320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kihlveokontor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Ctulu Vaata postitust
    Kui pikk on Hendrik Norman?

    Tofoa paneb Roma logo 191 või vähem vs 192 või pikem Sanderos paneb Shaisse logo.
    Ita ütles alati: «Ära tule mulle nii lähedale, ole kaugemal või istu, mul jääb muidu üles vaatamisest kael kangeks.» (Henrik on 195 cm pikk. – Toim).


    Allikas. Kui vaidlustada tahate, siis pöörduge Kroonika poole.
    Kroonika on Eesti mahukaim meelelahutusajakiri. Iganädalane ajakiri toob lugejateni kaadritaguse elu, telestaaride lood, glamuursed peod ja pulmad.

    Kommentaar


      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
      Ita ütles alati: «Ära tule mulle nii lähedale, ole kaugemal või istu, mul jääb muidu üles vaatamisest kael kangeks.» (Henrik on 195 cm pikk. – Toim).


      Allikas. Kui vaidlustada tahate, siis pöörduge Kroonika poole.
      http://kroonika.ee/eesti/D0E7/
      Hendriku isiklik vastus on 193 cm. Tofoa paneb Roma logo.
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas sanderos Vaata postitust
        Hendriku isiklik vastus on 193 cm. Tofoa paneb Roma logo.
        Pagan, kängu jäänud.

        Kommentaar


          Algselt postitas sanderos Vaata postitust
          Hendriku isiklik vastus on 193 cm. Tofoa paneb Roma logo.


          Pask.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas sanderos Vaata postitust
            Tofoa paneb Roma logo.
            Pikast perioodist jutt on?

            Kommentaar


              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
              Pikast perioodist jutt on?
              1 kuu
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas Ctulu Vaata postitust
                Kui pikk on Hendrik Norman?

                Tofoa paneb Roma logo 191 või vähem vs 192 või pikem Sanderos paneb Shaisse logo.
                Algselt postitas sanderos Vaata postitust
                Hendriku isiklik vastus on 193 cm. Tofoa paneb Roma logo.
                Kas mul on väga raske hommik, või miks ma sellest aru ei saa?

                Kommentaar


                  mul oli sama küsimus, aga teades juba vastust, siis ei viitsinud küsida.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Lambimees Vaata postitust
                    Kas mul on väga raske hommik, või miks ma sellest aru ei saa?
                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    mul oli sama küsimus, aga teades juba vastust, siis ei viitsinud küsida.
                    Purjus peaga tehtud kihlveos ja postituses läksid sõnad väheke sassi. Reaalsuses kannan karistust ikkagi mina.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                      Mul hea tuju ehk teeks nii, et 50 EURi lahendame nüüd ära (http://www.toolsekiisud.ee/et/toeta-meid) ja ülejäänud 50 EUR muudame 75+ ennustuseks (ehk sina võidad kui Manu saab 75 punkti ja rohkem ja mina kui Manu saab 74 ja vähem. 74,5 punkti korral teeme kumbki annetuse). Ma muiduigi usun, et jaanuariks oleme juba uues kihlveos stiilis "Kas ManU mängib järgmine aasta Euroopas" vms...
                      Pärast eilset matemaatiliselt perses.
                      Teine pool ka lahendatud.
                      Uut 55+ peale ei tee.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Keemik. Vaata postitust
                        Mina ütlen, et Dortmund jõuab kaugemale kui Chelsea CL-is. Õllet ma ei joo, aga üks viski kuluks ära. Poolene Jack Daniels?
                        Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                        Nõus jah. Ma ise tarbin aga pigem Shoti viskisid, nii et teeks siis nt. max. 20 euri eest võitja poolt valitud viski?

                        Reeglid veel, et kui langevad samas ringis, siis ei võida kumbki. Kui nõustud, siis minu poolt virtuaalne käepigistus!
                        Nii...tundub tasustamisaeg.

                        Kuna algne eelarve oli pisut kasin, siis pean leppima säärase joogiga...


                        Kommentaar


                          Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                          Kuna algne eelarve oli pisut kasin, siis pean leppima säärase joogiga...


                          http://www.viinarannasta.ee/detail.php?id=21102
                          Kõlab nagu balloon.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Fouree Vaata postitust
                            Diil.
                            Tere, palun õlut. Aitähh.
                            So self aware so full of shit

                            Kommentaar


                              Ei ole väga mitu lehekülge tagasi uurinud, aga kas siin foorumis on peale vincenti veel ausaid kaotajaid kes võtavad ise kontakti enda kaotuse puhul, et võlg ära maksta?
                              Või ikka võitjad ajavad enda võite taga?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                                Ei ole väga mitu lehekülge tagasi uurinud, aga kas siin foorumis on peale vincenti veel ausaid kaotajaid kes võtavad ise kontakti enda kaotuse puhul, et võlg ära maksta?
                                Või ikka võitjad ajavad enda võite taga?
                                Aga kes siis veel taga peaks ajama? Kui võitja ei mõista küsida, ei tähenda see, et kaotaja aus pole. Ehk on kaotajal kihlvedu juba ununenud?
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X