320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arvutiabi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Esimene mõte oleks google maps.

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Kindlasti saab segasemalt

      Sa tahad OSX ja iOS-ile kaardirakendust (slavestatud kaartidega), kus saab teekonda planeerida?
      Pmst küll või siis mitte OSX-le pole kaardirakendust vaja, kui teekonda on võimalik näiteks Google Mapsis teha. Idee poolest võiks saada nii, et ma võtan maa-ameti kaardirakendusest koordinaadi ja panen selle Google Mapsi. Seal tekib siis punktide vahel teekond. Üks osa ideest oli muidugi osade punktide, milleks on siis vanad talukohad, märkimine nimeliselt. Et märgin kaardile punkti ja siis talu nimi juurde. Kas see on võimalik?
      IOS-s on Google Maps olemas ja seda saaks kasutada. Kuidas tõsta teekond arvutist telefoni ja kuidas Google Mapsi offline kasutamine õnnestuks?
      AILTON

      Kommentaar


        Google Maps peaks asja ära tegema küll. Arvutis saad teekonna koostada, nimetada ja seda jagada ning telefonis avada. Telefoni saad mingid piirkonnad salvestada ja andmeside pole tarvis.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Tervist!
          Panen endale mänguriarvutit kokku ning tekkis küsimus, et kui panna emaplaadile ainult üks 8GB moodul, kuid emaplaadil on 2 mälupesa siis kas on võimalus, et arvuti ei lähe tööle?
          http://www.1a.ee/arvutikomponendid_v...i_h110_pc_mate (emaplaat)

          Kommentaar


            Ei, see on täiesti tavaline.
            www.playmaker.ee

            Kommentaar


              Tervist!
              Vajan uuesti targemate abi, et ega juhuslikult i3-7100 ja gtx 1050 ti- ga ei hakka pudelikaela efekti tegema?

              Kommentaar


                Algselt postitas DoubleStuffing Vaata postitust
                Tervist!
                Vajan uuesti targemate abi, et ega juhuslikult i3-7100 ja gtx 1050 ti- ga ei hakka pudelikaela efekti tegema?
                Kõik oleneb mida sa selle masinaga peale hakkad. Bottleneck tekib juhul kui sa üritad jooksutada programme/mänge, mida su arvuti välja ei vea.

                Kommentaar


                  Ehk on mõnele abiks arvuti ehitamisel.

                  Kommentaar


                    Äkki keegi oskab kiirelt mingi lebo terminali käsu anda mis aitab ilma pikema uurimiseta.

                    Mul enda masin millega tahaks ligi pääseda local networkis asuvale masinale mis on serveril vm'na. Ehk siis Centos7 server/host (terminali kasutan ainult), seal peal centos7 virtual machine (docker-machine'ga tehtud virtualbox) millele tahan ligi saada.
                    Host pealt vm'iga valutult suhelda aga enda masinaga mitte. Kuidas annaks vm'i porte edastada hosti peale nii, et ma saaks seda näha ka oma masinas?
                    Ehk veel näitlikumalt
                    Minu masin ip 1.1.1.1
                    Server/host ip 2.2.2.2
                    VM ip 3.3.3.3
                    VM on nähtav/pingitav serverile, aga mitte minu masinale. Server on aga pingitav ka minu masina poolt (obviously kuidas muidu ma seal peal vmi sain luua). Seal vm peal on siis port 1111, mida tahaks näha ka minu masinas. Hetkel näen seda ainult serveris/hostis. A la et kui ma lükkan enda masina browserisse 2.2.2.2:1111 siis tahaks näha seda kamarajura mis on vm'ist tulenev.
                    Mingi vboxmanage käsk toidaks ära antud olukorras?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Keemik. Vaata postitust
                      Kõik oleneb mida sa selle masinaga peale hakkad. Bottleneck tekib juhul kui sa üritad jooksutada programme/mänge, mida su arvuti välja ei vea.
                      Eh,
                      Pigem on asi ikka nii ,et näiteks, kui võtta ülivõimas video ja lahja prose või vastupidi , siis üks või teine piirab maksimumjõudluse saavutamist , kuna ei jõua võimsamale,kiiremale komponendile järgi. Ehk et kui video ise lubaks 1080p asja jooksutada siis kuna prose on liiga lahja siis jookseb normaalselt 720p peal. See on nüüd selline täiesti lamp näide.

                      Aga küsijale vastates siis ei tohiks tekkida pudelikaela effekti.
                      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                      Kommentaar


                        Tervist!

                        Olen jälle oma murega siin Nimelt ostsin endale uue arvuti. Kui olin arvuti kättesaand siis oli mul juba Windows mälupulga peale pandud. Kuid tekkis mure. Kasutan hetkel 12 aastat vana monitori (HYUNDAI B70A) Kasutan ka hetkel emaplaadi küljes olevat VGA ühendust. Kuid kui ma panen arvuti tööle siis monitoril on ainult oranz tuli. Kui ma võtan VGA juhtme välja. Tekib ekraanile roheline tuli ja no signal tekst. Olen ka proovinud ühe teise monitoriga ja ka telekaga. Niiet tegelt oleks saada soov BIOS ja sealt bootida. Niiet tekib küsimus, et kas ma olen midagi valesti teinud või mida teha? Arvuti on ostetud Arvutitargas.

                        Loodan, et said aru must

                        Kommentaar


                          Ma olen kuulnud, et vana monitor lihtsalt ei sobi uue arvutile. Kas monitori ühenduseks ei peaks UBS ühendus olema?

                          Kommentaar


                            HDMI ikka. Puusalt pakuks, et arvutist tuleg digitaalne signaal mida üritad analoog ekraani lasta. On olemas converterid, aga loogilisem ja kvaliteedi mõttes parem tunduks osta uus korralik ekraan.

                            Kommentaar


                              Võib-olla su arvutis on mingid ranged sätted, et ainult HDMI/DVI/DisplayPort signaali on lubatud edastada graafikakaardilt? VGA näiteks maha keeratud?
                              Inter - ausaim klubi Itaalias.

                              Kommentaar


                                Ega su arvutis kahte videokaarti ole - üks emaplaadil ja teine eraldiseisev? Sel juhul ühendad ehk monitori vale kaardi külge.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X