320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arvutiabi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nett põhiliselt jah. Kuid ei taha, et masin uimane oleks. Ma vist lähen jah, selle Vostro peale välja. Matt ekraan ka, nagu härrased eespool soovitasid.
    Ja see i3 seitsmenda põlvkonna oma pidi päris hea olema, kui uskuda flexis töötavat inimest.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Selles hinnaklassis pane kõva rõhku ka masinale endale, mitte ainult teh. näitajatele. 1000+ on nii, et masinad ise on kõik korralikud ja võrdled ainult tehnilisi andmeid. 500 hinnaklassis võid saada ikka sellise läbipainduva plastmassi, et ei julge läpakat tõstagi (näiteks seesama lenovo b50).
      Ehk soe soovitus, proovi ikka kohapeal vaadata ja kätte võtta. Vostro on kindlasti parim valik nendest, mis sa oled välja toonud.

      Kommentaar


        Käisime kohapeal ja valisime siiski selle euronicsi lenovo. Delli polnud kohapeal olemas. Oleks saanud ka flexi minna, kuid ei läinud.
        Maru õhuke on, kuid vast ei ole hullu.

        Tänud kõigile kes kaasa mõtlesid
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Kas selline arvuti on norm? Mul klassivend ütles, et GTX 1050 on sama hea kaart kui XBOX 360 graafiliselt

          Kommentaar


            Mis sa selle 50mm ventikaga teed?

            Kommentaar


              Valitud protsessoriga tuleb nagunii ventilaator karbis kaasa.
              Inter - ausaim klubi Itaalias.

              Kommentaar


                Aga üks ventikas peab olema eraldi korpuses Või eksin?

                Kommentaar


                  50 on kole väike lihtsalt. Sellel korpusel paistavad olevat ventikate jaoks 1x 120mm, 1x 140mm, 1x 92mm kohad. http://www.mindfactory.de/product_info.php/Inter-Tech-GM-C11-Midi-Tower-ohne-Netzteil-schwarz_1028231.html


                  Edit: Tootja lehel on natuke teised valikud ventikale, aga 50 on igal juhul liiga väike. http://www.inter-tech.de/en/products...i-tower/gm-c11

                  Kommentaar


                    Algselt postitas DoubleStuffing Vaata postitust
                    Kas selline arvuti on norm? Mul klassivend ütles, et GTX 1050 on sama hea kaart kui XBOX 360 graafiliselt
                    https://www.arvutitark.ee/est/tellimine/UyotyQmOhM
                    Ma saan aru, et arvuti om mõeldud mängimiseks?
                    Ise eemaldaks komplekteerimise kohe (kui ei saa ise hakkama, mõni sõber äkki? Või telli 1a.ee - seal on tasuta) - 25€ maha visatud raha. PSU on overkill - 650 W? mille jaoks. Sul on seal kirjas ca 250W võimsust. Enne võta mõni kvaliteetsem sama raha eest ja vähem võimsam.
                    No ja viimane "ving" on video. Ükskõik mis gamerit kokku paned - 1060 või 480 kaart peaks paregu miinimum olema imo. 4G RAM on ka kahtlane - ise võtaks 8.

                    Lihtne soovitus oleks - dropi GPU üldse praegu ja võta int gaafikaga emaplaat. 8GB mälu ja toide vaheta välja. (vähem võimsust/rohkem kvaliteeti/või lihtsalt vähem võimsust ja odavam). Paari kuu pärast (korjad pappi veidi) osta 1060 või 480 kaart juurde ja saad tip-top entry gaming masina.
                    DVD on ka kahtlane - kindel, et seda vajad? Väga vähe liigub plaatidel.
                    Soovitused lihtsalt.

                    Kommentaar




                      Panin uue komplekti kokku 1a-s ;-) Kuidas nüüd on?

                      Kommentaar


                        SSD on puudu

                        ja absoluutselt ei ole võimalik hinnata, kas on hästi või halvasti, kui sa konkreetset otstarvet ei räägi
                        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                        Kommentaar


                          Ja miks see SSD peaks seal olema?

                          Kommentaar


                            HDD-ga arvuti on nagu kandiliste ratastega auto.
                            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                            Kommentaar


                              Selline mõte, aga kuidas seda teoks teha. Olemas on Macbook ja Iphone. Tahan koostada teekonna vana kaardi põhjal. Teekond koosneks vanadest teedest, ja hoonetest, mis enamjaolt on hävinenud(healjuhul on hoonetel vundament järel). Kaart on olemas maa-ameti kaardirakenduses. Sealt saaksin hoonete ja teede koordinaadid, aga kuhu see teekond märkida, millist programmi kasutada, nii Macis, kui ka Iphone's? Iphone tahaksin kasutada teekonna vältel offlines. Ma loodan, et ei saanud väga segane jutt.
                              AILTON

                              Kommentaar


                                Kindlasti saab segasemalt

                                Sa tahad OSX ja iOS-ile kaardirakendust (slavestatud kaartidega), kus saab teekonda planeerida?
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X