320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arvutiabi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas elx Vaata postitust
    Mis ta selle peale ütleb, kui ühte kirja saadad, seda sama? Kas mitte kohale toimetatud kirjade teade tuleb ainult mail.neti.ee pealt tagasi?
    Sama põhjendust, jah. Ja tundub küll, et ainult mail.neti.ee.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Võta mail.neti.ee klienditoega ühendust vms. Telia?

      Ilmselt on su meilikonto kuhugi blacklisti või piiravasse filtrisse lisatud.
      Inter - ausaim klubi Itaalias.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Sama põhjendust, jah. Ja tundub küll, et ainult mail.neti.ee.
        Ja kirju saadad sa veebikliendi või mõne meilitarkvaraga? Kui viimasega, siis võiksid katse mõttes proovida kas veebikliendiga saates sama teate saad.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
          Võta mail.neti.ee klienditoega ühendust vms. Telia?

          Ilmselt on su meilikonto kuhugi blacklisti või piiravasse filtrisse lisatud.
          Seda ilmselt jah aga Telia saadaks ta ilmselt pikalt, listi satitakse põhjusega. Telialt põhjuse teada saamine võib päris keeruline olla aga proovima peaks jah.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
            Võta mail.neti.ee klienditoega ühendust vms. Telia?

            Ilmselt on su meilikonto kuhugi blacklisti või piiravasse filtrisse lisatud.
            Algselt postitas elx Vaata postitust
            Ja kirju saadad sa veebikliendi või mõne meilitarkvaraga? Kui viimasega, siis võiksid katse mõttes proovida kas veebikliendiga saates sama teate saad.
            Algselt postitas elx Vaata postitust
            Seda ilmselt jah aga Telia saadaks ta ilmselt pikalt, listi satitakse põhjusega. Telialt põhjuse teada saamine võib päris keeruline olla aga proovima peaks jah.
            Kirjutasin Teliasse. Tuleb välja, et importisin kirju liiga agaralt gmaili. Telial on piirang, et 15 min jooksul tohib teha vaid 5 autentimist. Kui sellest minnakse üle, siis server enam sellelt kontolt kirju ei võta vastu ja saate vastu vea: "Recipient address rejected: Too many concurrent connections for user".

            Hetkel tehti mulle erand ning lubati rohkem autentimist. Lubasid asjaga tegeleda ning arvasid, et täieliku asjade lahenemiseni kulub paar päeva.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Kirjutasin Teliasse. Tuleb välja, et importisin kirju liiga agaralt gmaili. Telial on piirang, et 15 min jooksul tohib teha vaid 5 autentimist. Kui sellest minnakse üle, siis server enam sellelt kontolt kirju ei võta vastu ja saate vastu vea: "Recipient address rejected: Too many concurrent connections for user".

              Hetkel tehti mulle erand ning lubati rohkem autentimist. Lubasid asjaga tegeleda ning arvasid, et täieliku asjade lahenemiseni kulub paar päeva.
              Ma olen ausalt öeldes positiivselt üllatunud nende vastuses.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Isal läks läpakas katki, elas oma elu ära.
                Ma nüüd olen vaatanud ca 500 eest, ssd kettaga, win10, ddr4, i5 või i3 ning silma on jäänud Lenovo ideapad 100 seeria ja b50. Eks Lenovo tundub sümpaatne, sest mul endal selle firma masin ning olen rahul. Kas on mõtet üldse teisi kaaluda? Sest hinnad ja näitajad on enam vähem samad, kuid teised firmad tundmatud.
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                  Isal läks läpakas katki, elas oma elu ära.
                  Ma nüüd olen vaatanud ca 500 eest, ssd kettaga, win10, ddr4, i5 või i3 ning silma on jäänud Lenovo ideapad 100 seeria ja b50. Eks Lenovo tundub sümpaatne, sest mul endal selle firma masin ning olen rahul. Kas on mõtet üldse teisi kaaluda? Sest hinnad ja näitajad on enam vähem samad, kuid teised firmad tundmatud.


                  Selline tundub selles hinnaklassis suht hea, ma arvan.
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Selle raha eest tundub tõesti maksimum jõudlusega.
                    Inter - ausaim klubi Itaalias.

                    Kommentaar


                      Telia pakub sama hinnaga peaaegu samasugust masinat. Mälu on telia pakutavas 2gb rohkem, kuid resolutsioon kehvem. Euronicsis 1920x1080 vs Telia 1366x768.

                      Tasub võtta pigem suurema resolutsiooniga, eks?
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                        Telia pakub sama hinnaga peaaegu samasugust masinat. Mälu on telia pakutavas 2gb rohkem, kuid resolutsioon kehvem. Euronicsis 1920x1080 vs Telia 1366x768.

                        Tasub võtta pigem suurema resolutsiooniga, eks?
                        Mitte ilmtingimata. Kui silmad kõrget reso välja ei vea, pole mingit kasu sellest. Ja kui võimalik, eelista matti ekraani.
                        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                          Telia pakub sama hinnaga peaaegu samasugust masinat. Mälu on telia pakutavas 2gb rohkem, kuid resolutsioon kehvem. Euronicsis 1920x1080 vs Telia 1366x768.

                          Tasub võtta pigem suurema resolutsiooniga, eks?
                          Muidugi. Mälu saab alati juurde panna. Mattekraani osas olen nõus. Läikiv ekraan on õudukas.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Muidugi. Mälu saab alati juurde panna. Mattekraani osas olen nõus. Läikiv ekraan on õudukas.
                            Kusjuures sellele ei saa mälu juurde panna. Saad 2g klotsi 4-se vastu vahetada max.
                            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                            Kommentaar


                              https://www.photopoint.ee/arvutid/69...b-128gb-win-10 ?

                              Või tuleks valida ikka i5 protsessoriga? Samas see i3 seitsmenda seeria oma on suht uus. Miinus i5 võrreldes see, et pole seda nn turbokäiku. Kuid kas see mängib olulist rolli?

                              Leidsin parema hinnaga Vostro
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                                https://www.photopoint.ee/arvutid/69...b-128gb-win-10 ?

                                Või tuleks valida ikka i5 protsessoriga? Samas see i3 seitsmenda seeria oma on suht uus. Miinus i5 võrreldes see, et pole seda nn turbokäiku. Kuid kas see mängib olulist rolli?

                                Leidsin parema hinnaga Vostro
                                Sa valid isale arvutit, mida ta sellega üldse teeb? Käib internetis? Kui nägemine hakkab ka juba vaikselt maha käima siis pigem madalama resoga i3 ja kärab küll.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X