320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Alternatiivsed kontorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas NoCheating Vaata postitust
    Mõtlesin, et teen siis konto optibeti ja mängin vahelduseks 200% boonust.
    Konto tegin ID kaardiga (esimest korda) ja seega käisin ka chatis, et küsida mõned küsimused. Peab mainima, et ma pole vist kunagi nii kohutavat chat teenindajat mitte kuskil bettimise lehel kohanud. Üritasin viisakalt uurida, et kas ID kaardiga registreerimine tähendab, et konto on automaatselt igati kinnitatud. Vastus on umbes selline, et milles nüüd probleem ja mis mis mis et aga rega siis ID kaardiga ja loe edasi umbes.
    Tundub, et mingi pahur eestlane, kes oli facebookis väga hõivatud.
    Mis see 200 % kuni 200 tähendab siis? Et kannan 100 sisse saan 200 boonust ja pean selle 200 mängima 10 kordselt min koefiga 1,5 läbi? Kui tõesti nii siis üks parematel tingimustel sissemakse boonuseid.

    Kommentaar


      300 siis pead läbi mängima 10 kordselt.

      Kommentaar


        Kunagi ei uskunud, et ma optibeti endale konto teen, agano see boonus on vaja ära kasutada!

        P.S. Support on tõesti kohutav...

        Kommentaar


          BetVictor ei võta enam eestalstelt panuseid vastu (alates juulist)

          Enne tegi seda Interwetten, nüüd siis BetVictor ja ei imesta kui mõni kontor on veel eestlastele mängimise ära keelanud. Miks? Kas võib olla põhjus selles, et pole seda ametliku litsentsi? (EMTA keeld) Loodan, et trend ei jätku.
          BetVictori keelu avastasin üldse SBT turniiri käigus kui avastasin et neil on päris hea koefitsient, konto oli mul seal juba olemas aga Skrilli sissekanne andis errori ja siis suppordist selguski.

          Kommentaar


            Täpselt sama keiss. Saadeti suht pikalt. Õnneks eriti ei mänginud ka seal.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              1xbet on sellesmõttes huvitav, et pole MTA poolt blokitud ja streamivad väga paljusid mänge lives. Oddside kohta ei oska öelda.

              Kommentaar


                1xbet muidu väga tore panustamisleht, aga kohe kui nad arvasid, et tegelen arbitraažiga hakati mulle koefitsente vähendama ( e. siis offline mode on koefitsendid märgatavalt kõrgemad kui sisselogituna).
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Keda huvitab siis täna on bet365 järjekordne 25€ in-play free bet pakkumine Arsenal vs ManU. Olen viimase 2-3 samalaadse pakkumisega 400+ euri teeninud nii, et tasub proovida küll. Correct score või muu kõrge koefitsiendi puhul vaja natuke õnne ka

                  Kommentaar


                    Triobet, mine p*****!
                    Alati seda kasutades on mingid jamad, mis tihtipeale on tühised, tülikad ja aeganõudvad.
                    Triobeti üks pluss on, et on võimalik teha ükskõik mis summas sissemakse ning mõtlesin üle pika aja väikse raha kombole panna.
                    Tegingi kerge kombo. 7 eurot Wolfsburgi Real Madridi ja Zeniti peale. Võidusumma pidi olema ca 28-29 eurot. Selle asemel aga otsustas Triobet lambist tühistada Zeniti võidu, kes purustas vastase. MIKS?


                    Asi pole rahas, vaid kui ulmeliselt suudab Triobet käituda.
                    Chatis abivalmis neiu muidugi uuris muudkui eri kohtadest vastuseid ning meilis ei osatud üldse midagi vastata.

