320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    22.05 Zenit - Sevilla
    Zenit goals under 1,5 @1,77 (1xbet)

    Oleme küll kahe SBT vahelisel pausil, kuid vahel on hea panustada. Ei ole hea panustada Euroopa Liigale, aga siiski teen seda. Miks ma teen seda on see, et ma ei usu tegelikult Zeniti. Ma ei usu, et nad saavad edasi, ma ei usu nende rünnakupotentsiaali.

    Samas ma vaatan, kuidas Sevilla on selliste Zenidi-taoliste vastu see hooaeg mänginud. Üldine mulje, et tulemus saadakse kätte. Üks mäng, mis seda välistab on võõrsilkaotus Valenciale 3-1. Ülejäänud mängud lastakse vastasel nii palju lüüa, kui Sevilla tohib.

    PS! Millegi pärast nagu suur tung oleks Dnipro - Brugge mängus Both not to score panustada, aga selle jätan vahele.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Panus kaotas ja ma rumalusest otsustasin vaadata mängu väravaid.

      Tänud Sevilla väravavahile!
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Kas Lorient on tõesti nii halb praegu, et Lorient AH +1,5 oleks 1,88 kandis?
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Lorient on käesoleval hooajal võõrsilmängudes kaotanud kahe väravaga PSG, Lille, St Etienne, Nice ja Lyoni vastu. Bordeaux ja Guingampi vastu kaotati 2:3 seisuga. Väga suurt kindlustunnet see statistika ei tekita.
          Pealegi tänaseks mänguks on Lorienti rivistusest tõenäoliselt puudu kolm tähtsat mängijat (Guerreiro, Lautoa, Gassama). Lautoa ja Gassama kuuluvad kaitseliini algkoosseisu ja Guerreiro on 7 väravat löönud.

          Marseille on viimaste nädalate jooksul mitu rasket mängu mänginud. Võõrsilvorm on neil terve hooaja vältel kehva olnud, seega Nantesi ja Bordeaux vastu kaotamine üllatav ei ole, ning kodumängudes PSG ja Lyoni vastu punktide kaotamist ei saa ka neile pahaks panna.
          Enne viimast nelja kodumängu (Caen, Lyon, PSG, Reims) oli Marseille oma koduväljakul mängides võitnud kõik mängud v.a hooaja esimese.

          Lorient võitleb liigasse püsimajäämise nimel, Marseille aga CL koha nimel. Tugevam meeskond mängib kodus, ning motivatsiooni jätkub mõlemal tiimil. See, et Marseille lööb värava tundub üsnagi kindel olevat, kuid kas nad suudavad oma puuri puhtana hoida? Kui jah, siis mingi 2:0 võit tundub üsnagi reaalne.

          Kommentaar


            Mind ennast häirib see, et 3 põhimeest on puudu. Liiga palju, mäng võib ebastabiilseks muutuda ja võidakse Marseille vastu hävida.

            Statistika ei häiri mind üldse. Viimati võitis Marseille Lorienti kodus vähemalt 2 väravaga aastal 99.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Ühesõnaga Marseille peale jäi panustamata, noh ise olin rumal.

              19.00 Krasnodar - Lokomotiv
              Krasnodar AH -1 @2,51 (Marathonbet)

              Võib olla ma olen rumal, võimalik, et olen skeptiline iseenda meeskonna suhtes, aga no Lokomotiv on hetkel mängukvaliteedilt üks sitemaid siin liigas. Täpselt aasta aega kohtuti samamoodi hooaja lõpus ja sisi võitles Lokomotiv tiitli peale, nüüd pole võistkonnavaimust sittagi järel, poel motivatsiooni enam, Moskva rikkurid on enda jaoks ammu hooaega lõpetanud ja ilmselt teeseldakse hooaja lõpu võitlust.

              Pealegi on sellised vaimuliidrid nagu Tarasov ja Durica erinevatel põhjustel siit mängust eemal.

