320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuidas võtta, ehk mõeldi selle all seda, et ei ole mõtet ennast puhtalt tabeliseisu põhjal päris ühele ja samale pulgale Reali ja Barcaga paigutada, reaalsuses ollakse ikkagi auväärne "kolmas".
    et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

    Kommentaar


      Tõsi. Kui nii võtta siis on sul õigus, kuid minu meelest on Atletico ennast piisavalt tõestanud kui "force to be reckon with".
      Või on nad tõesti paari hooaja wonderid? Ei tahaks uskuda.

      Kommentaar


        Algselt postitas Amos Vaata postitust
        Tõsi. Kui nii võtta siis on sul õigus, kuid minu meelest on Atletico ennast piisavalt tõestanud kui "force to be reckon with".
        Või on nad tõesti paari hooaja wonderid? Ei tahaks uskuda.
        1 meistritiitel ei tohiks nüüd küll kedagi segadusse ajada. Atletico jääb heal juhul selleks kolmandaks võistkonnaks. Tasapisi hakkab ära vajuma. Ilmselt kahe aasta pärast on nad juba jälle väga palju Realist ja Barcast maas nii lõpp-positsiooni kui ka mängukvaliteedi poolest. Meeskonnal lihtsalt ei ole ja ei tule ressursi, et Hispaania ja Euroopa jalgpallile midagi uut pakkuda.

        Jällegi, ainult mängides teist numbrit, saavad nad Realile ja Barcale vastu. Kohe kui liiga agaralt rünnakule minnakse, tuleb 3 väravat ühe poolaja jooksul ja pidu on läbi.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Minu jaoks on tänane põhiküsimus, kas Bayern - Schalke mängus tuleb Under või Over 3,5.

          Ise kaldun underi poole. Või siis Schalke ei löö väravat. Päris soliidne väärtus ilma Huntelaarita.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            21.00 Bayern - Schalke 04
            Schalke goals Under 0,5 @1,78 (Marathonbet)

            Mängin rahulikult. Schalke võimalus on lüüa vasturünnakust värav. Hannoveri vastu mängiti ka rohkelt ilma pallita ning suudeti lüüa 1 ja kodus. Siin on Bayern ja võõrsil. Sinised ei pruugi üldse palli saada ja ma kardan, et 04 nime lõpus võib täna jälle tähenduse saada. Seega proovin Bayerni clean sheeti.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Eile oleks pidanud ikka esialgset mõtet kuulama.

              Tänane põhiküsimus minu jaoks, kui tõsiselt võtab Real Madrid Sevilla mängu enne Atleticot.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Eile oleks pidanud ikka esialgset mõtet kuulama.

                Tänane põhiküsimus minu jaoks, kui tõsiselt võtab Real Madrid Sevilla mängu enne Atleticot.
                Real Madridil on ideaalne võimalus Barcelonaga punktivahet kasvatada täna. Usun, et võitma minnakse kindlasti, aga pigem lihtsalt kindla võidu peale (näiteks 2-0 Realile).

                Kommentaar


                  21.45 Real Madrid - Sevilla
                  Sevilla ei löö väravat @2,44 (Marathonbet)

                  Mulle siiski meeldib see loogika, et Real Madrid tahab võita, aga mingit peksmist ei tule. Samas võitu on vaja võimalikult väikese jõupingutusega saada. Seega taga null ja paar väravat. Samas Under 3,5 peale ma panustada ei taha, Reali puhul need väravad vahel lendavad lihtsalt sisse. Ja mingis mõttes eeldab ju U3,5 seda, et Sevilla ei löö väravat. Ja noh 2,4 on huvitavam kui 2.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    21.45 Real Madrid - Sevilla
                    Sevilla ei löö väravat @2,44 (Marathonbet)

                    Mulle siiski meeldib see loogika, et Real Madrid tahab võita, aga mingit peksmist ei tule. Samas võitu on vaja võimalikult väikese jõupingutusega saada. Seega taga null ja paar väravat. Samas Under 3,5 peale ma panustada ei taha, Reali puhul need väravad vahel lendavad lihtsalt sisse. Ja mingis mõttes eeldab ju U3,5 seda, et Sevilla ei löö väravat. Ja noh 2,4 on huvitavam kui 2.
                    Esimene mõte oli jälle õigem. Raha on jäänud napilt üle 400 euro.

                    Tänase päeva küsimus, kas AZ on tõesti selline pähkel, nagu seda tabeliseis näitab?
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      normaalne, endiselt ikka kõik mööda. augsburgi võidu magasid maha ve? selle pealt enamus teadjaid bettijaid teenisid sitaks kasumit eile, mitte aga sina nagu näha

                      Kommentaar


                        Algselt postitas jaalo Vaata postitust
                        normaalne, endiselt ikka kõik mööda. augsburgi võidu magasid maha ve? selle pealt enamus teadjaid bettijaid teenisid sitaks kasumit eile, mitte aga sina nagu näha

                        Oot, oot, mees! Ma pole pikka aega sõna kuskil võtnud, aga nüüd vist tuleb seda teha.

                        Kas sa mees või inimolevus üldse mõtled ka, kui sa oma trollinäppudega midagi kirjutad? Miks sul on vaja siia Teemasse risustama tulla? Oled sa üldse kunagi spordiennustustega tegelenud? Ega see Augsburgi võit ju ka nii kindel ei olnud, usun, et maamunal oli rohkem inimesi, kes julgesid panustada viiki, kui Augsi võitu, ega see võit nüüd ju nii kindel ka ei olnu.
                        Palun ära siia Teemasse küll trollima tule, see mida "Telekavaataja" siin teeb on kuldaväärt töö, samas ka huvitav ja hariv.

                        Jõudu ja edu, Telekavaataja

                        Kommentaar


                          Jah jaalo. Olen su trollimiskunsti tõsine austaja, kuid las telekavaataja möllab ja ajab omi asju. Isegi kui ma ei beti iga kord tema järgi siis info mis ta kirjutab on tõsiselt kasulik ning aeganõudev
                          Mine Juventuse teemasse vms, sealt leiab inimesi kes naudivad trollimist!

                          Kommentaar


                            21.45 Ajax - AZ
                            Ajax goals under 2,0 @1,80 (Marathonbet) võrdluseks Olybetis 1,72

                            Ajax pole hoogu saanud ja mäng on sitt ausalt öeldes. Vitesse vastu suutis esimese raamilöögi teha Ajax kusagil teise poolaja keskel. AZ on hea kaitseliiniga, ilmselt vägagi motiveeritud vastane. 3 väravat on Ajaxil igal juhul täna raske sisse lüüa.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              3 väravat on Ajaxil raske lüüa aga kui nad 2 löövad siis on raha tagasi või? Või mida see under 2,0 tähendab.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas NoCheating Vaata postitust
                                3 väravat on Ajaxil raske lüüa aga kui nad 2 löövad siis on raha tagasi või? Või mida see under 2,0 tähendab.
                                Kui Ajax skoorib kaks korda, siis saad raha tagasi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X