320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kihlveokontor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas petteri Vaata postitust
    Mina vs keegi

    Mina: ManU võidab Premmi
    Keegi: ManU ei võida Premmi

    Kast Eesti õlle vahele.

    Kes tahab see "keegi" olla?
    ma kasseeriks oma kasti ära, kui Tallinna ligidale ei satu, siis olen nõus ka 20 eurose ülekandega.

    Kommentaar


      Algselt postitas wordprez Vaata postitust
      Kusjuures I shit you not, väljakäidud vekslitega seoses jättis ta kunagi Chelsea teemasse mingi numbri, mis nagu vihjaks, et see tema oma on. Et kui väga sa oma kümpsi(?) tahad?
      Ega sellest kümpsist on suht savi.
      Lihtsalt kerge heads up, et tulevikus pole mõtet temaga teha neid.

      Kohati humoorikas isegi kuidas ta ignoreerib .

      Kommentaar


        Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
        Ega sellest kümpsist on suht savi.
        Lihtsalt kerge heads up, et tulevikus pole mõtet temaga teha neid.

        Kohati humoorikas isegi kuidas ta ignoreerib .
        Sa oled temaga sellel teemal suhelnud? Et mul siis pole ka väga mõtet teda (enam) torkida?
        Corner taken quickly...

        Kommentaar


          kes mulle kõik võlgu on?

          Kommentaar


            Kui siin juba võlgade tasumiseks läks, siis plaanin 18. mai Pärnusse tulla, count. Tule meie mängule ja võta kast kaasa
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Redman Vaata postitust
              Sa oled temaga sellel teemal suhelnud? Et mul siis pole ka väga mõtet teda (enam) torkida?
              No liverpooli all olen paar korda küsinud, ning olen täiesti kindel, et ta on neid postitusi näinud kuna on kohe samal leheküljel mingile muule asjale vastanud. Pealegi, oli tal see juba ammu teada, et kaotas, aga ajas endiselt häma, et kui liverpool kaotab kõik mängud ja manu võidab jne jne. Ilmselgelt ei maksa.

              Kommentaar


                Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                No liverpooli all olen paar korda küsinud, ning olen täiesti kindel, et ta on neid postitusi näinud kuna on kohe samal leheküljel mingile muule asjale vastanud. Pealegi, oli tal see juba ammu teada, et kaotas, aga ajas endiselt häma, et kui liverpool kaotab kõik mängud ja manu võidab jne jne. Ilmselgelt ei maksa.
                et miks minna otse kui saab ringiga? ehk miks saata PM kui saab lihtsalt foorumis küsida?
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Algselt postitas elx Vaata postitust
                  et miks minna otse kui saab ringiga? ehk miks saata PM kui saab lihtsalt foorumis küsida?
                  Olin juba Redmanilt uurinud, kas saatis PMi talle, oli saatnud ja kivi77 ei ole vastanud. Seega ei v6tnud yldse vaevaks saata PMi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                    Olin juba Redmanilt uurinud, kas saatis PMi talle, oli saatnud ja kivi77 ei ole vastanud. Seega ei v6tnud yldse vaevaks saata PMi.
                    Siis on veel võimalus mees koos ees- ja perekonnanimega siia tanki lükata
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Häbiposti!

                      Kommentaar


                        Palun ärge häbiposti teemat küll risustage igasugu kivipeadega. Sinna postitatakse kord aastas, jaanuari alguses.
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas petteri Vaata postitust
                          Cannumaniga tegime ka ühe kihlveo

                          Mina: Dortmund kogub Saksa liigas rohkem punkte kui Roma Itaalia liigas.
                          Cannuman: Roma kogub Itaalia liigas rohkem punkte kui Dortmund Saksa liigas.

                          Kast Eestimaist õlle vahele.
                          Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                          Soovitan sul midagi Põhjala toodetest valida.
                          Võitja tellib ikka muusika eks. Kast premmi klaaspudelis käib küll.


                          Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
                          Mina ütlesin, et ManU saab Inglismaal parema koha kui Roma Itaalias, cannuman väitis vastupidist. Viigi korral ei kehti. Kast premmi.
                          Millalgi MMi ajal lenda kastiga minu poole siis

                          Kommentaar


                            Petteri kandis raha ja Sajajalgne33 oli eile kastiga kohal. Cheers!

                            Kommentaar


                              ManU top3: kui saab, siis cannuman ja fcfloraforever maksavad mulle 20 €, kui ei siis maksan mõlemale 20 €
                              slimm.ee

                              Kommentaar


                                Cannuman pidi mulle mingi kasti andma vist, kui Inter oma järgmise Serie A tiitli võidab (ehk siis võidab tiitli enne Romat).
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X