320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kihlveokontor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Francesco Vaata postitust
    Tahaks ka kasti õlut tasuta saada...

    Mina ütlen et AS Roma mängib 2014/15 hooajal Meistrite Liigas, sina esimene julge foorumlane väida vastupidist ja paneme kasti vahele.
    Diil.

    Kommentaar


      Algselt postitas Fouree Vaata postitust
      Diil.
      Tehtud.
      So self aware so full of shit

      Kommentaar


        siia peaks rohkem silma peale panema.. alkohol vedeleb maas, tule korja ära!

        Kommentaar


          Mina ütlesin, et ManU saab Inglismaal parema koha kui Roma Itaalias, cannuman väitis vastupidist. Viigi korral ei kehti. Kast premmi.

          Kommentaar


            Õhtulehes alustas kihlveoblogi, kus antakse üldiseid ja konkreetseid soovitusi.

            Sporditulemuste peale kihlvedude sõlmimine on viimase 10 aastaga saanud paljude Eesti spordisõprade jaoks igapäevaseks või -nädalaseks tegevuseks. Valdkonnaga hästi kursis olev Lennart Vahemets jagab oma blogis mõtteid ja tähelepanekuid, kuidas raha peale mängides seda võimalikult targalt teha.


            Esimeses postituses on juttu combotamisest jms.

            Kommentaar


              Ma loodan, et esimene soovitus on mitte panustada.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Pakuks välja sellise huvitava variandi, et ma ütlen välja rea asju, mis ma arvan, et juhtub selle hooaja lõpuks ja need kõik peavad täppi minema, et mina võidaks. Piisab ühest valest ennustusest ja võidab kihlveo vastuvõtja.
                Asja juures on ainult üks AGA. Mina panen mängu 10 eurot ehk kui ma kaotan kihlveo siis saab vastuvõtja kümneka. Kui mina võidan, siis vastuvõtja annab minule 5x rohkem ehk 50 eurot. Kui kihlveo tahtjaid on rohkem kui üks, siis ilmselgelt teen kihlveo sellega, kes pakub suuremat kordajat.

                Niisiis:

                1. Premieri võidab Arsenal või Manchester City
                2. Serie A võidab Juventus
                3. Bundesliga võidab Bayern München
                4. La Liga võidab Barcelona
                5. Ligue 1 võidab PSG
                6. Liverpool lõpetab Premieri TOP4s
                7. ManU ei lõpeta Premieri TOP4s
                8. AS Roma ja Napoli lõpetavad Serie A TOP3s
                9. Suarez teeb üle Ronaldo ja Sheareri Premieris hooajaga löödud väravate rekordi (38 mängu oma seega) ehk lööb vähemalt 32 väravat.
                10. Champions League järgmisest ringist saab edasi vähemalt üks nö. "eeldatavalt nõrgem" ehk kas siis City, Arsenal, Leverkusen, AC Milan, Olympiakos, Galatasaray, Zenit või Schalke.

                NB! Kui näiteks Suarez saab vigastada või bänni vms ja selletõttu jääb rekord löömata, siis olen mina ikkagi kaotanud.

                On huvilisi?

                Kommentaar


                  Pudel 70cl Jack Danielsit (või muud samaväärilist). Mina ütlen, et United ei saa Premieris nelja parema hulka, sina manu fänn ütled, et saab.
                  Huvilisi? (kui mulle tundub, et sa pole piisavalt usaldusväärne foorumikasutaja, siis oman õigust sinuga mitte kihla vedada)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
                    Mina ütlesin, et ManU saab Inglismaal parema koha kui Roma Itaalias, cannuman väitis vastupidist. Viigi korral ei kehti. Kast premmi.
                    Poole hooaja peal juhib veenva eduga cannuman.

                    Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                    Tahaks ka kasti õlut tasuta saada...

                    Mina ütlen et AS Roma mängib 2014/15 hooajal Meistrite Liigas, sina esimene julge foorumlane väida vastupidist ja paneme kasti vahele.
                    Ka siin terendab kast õlut Fouree kulul.
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                      Poole hooaja peal juhib veenva eduga cannuman.



                      Ka siin terendab kast õlut Fouree kulul.
                      Leian, et ma peaksin ka mõne tuttava sommeljeega konsulteerima hakkama.

                      Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                      Tottenham lõpetab hooaja top 2-s.
                      Pudel head veini kulub alati ära, hinnaga ca 20 eurot.
                      anyone?

                      Kommentaar


                        kein problem. veine loeme kevadel
                        Слава Україні! Героям слава!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                          Pudel 70cl Jack Danielsit (või muud samaväärilist). Mina ütlen, et United ei saa Premieris nelja parema hulka, sina manu fänn ütled, et saab.
                          Huvilisi? (kui mulle tundub, et sa pole piisavalt usaldusväärne foorumikasutaja, siis oman õigust sinuga mitte kihla vedada)
                          Linnupojaga diil tehtud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                            Linnupojaga diil tehtud
                            Kas Linnupoja on sinu jaoks piisavalt usaldusväärne?
                            Corner taken quickly...

                            Kommentaar


                              Täna tegime Buduga diili:

                              Kas keegi tahab teha diili kasti õlle peale? Olen vabalt nõus vahele panema, et Kalju lõpetab Sillamäest ees pool. Budu, sinu võimalus.

                              Algselt postitas budu Vaata postitust
                              Diil! aga kas võitja ise valib õlle?
                              Algselt postitas budu Vaata postitust
                              Kast siis kas Bocki või Sarvikut! Saan siis sellega kohalikele parmudele maksta,et puid ja muidu töid tuleks talu juurde tegema
                              Panen 2 kasti veel vahele, kui keegi tahab.

                              Kommentaar


                                Kui pikk on Hendrik Norman?

                                Tofoa paneb Roma logo 191 või vähem vs 192 või pikem Sanderos paneb Shaisse logo.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X