320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jätkame B-alagrupiga.

    Mängude graafik:



    B ja D alagrupid on ühed keerulisemad. Pealtnäha siiski näib Inglismaa siin favoriit ning kuigi ta võib korra-kaks ka eksida, peaks alagrupivõit neile kuuluma. Inglismaa võidab alagrupi @1,85.
    Ülejäänud võistkondi on aga keeruline võrrelda ja midagi oodata. Minu meelest saavad nad loota ühele ja samale. Üritavad proovida kinnises mängus omi võimalusi realiseerida. Ja siin on minu silmis eelis näiteks Walesil, kellel on ründeliinis selline vend nagu Bale. Kerge favoriit teisele kohale on Wales, aga seda panust soovitada ei julgeks. Ja muideks, on vägasuur tõenäosus, et siit alagrupist saab ainult 2 riiki edasi, kuna viikide tõenäosus on väga kõrge.

    Võites oma alagrupi, mängib Inglismaa A-alagrupi kolmandaga. Mina ei näe, miks ei võiks Inglismaa jõuda veerandfinaali @1,70. Veidi riskantsem on Inglismaa jõuab poolfinaali @2,90 ja seda ma pigem ei soovitaks.

    Venemaa on alati räige flop suurturniiridel. Ja kuigi on neil eesotsas hetkel Slutsky, kes on parandanud ehk sisekliimat veidi, siis mängijad on ikka samasitad. Lisaks on kaitseliin suur küsimärk. Venemaa langeb grupifaasis @4. Samuti on hea panus Venemaa väravad turniiril 0-3 @2,4.

    Slovakkia ja Walesi kohta mul väga ideid ei ole. Grupp on keeruline ning aeg näitab.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Jätkame B-alagrupiga.

      Mängude graafik:



      B ja D alagrupid on ühed keerulisemad. Pealtnäha siiski näib Inglismaa siin favoriit ning kuigi ta võib korra-kaks ka eksida, peaks alagrupivõit neile kuuluma. Inglismaa võidab alagrupi @1,85.
      Ülejäänud võistkondi on aga keeruline võrrelda ja midagi oodata. Minu meelest saavad nad loota ühele ja samale. Üritavad proovida kinnises mängus omi võimalusi realiseerida. Ja siin on minu silmis eelis näiteks Walesil, kellel on ründeliinis selline vend nagu Bale. Kerge favoriit teisele kohale on Wales, aga seda panust soovitada ei julgeks. Ja muideks, on vägasuur tõenäosus, et siit alagrupist saab ainult 2 riiki edasi, kuna viikide tõenäosus on väga kõrge.

      Võites oma alagrupi, mängib Inglismaa A-alagrupi kolmandaga. Mina ei näe, miks ei võiks Inglismaa jõuda veerandfinaali @1,70. Veidi riskantsem on Inglismaa jõuab poolfinaali @2,90 ja seda ma pigem ei soovitaks.

      Venemaa on alati räige flop suurturniiridel. Ja kuigi on neil eesotsas hetkel Slutsky, kes on parandanud ehk sisekliimat veidi, siis mängijad on ikka samasitad. Lisaks on kaitseliin suur küsimärk. Venemaa langeb grupifaasis @4. Samuti on hea panus Venemaa väravad turniiril 0-3 @2,4.

      Slovakkia ja Walesi kohta mul väga ideid ei ole. Grupp on keeruline ning aeg näitab.
      Venemaa langeb grupifaasis @4 tundub päris maasikas. Aga ma ei leia seda PAF-is ega kuskil mujal üles (peale Bet365, kus koef 3). Oskad sa kuidagi seletada, kuidas PAFis see üles leida?
      The ball is round, the game lasts ninety minutes,
      and everything else is just theory.

      Kommentaar


        Algselt postitas Üksjalgvärav Vaata postitust
        Venemaa langeb grupifaasis @4 tundub päris maasikas. Aga ma ei leia seda PAF-is ega kuskil mujal üles (peale Bet365, kus koef 3). Oskad sa kuidagi seletada, kuidas PAFis see üles leida?
        Jalgpall ---> Euro2016---> Outrights---> keri alla, kuni tulevad Venemaa eripanused.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Ma just mingi päev mõtlesin, et Venemaa võit @ 71 ja Artjom Dzjuba best goalscorer @ 81 tunduvad huvitavad valikud, mida oleks võimalik turniiri käigus edukalt treidida. Sest ma usun küll, et nad pääsevad alagrupist edasi.