              Tegelikkuses on Krasnodar ülimalt motiveeritud. Nad said eelmine voor CSKA vastu viigi, mis tähendab, et nad on suure tõenäosusega järgmine aasta CL kvalifikatsioonis. Oleks vaja see ära vormistada.

              PS! Tavalise Krasnodari võidu saab ka 1,8-ga kätte

              Ja mingid hullud panused a la Krasnodar skoorib mõlemal poolajal saab kolmega või et Krasnodar võidab vahepeal kaotades kaheksaga. Viisakas on samuti Krasnodar over 1,5 @1,94.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Tnx, Krasnodar võit :P

                Postita edasipidigi

                Kommentaar


                  13.30 Spartak - Rubin
                  Over 2,0 @1,69 (Marathonbet)

                  Isegi veits ohtlik on see panus, arvestades väärtust. Spartak on kodus tõeliselt ettearvamatu võistkond. Aga lähtudes puhtalt sellest, mida ma olen kevadel näinud, siis Rubin on esiteks päris mitmekülgse mängujoonisega ründefaasis. Võidakse mängida nii lühikeste söötude peale kui ka tsenderdustega kasti jõuda. Potentsiaali on rohkelt. Usun, et Rubin on väravaks kohe kindlasti võimeline. Spartak omakorda on võimeline oma uhkel staadionil vähemalt ühe värava ära lööma.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    16.00 Lazio - Chievo
                    Lazio to win + Under 3,5 @2,14 (Marathonbet)

                    Kuigi täna pole üldse minu päev, siiski riskin. Mulle tundub, et kombinatsioonis Lazio hetkevormiga ning Chievo mängustiiliga, peaks antud panus väga huvitav olema.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      21.00 Barcelona - Getafe
                      Getafe AH +3,5 @1,92 (Marathonbet)

                      On riskantne küll, aga samas lähtume Barcelonast. Ees on tihe mängugraafik. Ma ei ütle, et kõik vastased just väga rasked oleks, aga graafik on tihe. Mis tähendab, et koosseisu rotatsiooniks on täna väga hea võimalus. Ennast meeletult ületada ja vastasele hullult koht kätte näidata? Ma arvan, et mitte selles mängus. Jah, Barca on Barca, võib hoogu sattuda ja Getafest ei jää midagi järgi, aga loogiline on panustada pigem Getafe plussile.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Rootsi võidab Eurovisioon @2,81 (Optibet)

                        Mu blogi kontojääk hetkel 950 eurot. Ma panustan sellele sündmusele 800 eurot. Ehk siis 4 korda rohkem kui teistele panustele. Sisuliselt all-in. Kui Rootsi ei võida Eurovisiooni, lõpetan nii suurte summadega opereerimise.

                        Samas ma päris lampi ikkagi ei võta seda.
                        Kuidas Eurovisiooni võitja selgitamine toimib? ALguses on 2 poolfinaali, nendest pääseb mingi hulk edasi finaali. Poolfinaalide tulemusi avaldatakse pärast finaali lõppemist.
                        Finaalis esitavad artistid oma lugusid suvalises järjekorras. Siis rahvas helistab oma lemmikute poolt ning samal ajal igas riigis on mingi žürii, mis paneb punktid kokku. 50% annab inimeste hääletus ning 50% žürii.

                        Ühesõnaga kuulates ära kõik need lood, siis minu jaoks isiklikult kõlab Rootsi lugu praegu kätšimas toonis. Ma olen enam kui kindel, et just seda lugu hakatakse Euroopa raadiojaamades kõige enam pärast võistluse lõppu mängima. Usun, et objektiivselt vaadates läheb see inimestele kõige rohkem peale.

                        Teine pool on žürii, mis võib olla hindab vähem lähtudes emotsioonidest ja eelistustest. Leian, et siinkohal on suurteks konkurentideks Itaalia ning Eesti. Aga minu arvates ei saa ükski laul žürii häältega nii palju rohkem kui Rootsi lugu peaks inimeste häältega saama.

                        Kui nüüd rääkida veidrikest a la Soome, poolatar ratastoolis, siiski peab mingi lugu ka olema. Neil on läbi selle potentsiaali saada esikümnesse, aga võidu peale nad ei pretendeeri.

