320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arvutiabi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas sul varem töötas ta või alles installisid?

    Sinna peaks siis dns serveri lisama nagu ma aru saan. Pakun et kui mul on nimi@example.com siis exchange server on example.com ja mailbox on siis nimi?

    Samas kui see kuidagi teisiti seadistatud on, siis peaks ikka need õiged seadistused olema.

    Kommentaar


      aga kuidas ümber seadistada ? olen proovinud reinstalli, ei toiminud
      kohe peale installimist oli nii.
      ARSENAL !

      Kommentaar


        Siin lähed vajutad fix it for me:

        Kommentaar


          Ei aita ka see...
          ARSENAL !

          Kommentaar


            Kas ei olnud asi selles või ei toimind see asi sul?

            Äkki pead käsitsi lisama selle:

            If you cannot configure a default gateway for your network settings, you can work around this problem by adding a DWORD value that is named DefConnectOpts to the following registry subkey:
            HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\12.0\O utlook\RPC

            Kuidas:
            Outlook 2007
            Click Start, click Run, type regedit in the Open box, and then click OK.
            Locate and then click the following subkey:
            HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\12.0\O utlook\RPC
            On the Edit menu, point to New, and then click DWORD Value.
            Type DefConnectOpts, and then press ENTER.
            Right-click DefConnectOpts, and then click Modify.
            In the Value data box, type 0, and then click OK.
            Exit Registry Editor.

            Kommentaar


              sai tehtud ka see, ei aidanud peaks mõnele ITi mehele külla minema
              ARSENAL !

              Kommentaar


                sa pole ikka veel vastanud - kas sa oled seda outlooki juba kasutanud ka või alles tahad hakata kasutama aga ei saa konfigureerida?
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  tahan hakata...
                  ARSENAL !

                  Kommentaar


                    Algselt postitas markj Vaata postitust
                    sai tehtud ka see, ei aidanud peaks mõnele ITi mehele külla minema
                    Paar õlle mulle tood võin seda vaadata kui vaja. Kui tln oled mudugi.

                    Kommentaar


                      alaealine
                      ARSENAL !

                      Kommentaar


                        Haaah. Pohh siis tood shokolaadi mu naisele vms.

                        Kommentaar


                          Eem.. sul on seal win 7 kindlasti? ses mõttes on veidi keeruline aidata, ma olen otsa pidi veel liiga xp-s kinni. aga seal on ju ka selline ontrol paneli laadne asi, kas seal pole mingit e-maili häälestamise võimalust? XP puhul saaks seal määrata mida Outlook meili vastuvõtuks kasutab - paned POP3 või mida iganes sa kasutad.

                          edit: leidsin ühe win 7 masina. Juhtmaneel (control panel) on täiesti olemas, mul on eesti keeles seal valik "Elektronpost", mis selle inglise keelne vaste on ma otsida ei viitsi. Kui sul see olemas, siis kindlasti leiad.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            tänud elx! asi korras!
                            ARSENAL !

                            Kommentaar


                              Nonii riistvaraspetsialistid !
                              Probleem järgmine: kuna läpakal oli juba pikemat aega klaver per**es siis sai see ära maha krutitud pealt ja seal haigutas vaid metallne tühjus. Juhuslikult sattusid riiulilt alla kukkuma aga klaaskuulid ja ei suutnudki tol hetkel tuvastada kas nad lendasid ekraanile või klaviatuuri all olevale plekkpinnale. Igaljuhul on mõlgid kohas, kus all haigutab tühjus, seega ükski elutähtis organ pihta ei oleks tohtinud saada. Koos intsidendiga kadus eest pilt ja enam tagasi tulnud pole. Sisse lülitada annab, midagi nagu toimub aga pilt endiselt puudub.
                              Proovisin ka teise monitori läpaka taha ühendada aga sealgi on pilt must.
                              Videokaga on hõka?

                              Kommentaar


                                kui videokaga on hõka, võiks arvuti sellest mingite piiksudega teada adna. kas suunasid pildi ka teise monitori? mingi klahvikombinatsiooniga? kui ei, siis esmalt proovi seda - klaviatuurilt võiks seda mingi klahviga saada koos Fn-iga, seejuures võib vajalikuks osutuda mitu korda vajutamine ja iga kord võiks mõningad sekundid oodata ka.

                                kas võtsid maha ainult klaviatuuri? kui kergelt see maha käib - kas on vaja mingeid kaugemal asuvaid kruvisid ka lahti keerata? st. kas korpust päris lahti tegema ei pidanud?

                                teiseks soovitan sama palju lahti kruvida, kui enne oli. katsuda juhtmed üle ja siis tagasi kinni, ehk sikutasid midagi üleliigset lahti. samas kui klaviatuur tuli väga lihtsalt maha, siis peab asi milleski muus olema.

                                kolmandaks võib jah asi olla nagu pakkusid - miskit on korralikult peppus ja sel juhul on sind siit raske aidata.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X