320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Sihvakas murukarikas
    replied
    tänks vihje eest. Optibetist püüdsin veel 1.75 koefitsendi kinni, täitsa kasulik kopikas.

    Leave a comment:


  • cabron
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Ja milline imeline ja etteaimamatu liikumine.
    et kui Unibetis kukkus 4.75 pealt 8.00 peale, siis tekkis väärtus võtta Transi võitu?

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Kas ma olen liialt pessimistlik kui arvan, et Narva Transi kaotus Eurokarikates ei tohiks nii kõrge olla?
    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Vaevalt.
    Ja milline imeline ja etteaimamatu liikumine.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Huvitav, et Hapoeli koef tõuseb korralikult täna.

    Leave a comment:


  • j6u1uv4n4
    replied
    Kas Dundalk ei oleks veidi magusam panus? Suurem koefitsient. Iiri liiga on juba täies hoos ja Dundalkil 13-mänguline winning spree.

    Leave a comment:


  • -RoMaRiO-
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Kas ma olen liialt pessimistlik kui arvan, et Narva Transi kaotus Eurokarikates ei tohiks nii kõrge olla?
    Vaevalt.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Kas ma olen liialt pessimistlik kui arvan, et Narva Transi kaotus Eurokarikates ei tohiks nii kõrge olla?

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    15. osa - viimased sõnad

    Kõik on hästi, ma ei lähe kuhugi ega kao ära. Küll aga on mu 15-osaline blogipostitamine jõudmas lõpusirgele. See, mis algselt oli selline inside koefitsientide tegija elule, sulandus veidi jalgpallimälestustega. Aga väga sümboolne oleks lõpetada just praegu, 1 päev enne MMi, mis on muideks Betsafe kontoris kõige kiirem ja töisem aeg. Naljalt keegi puhkusele MMi ajal ei saa ja kõik elavad selle sündmuse nimel.

    Fakt on see, et selle 9 kuuga olen väga palju targemaks saanud, olen kohutavalt palju uusi asju kogenud ning osalenud üritustel. Olen tutvunud väga huvitavate ja noh mitte niiväga huvitavate inimestega. Olen olnud seljataguses (ja olen ka edaspidi) maailmale, mis loob meis iha panustada. See on põnev ja seda tasub mõista.

    Nüüd, kui ma olen siin omajagu töötanud, mõistan tegelikult veelgi enam, kui suureks hüppelauaks on olnud Soccerneti foorum kõigele sellele. Jah, pidin ise ka vaeva nägema ja kohati väga ülbelt koostööavaldustega peale lendama, aga see toimis. Ja vähim, mis ma teha saan, on jätkata SBT (muude toredate projektidega) organiseerimise ja läbiviimisega. Sitaks äge, et inimesed sellest osa võtavad ja ma loodan, et ka naudivad.

    Nüüd on jäänud pidada üks korralik SBT MM2018 eri, teha väike puhkus ning kusagil augusti teises pooles naasta. Ilmselt pikki kirjutisi Telekavaataja blogist väga enam ei leia, kuid tasub blogi taas aktiivsemaks muutuda. Proovin jagada ehk veidi inside infot ja muid sedasorti tippe.

    1. osa: sissejuhatus- kuidas telekavaataja pääses Betsafe?

    2. osa: kontrastide maailm

    3. osa - mida teeb telekavaataja Betsafe's


    4. osa - kaotatud põlvkond

    5. osa - kuidas sünnib koefitsient


    6. osa - Mida ma koefitsientide maailmas vihkan?

    7. osa - Inimesed on nii erinevad...

    8. osa - invisible mode

    9. osa - kummaline oktoobriõhtu

    10. osa - kuidas valmisid Aastalõputurniiri koefitsiendid

    11. osa - Asjaolud muutuvad kiirelt

    12. osa - kuulsused

    13. osa - kuulsused vol.2

    14. osa - kuulsused vol. 3

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Ega keegi siit foorumist PAFi Live turnale ei lähe laupäeval?

    Leave a comment:


  • -21-
    replied
    Asjalik tip, tänud

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Päris paljud pakuvad täna ilmselt Retro - Piraaja Väikese Karika mängule koefe. Eks ma võlun ka mingi hetk 1x2 välja. Fakt on see, et hetkel ei ole nad reaalsusega kooskõlas.

    Kes väga riskida julgeb, võib nutsu panna, et Retro võidab. Või näiteks Retro skoorib esimesena @3.5.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
    Korra vaatasin, suht Rahvabändi-teema ikka
    Mis vahet sel on? Tähtis on see, et mul on jälle mingi suts raha Coolbetis.

    Leave a comment:


  • cabron
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Uudo Sepp võitiski!
    Korra vaatasin, suht Rahvabändi-teema ikka

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Okei... Ma ei ole jällegi 100% kindel selles, aga Coolbet tahab kõiges esimene olla. Olgu...

    Superstaari saade. Minul on ka koefid väljas. Põhimõtteliselt võib minu arvamust lugeda Betsaf'st.

    Ise panin sümboolsed 20 eurot Uudo Sepa TOP3 ja Jaagub Tuisu TOP3 kohale (@2.4 kumbki).

    Lisaks eriti sümboolselt Tuisu ja Sepa võitudele (@8 kumbki).
    Uudo Sepp võitiski!

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Igal panustajal tekib vahel hetki, kus paratamatult panused kaotavad. Ja ma ei räägi lihtsalt kaotavatest panustest, vaid reaalselt negatiivsetest seeriatest.

    Ma ei saa end hetkel mingiks aktiivseks panustajaks nimetada. Pigem teen 5-10 (noh vahel ka suuremaid) panuseid konkurentide juures, kui mulle tundub, et kusagil on kas väärtust või ma näen mingit huvitavat asja, mida mängida (viimaseid ideid annavad mulle vahel Betsafe kliendid).

    Kogu selle aja jooksul ma pendeldan tegelikult seal 0 ümber ja suurt edasiminekut pole olnud. Jah, vahepeal on super väga häid järjest võite olnud, vahepeal vähem häid aegu. Kuid viimased 10 päeva on vast mu elu kõige masendavamad olnud. Midagi stiilis 3 30-st vms.

    Kõige rumalam asi, mida sellel hetkel tehakse, üritatakse tagasi võita, suurendatakse panuste hulka, suurendatakse panustavat summat, et kiiresti see summa endale silme ette tagasi saada. Ärge jumala eest niiviisi tehke.

    Mina soovitan lihtsalt aeg maha võtta, paar päev, nädal, misiganes. Isegi kui te näete veel väärtust täiega kusagil, siis mängige paar korda kuivalt kaasa ning taasalustega juba selle pangaga, mis teil alles on.

    Mul on hea, ma saan kuivalt kaasa mängida Betsafe's. Muide seepärast mulle meeldib ka SBT, et seal saab teatud hasardivajaduse ka rahuldatud teinekord.

    Aga millest ma tahtsingi kirjutada on hoopis see, et Eesti - Leedu mängus on täna kõik üle 3.1-3.2 koefid viigile põhimõtteliselt väärtus.

    Leave a comment:

Working...
X