                    Vastus tuli järgmine:
                    Täname, et meile taas kirjutasite!
                    Nagu ka eelnevas tänaõhtuses live chatis Teile mainisin, siis selles olukorras on meil kahjuks võimatu midagi muuta.
                    Vabandame südamest, et just Teie panusega seoses selline ebameeldiv olukord tekkis ning mõistame täiesti Teie pahameelt, kuid siinkohal ei ole me siiski tegutsenud mingil viisil reeglitevastaselt.
                    Toon Teile ka veel kord välja lõigu meie spordiennustuse tingimustest , millega olete konto loomisel Triobetis ka nõustunud.
                    Punkt 2.Tingimused:
                    Triobet ei võta endale vastutust vigade eest panustamisandmete ja -tulemuste edastamisel. Mitte ühelgi juhul ei saa esitada kahjutasunõuet andmete ebaõige, viivitusega, manipuleeritud või väärtarvitusliku edastuse eest interneti teel, samuti andmete ja tulemuste muude edastusvigade eest.
                    Ma ei tea, miks ma sinna läksin üldse. Ma polnud seda üle aasta kasutanud ning alati on jamad. Samas pole ka viitsinud kontot mujale Eesti saidile teha. Kuid järgmisena proovin Optibeti.
                    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas football2u Vaata postitust
                      Triobet, mine p*****!
                      Alati seda kasutades on mingid jamad, mis tihtipeale on tühised, tülikad ja aeganõudvad.
                      Triobeti üks pluss on, et on võimalik teha ükskõik mis summas sissemakse ning mõtlesin üle pika aja väikse raha kombole panna.
                      Tegingi kerge kombo. 7 eurot Wolfsburgi Real Madridi ja Zeniti peale. Võidusumma pidi olema ca 28-29 eurot. Selle asemel aga otsustas Triobet lambist tühistada Zeniti võidu, kes purustas vastase. MIKS?


                      Asi pole rahas, vaid kui ulmeliselt suudab Triobet käituda.
                      Chatis abivalmis neiu muidugi uuris muudkui eri kohtadest vastuseid ning meilis ei osatud üldse midagi vastata.


                      Ma ei tea, miks ma sinna läksin üldse. Ma polnud seda üle aasta kasutanud ning alati on jamad. Samas pole ka viitsinud kontot mujale Eesti saidile teha. Kuid järgmisena proovin Optibeti.
                      Triobetiga meenub mulle lahe juhtum, kus neil olid need jõuluboonused. Ja siis mu abikaasa mängis vajaliku hulga, vajalike tingimustega summa läbi, kahjuks mitte Triobeti meelest.

                      Siis chati vestluse ajal tühistas see vend lambist kogu läbimängimisnõude, et mingi error. Tüüpidel pole kunagi süsteemi olnud.

                      Optibetis on tõesti madalamad koefitsiendid kui mujal.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        No igatahes väga hea, et sa football2u sellest Triobeti jamast siia ka kirjutasid. Olen ikka päris palju negatiivset tagasisidet nende kohta kuulnud/lugenud. Loodetavasti maksab see käitumine neile veel kätte!

                        Kommentaar


                          Pole ise Triot mitu aastat enam kasutanud, aga endalgi väga pikke vestlusi nendega olnud. Uskumatu kuidas nad veel tegutsevad, arvestades kui palju nendega probleeme on. Miks nad Zenidi mängu siis tühistasid?
                          Tuli meelde ka legendaarne lause sealt: "hindame Teid väga kui meie klienti ning aitame tekkinud olukorra Teile lahendada."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                            Pole ise Triot mitu aastat enam kasutanud, aga endalgi väga pikke vestlusi nendega olnud. Uskumatu kuidas nad veel tegutsevad, arvestades kui palju nendega probleeme on. Miks nad Zenidi mängu siis tühistasid?
                            Tuli meelde ka legendaarne lause sealt: "hindame Teid väga kui meie klienti ning aitame tekkinud olukorra Teile lahendada."
                            Lampi. Sõna otseses mõttes lampi kustutasid selle kombost. Lampi. Aga uskumatu tõesti, et endiselt tegutsetakse. Ammu oleks aeg putka kinni panna,
                            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas football2u Vaata postitust
                              Lampi. Sõna otseses mõttes lampi kustutasid selle kombost. Lampi. Aga uskumatu tõesti, et endiselt tegutsetakse. Ammu oleks aeg putka kinni panna,
                              Lampi ei tühistata midagi. Ilmselt tavaline keiss, et sportradari vms koefituru poolt märgiti mäng punaseks ja sellega kaasneb kontoritel õigus panused voidida.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas tudeng Vaata postitust
                                Lampi ei tühistata midagi. Ilmselt tavaline keiss, et sportradari vms koefituru poolt märgiti mäng punaseks ja sellega kaasneb kontoritel õigus panused voidida.
                                Ma arvan, et sa võid ju tõesti ilusti ära seletada "õiguste" raames, et see ei olnud lampi aga kui Triobetis on selliseid probleeme kõvasti rohkem kui teistes kontorites siis olgem ausad - tegelikult see on lamp See on vigane kontor.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X