiire klikiga avad NVIDIA Control Paneli - säält saad siis panna, kas pilt oleks sul läpakas, monitoris või siis mõlemas.(endal oli enne sama jama TV'lt lahti ühendades, juhtmed võtsin ära ja pilt jäi mustaks)

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Soovitage head läpakakotti kuhu mahuks ka paar raamatut ning mappi.
          Ei meeldi mulle läpaka kotis aga siis sain sellise endale:


          Mu e4300 jaoks on täpselt õige suurusega sahtel seal ja siit vaadates ei tundu ka väga kallis. Samas ei tea kust seda Eestist leidagi.

          Kommentaar


            Dell Vostro 3500 mahub ehk ka sinna? Soovitage veel miskit.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              photopoint'is (www.photopoint.ee) on kirjade järgi vähemalt suur valik ning palju huvitavaid tooteid.
              Ise otsisin endale sealt, kuid ost jäi tegemata, sest pohmas peaga sattusin Elioni poodi ning siis oli vaja sealt kott osta.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Dell Vostro 3500 mahub ehk ka sinna?
                Kardan et mitte. 13" ehk veel 14" midagi mahuks aga see sul suurem nati. teistesse taskutesse seal mahub kindlasti, aga see pole see kui ta seal ringi loperdab.

                Kommentaar


                  mingi jama hiirega.. nagu rullik ei toimi, tahan alla kerida aga ei saa.. milles probleem olla võib?
                  Hiir muidu töötab korralikult

                  Kommentaar


                    1. mis operatsioonisüsteem?
                    2. kas varem töötas?
                    3. kui töötas, siis kas oled midagi arvutiga vahepeal teinud (konfi muutnud, installeerinud)?

                    väga julmalt võttes win xp-l vaataksin esmalt "start" menüü > "sätted" > "Juhtpaneel" > "Hiir" > (sakk) "Riistvara" > "Properties" > (sakk) "advanced settings"
                    ja seal vaadata, et "wheel detection" oleks "assume wheel is present".

                    *Eesti keelsed mõisted pead ise inglise keele mõtlema, sest ei taha valet tõlget mälu järgi panna:P
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Have you tried turning it off and on again?
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        probleem selles et scvhost nimeline protsess kurnab koguaeg protsessorit ligi 50% ulatuses. olen teinud scanid nii AVG kui spybotiga mingit abi pole olnud.
                        Pilt:
                        Unlimited space to host images, easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.
                        www.netsoccer2.com

                        Kommentaar


                          Googeldades leidsin sellise õpetuse:

                          Kommentaar


                            Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                            Googeldades leidsin sellise õpetuse:

                            http://loranablog.wordpress.com/2007...ed-in-4-steps/
                            Kahjuks see ei aidanud minul.
                            www.netsoccer2.com

                            Kommentaar


                              Tervist, mul on üks probleem outlookiga ning ei leia kuidagi lahendust olen 2 päeva kulutanud lahenudse leidmisele, kui tulutult. Probleem seisneb selles, kui outlooki tööle panen tuleb selline kiri:


                              sealt edasi vajutan OK ning järgmisena tuleb selline pilt:



                              ei oska sinna midagi kirjutada ja vajutan OK, tuleb järgmine pilt:



                              vajutan sinnagi OK ja outlook sulgub.

                              Milles võib probleem seisneda?
                              ARSENAL !

                              Kommentaar


                                Algselt postitas markj Vaata postitust
                                Tervist, mul on üks probleem outlookiga ning ei leia kuidagi lahendust olen 2 päeva kulutanud lahenudse leidmisele, kui tulutult. Probleem seisneb selles, kui outlooki tööle panen tuleb selline kiri:


                                sealt edasi vajutan OK ning järgmisena tuleb selline pilt:



                                ei oska sinna midagi kirjutada ja vajutan OK, tuleb järgmine pilt:



                                vajutan sinnagi OK ja outlook sulgub.

                                Milles võib probleem seisneda?
                                Sinu Outlook on seadistatud töötama Exchange mailiserveriga aga Outlooki käivitades ei saa ta mingil põhjusel sellega ühendust. Teisel pildil ta palub sul selle meiliserveri aadressi sisestada. Kuna sa serveri aadressi ei sisesta, siis ta ka su kirjakasti avada ei saa.

                                http://www.last.fm/user/kurat_

                                Kommentaar

                                Working...
                                X