320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • $$$
    replied
    kas keegi nüüd kirjutab mis värk on selle fk tallinaga ja kes on aa jne. No ma ei saa üldse midagi vene keelest aru.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Ma ei hakka lumehelbekest mängima, aga mul oli täna kiitust vaja 😁.

    Betsafe Pribaltika ma panen alati inglisekeelses supakad. Enam ei tee neid ise. Pole aega. 5 eurot minut, aga saab hakkama küll.

    See episood ajas mind närvi. FC Tallinn ennekõike. Lõpuks nad venitasid kummi ja me ei jõudnud neid lisada ja ma lõin käega. Sorri.

    Leave a comment:


  • -RoMaRiO-
    replied
    ilmselge +1

    Leave a comment:


  • Kotz
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Balaball #37 - FC Tallinn

    Kuna filmimise alguses oli AA veel juhtkonnas, siis oli valmimas tore episood, mille sees oli AA lood tülist Soccernetiga ja kaklusest Flora fännidega + palju muud huvitavat. Kahjuks on praegu AA ja FC Tallinn tülis ja halbade valikute vahel tuli valida steriilse episoodi versioon. Subtiitreid ei pannud. Kui siinsele kogukonnale midagi vaadata, siis käisime 2. liiga mängul ja see on alati elamus omaette.


    Küsin huvi pärast, et kui palju aega võtab reaalselt subtiitrite panemine inglise või eesti keeles?
    Kahjuks vene keelt nii palju ei mõista, et saada aru täpselt. Üldjuhul olen kõik eesti keelsete subtiitritega osad ära vaadanud ja väga meeldivad, eriti sellised osad, kus on FC Tallinna taolised klubid ning saabki näha mis toimub noorteklassides heade vanuseklassidega, aga esindus alles pürgib esiliigasse. Et kuidas seal toimub asi, võrreldes Eesti enamus "suurtes" klubidega, kus tihti peale on lapsed "pearaha süsteemi pärast".
    Tean, miks AA ära saadeti sealt klubist, aga huvitav olekski, kui sellised teemad jõuaksid ka Soccerneti uudistesse.
    Ivan, Sa teed head asja ja palun jätka seda Kui aega leidub, siis pane pliis subtiitreid ka.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Eilne kaotus Gruusiale oli 5-s järjestikuline kaotus A.Le Coq Arenal, mis on kahetsusväärselt A. Le Coq Arenal peetud A-koondise mängude rekordiline kaotuste jada.


    Samuti uuendas Eesti A-koondis A.Le Coq Arenal mängitud võiduta mängude jada, mis tõusis peale eilset 10-le.
    Viimati võitis Eesti A-koondis A.Le Coq Arenal 3 aastat tagasi Küprost
    3.09.2017 Eesti - Küpros 1:0 (0:0)


    3 järjestikust mängu, kus pole löödud vastastele väravat, on A.Le Coqi A-koondise rekordi kordamine, Viimati oli taoline nullimängude jada 2009 a. Portugli, Brasiilia ja Bosnia vastu
    Viimati skooris Eesti A-koondis A:Le Coq Arenal aasta tagasi 6.09.2019 Eesti-Valgevene 1:2
    7.oktoobril Leedu vastu oleks võimalik rekord üle lüüa.
    See on lahe, et augustis 2017 ma läksin Betsafe'i tööle. Ma ei ole kunagi olnud suur staadionil käija, aga toona pakuti pileteid Tähtede klubi lounge'i. Võtsin naise kaasa ja läksin. Tema jaoks oli esimene koondise mäng ja minu jaoks üle pika aja staadioni mäng. Eesti võitis toona. Hea tunne oli.

    Pärast seda ma olen sellisel kujul kõiki koondise kodumänge vaadanud ja tervet seda seeriat pealt näinud. Kurb.

    PS! Muidugi sattusin vahepeal ka Rakveres peetavale mängule Leedu vastu.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Balaball #37 - FC Tallinn

    Kuna filmimise alguses oli AA veel juhtkonnas, siis oli valmimas tore episood, mille sees oli AA lood tülist Soccernetiga ja kaklusest Flora fännidega + palju muud huvitavat. Kahjuks on praegu AA ja FC Tallinn tülis ja halbade valikute vahel tuli valida steriilse episoodi versioon. Subtiitreid ei pannud. Kui siinsele kogukonnale midagi vaadata, siis käisime 2. liiga mängul ja see on alati elamus omaette.

    Leave a comment:


  • xerikx
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Panin blogabetis kogemata vale tulemuse. Kuidas ma seda muuta saan?
    Ise vist ei saagi, minu meelest läbi Report nupu annad teada, et ära parandataks

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Panin blogabetis kogemata vale tulemuse. Kuidas ma seda muuta saan?

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas tudeng Vaata postitust
    Loodan, et saame näha seda episoodi muutmata kujul.
    Ei saa näha. Aga seal poleks olnud midagi dramaatilist. Pigem on tiksuv pomm, kõigile tuntud Saška, on tekitanud uue probleemi jalgpallimaastikul. Aga mind ausalt öeldes see probleem ei huvita üldse.

    Aga intervjuu, mille lõike episoodi panna keelati, on alles.

    Leave a comment:


  • tudeng
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Esimest korda vist kuulsin balaballi ajaloos lauset "Kui te seda sellisel kujul üles panete, siis me kaevame kohtusse.".
    Loodan, et saame näha seda episoodi muutmata kujul.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Esimest korda vist kuulsin balaballi ajaloos lauset "Kui te seda sellisel kujul üles panete, siis me kaevame kohtusse.".

    Leave a comment:


  • Olar
    replied
    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Gämbling ruulib.

    Allez!
    Võtan sõnad tagasi😀😀😀

    Leave a comment:


  • cabron
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Nüüd on laivis 2. poolaja alguses hea koef, et PSG saab edasi.
    Ei juhtu tihti just, et ülekaalukalt populaarseim panus (PSG Fulltime Win) ka võidab - veidigi anti general publicule raha tagasi bookiede poolt seekord

    Leave a comment:


  • j6u1uv4n4
    replied
    Algselt postitas Olar Vaata postitust
    ah kuula veel seda kruusi podcasti.
    Gämbling ruulib.

    Allez!

    Leave a comment:


  • Olar
    replied
    ah kuula veel seda kruusi podcasti.

    Leave a comment:

Working...
X