                        Lisaks tasuta õlleraha pafis, millele ma küll ei panusta, kuid mis on 100% betid:

                        Itaalia jõuab 5 parima sekka @1,33
                        Rootsi saab parema koha kui Eesti @1,20
                        Itaalia saab parema koha kui Hispaania @1,12
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Teemaarenguks- Tonybetis on 1000 euro panus: Itaalia jõuab TOP10 hulka @1,27.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            Rootsi võidab Eurovisioon @2,81 (Optibet)
                            Itaalia jõuab 5 parima sekka @1,33
                            Rootsi saab parema koha kui Eesti @1,20
                            Itaalia saab parema koha kui Hispaania @1,12
                            Grattis!

                            Kommentaar


                              Homme on Venemaa liigas viimane voor. Ise ma vist ei panusta, aga mõned mõtted lähtuvalt võistkondade motivatsioonist.

                              Võtame ette mängud, kus võistkondadel on väga minimaalselt motivatsiooni.

                              1. Zenit - Lokomotiv
                              Teada värk, et kui Venemaa klubi läheb midagi tähistama, siis ei tule tulemusest midagi välja. Zenit tuleb homme kuldsete särkidega ja ekstra särgile õmmeldud tähega väljakule. Täielik disrespekt ja enesenäitamine. Midagi nad ei keskendu ja sittagi nad ei tee. Lokomotiv on pärast Bozovici treeneripostilt lahkumist hakanud vähemalt liigutama väljakul, mängijatel vähemalt mingi isu tekkinud. Ja noh ära rikkuda Zenidi pidu on iga Venemaa klubi unistus.

                              OK ma ei ütle, et Loko siit võidab, võib isegi kaotada, kuid AH+1,5 saab minimaalselt 1,60-ga. Väga reaalne panus.

                              2. Torpedo - Mordovia
                              Kõige mittemotiveeritum võistkond viimases voorus on raudselt Mordovia. Mängitakse võõrsil, Meistriliiga koht säilitatud, treener ütles, et läheb aasta lõpus ära. Ühesõnaga puhkus on juba mõttes. Torpedo aga peab võitma, kui tahavad kohta säilitada. Lihtsalt peavad ja muud valikut pole.

                              Arvestades, et Mordovia läheb juustuselt peale, siis Mordovia not to score on umbes 2,15. Tasub proovida.

                              3. Spartak - Amkar
                              Spartaki võit tundub väga riskantne üritus, pealegi neil sisuliselt pole millegi peale mängida ja Amkaril justkui on. Aga reaalsus on see, et Amkar ei lange kuhugi, sest Rostov ei võida CSKA-d. Ja Spartaki mängijatel tasub igaks juhuks siiski viimane kodustaadioni mäng võita, muidu mine tea. Ma riskiks 1,80-ga.

                              Aga jällegi ise ma ei panusta.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                19.00 Kasahstan - Türgi
                                Türgi AH -1 @1,78 (1xbet)

                                Motivatsiooni küsimus. Kui Türgi selle mängu ära ei võida, pole neil edasi enam midagi teha ja võib vabalt neid maha tõmmata võidule panustamisest.

                                Antud mängus minnaks külla aga selgelt nõrgemale võistkonnale. Kasahstani liiga on pask ja põhimass Kasahstani koondise mängijatest tuleb just sealt. Kõik 90 minutit kodumeeskond küll türklastega võidu ei jaksa joosta ja see, et nad hakkavad võidu jooksma on suhteliselt loogiline. Vaevalt Kasahstan hakkab midagi ise ehitama, antakse pall ära ja üritatakse vasturünnakutega nõelata. Seda, kuidas see Kasahstanil on viimased 3 valikmängu õnnestunud, ei pea vist ma kommenteerima.

                                Ühe sõnaga loodan türklaste motivatsioonile (sest ikkagi Islandi ja Hollandiga on veel kodumängud ees) ning Kasahstani saamatusele.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X