320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Linnupoja
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    e-Sport
    CS:GO FACEIT Major London
    16:00 Gambit - Tyloo
    Tyloo @1.8 (paf)
    5 eurot
    Napikas. Space soldiersi koefid on rõvedad, sest mängivad neljakesi

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Jäähoki, MHL
    11:00 TYUMENSKY LEGION - TOLPAR UFA U21
    Tolpar U21 AH-1.5 @1.68 (Coolbet)
    5 eurot

    Leave a comment:


  • atleticomadrid
    replied
    Tänud hea vihje eest! Slovaki - Taani kohtumise koefitsente tsekkida oli täiesti meelest läinud. Kas otsisin halvasti või mis, aga ma ei leidnud seda mängu ei olybetist ega coolbetist. Betsafe pakkus under 5,5 1.83-ga ja kuigi vastane oli nõrk siis Slovakkia pole teab mis tipptiim, et kusagile Andorra tasemele nõrgestunud Taanit 6 väravaga lüpsta. Pigem oldi rahul, et saadi rahulik õhtu.
    Kellegil on mõtteid ka Eesti mänguks? Skoorimine tundub äärmiselt ränk ülesanne meie koondisele hetkel...

    Leave a comment:


  • -RoMaRiO-
    replied
    telekavaataja, aitäh hea info eest!

    Leave a comment:


  • rallikas
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Ok. Tead, kui sa oled kindel ja oled võimeline hoomama seda tasemevahet + siin tuleb veidi mõelda Slovakkia motiividele, siis võta see panus.

    Ma ise olen (eelnevalt ka maininud) rohkem "underite" inimene, sest leian sealt rohkem väärtust. Aga antud mängu kohta mul on raske midagi öelda.
    Kui mängima tuleb Taani teine ja kolmas liiga, siis võiks eeldada taseme poolest Eesti Esiliiga sarnast kvaliteeti? Ehk kui slovakid kasvõi pingipoistega tuleb, siis ei tohiks 5 tükki 90 minutiga lüüa endiselt probleem olla.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas Huvituja Vaata postitust
    Viimase info järgi Põhikoosseis, millega hakatakse mängima ka Rahvuste Liigat.

    Samas taanlaste peatreener avaldas paar tundi tagasi nördimust, et Taani sellise naljameeskonnaga tuleb ja nende koondisele ei anna see sõpruskohtumine midagi. Kuid loogiliselt võttes paneb ta ju ikkagist platsile need mehed kellega Rahvuste Liigaks valmistutud on. Kihlveokontorid ka väga ettevaatlikud ja ootaval seisukohal. Igatahes mina läksin over 4.5 päris suurelt.
    Ok. Tead, kui sa oled kindel ja oled võimeline hoomama seda tasemevahet + siin tuleb veidi mõelda Slovakkia motiividele, siis võta see panus.

    Ma ise olen (eelnevalt ka maininud) rohkem "underite" inimene, sest leian sealt rohkem väärtust. Aga antud mängu kohta mul on raske midagi öelda.

    Leave a comment:


  • Huvituja
    replied
    Viimase info järgi Põhikoosseis, millega hakatakse mängima ka Rahvuste Liigat.

    Samas taanlaste peatreener avaldas paar tundi tagasi nördimust, et Taani sellise naljameeskonnaga tuleb ja nende koondisele ei anna see sõpruskohtumine midagi. Kuid loogiliselt võttes paneb ta ju ikkagist platsile need mehed kellega Rahvuste Liigaks valmistutud on. Kihlveokontorid ka väga ettevaatlikud ja ootaval seisukohal. Igatahes mina läksin over 4.5 päris suurelt.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas Huvituja Vaata postitust
    Kas Taani vs Slovakkia mängus 1.82 @ over 4.5 võiks olla väärtust?

    Teatavasti, siis Taani koondis koosneb vaid debütantides ja enamus neist kolmanda liiga mehed.
    Mis roster slovakkidel on?

    Leave a comment:


  • Huvituja
    replied
    Kas Taani vs Slovakkia mängus 1.82 @ over 4.5 võiks olla väärtust?

    Teatavasti, siis Taani koondis koosneb vaid debütantides ja enamus neist kolmanda liiga mehed.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Hoki
    Venemaa MHL
    18:30 Riga - Taifun
    Riga AH -1.5 @2.6 (paf)
    5 eurot

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    e-Sport
    CS:GO FACEIT Major London
    16:00 Gambit - Tyloo
    Tyloo @1.8 (paf)
    5 eurot

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Korvpall, sõpruskohtumised
    19:00 Szedeak - DEAC
    DEAK AH +3 @1.83 (bet365)
    5 eurot

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    18:00 Bornholm - Hillerod
    Under 2.5 @2.5 (bet365)
    5 eurot

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Rumeenia käsipall
    17:30 Dobrogea - Dinamo Bucuresti
    Dobrogea @1.85 (paf)
    5 eurt

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Korvpalli sõpruskohtumine
    19:00 Nevezis - Lietkabelis
    Nevezis @1.92 (Optibet)
    5 eurot

    Leave a comment:

Working...
X