          Kommentaar


            Algselt postitas giga204 Vaata postitust
            Ma just mingi päev mõtlesin, et Venemaa võit @ 71 ja Artjom Dzjuba best goalscorer @ 81 tunduvad huvitavad valikud, mida oleks võimalik turniiri käigus edukalt treidida. Sest ma usun küll, et nad pääsevad alagrupist edasi.
            Ma soovitaks ise sul seda hoolikalt üle vaadata. Esiteks on esimeses voorus mäng Inglismaa vastu, kellest ollakse nõrgemad ja tõenäoliselt ka kaotatakse. Juhul kui Wales-Slovakkia mängus juhtub kellegi võit olema, on Venemaa juba sitas olukorras. Edasi on nad sunnitud Slovakkiat võitma. Vasturünnakutele mängimine on Slovakkia leib.

            Liiga palju otsi jääb viimasele mängule. Lisaks see järjepidev floppimine suurturniiridel since 2009.

            Ja noh Dzyuba on lihtsalt naljanumber. 1 värava ehk lööb.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              C-alagrupp

              Mängude graafik:



              C-alagrupist pääseb edasi ilmselt 3 võistkonda ja Saksamaa on suurfavoriit alagrupivõidule. Ukraina ja Poola vahel on kõige põnevam hõõrumine, samas ei tohi kumbki neist Põhja-Iirimaa vastu libastuda ja samas mõlemad üritavad ka Saksamaad üllatada. Põhja-Iirimaa saab alagrupis viimase koha @1,50. Vist liiga väike, samas tundub kindel. Saksamaa grupivõit on liiga väikese väärtusega. Ennustada, kumb tugevam on Poola või Ukraina on kahtlane.

              Saksamaa punkte on raske ennustada. Nad ei pruugi 9 punkti saada alagrupis. Nad saavad 1/8 finaalis kellegi kolmanda alagrupis ning veerandfinaalis on neil tulemas juba raske vastane. Ilmselt Belgia. Seega Saksamaa enda kohta ei julge midagi panustada. Küll aga võib riskida ja proovida Müller Saksamaa parim väravakütt turniiril @2,4.

              Iseenesest võiks ju riskida ja proovida kas Ukrainat või Poolat, et jõuab veerandfinaali, kuid juba 1/8-finaalis saab üks neist Prantsusmaa ja seal kellegi teekond lõppeb.

              Kes peaks üldse Poolal väravaid lööma? Kui heas hoos Lewandowski on? Mina 1,65-ga Lewandwskit kui Poola parimat väravakütti ei võtaks. Liiga kahtlane.

              Ukrainaga on sama, mis Poolaga. Raske midagi pakkuda. Lihtsalt jäi silma selline huvitav panus nagu Ukraina väravad turniiri (3-4) @3,25. Ma ei usu, et nad rohkem löövad. Samas 3 peaksid ära lööma küll.

              Põhja-Iirimaa saatus on lihtne, samas päris 0 punkti nad saada ei pruugi. Selle peale panustada ei julgeks. Samas Põhja-Iirimaa väravad turniiril (0-1) @3. Ma ei näe neid väga skoorimas selles alagrupis.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Mõtlesin, et see süsteem, et edasi pääsevad ka pooled 3. koha meeskonnad, võibolla see võiks alagrupifaasi mänge sellisel viisil mõjutada, et mängitakse julgemat ja nii öelda positiivsemat jalgpalli ehk siis näeme keskmiselt rohkem väravaid kui eelmistel EM alagrupiturniiridel. Mida arvad sellisest mõttekäigust?
                Seoses sellega usun, et võiks leida häid live panustamise võimalusi, kus pärast 10-15 minutit 0:0 skoori puhul võiks võrrelda u. 4 erinevat kontorit ja panustada siis BTTS YES peale.

                Igatahes tore ettevõtmine sul siin see EMi analüüsimine. Hoian kindlasti igapäevaselt silma peal ja seni on mulle teistest rohkem silma jäänud see Rumeenia langemine kaheksandikfinaalis @ 2.25.

                Kommentaar


                  Algselt postitas NoCheating Vaata postitust
                  Mõtlesin, et see süsteem, et edasi pääsevad ka pooled 3. koha meeskonnad, võibolla see võiks alagrupifaasi mänge sellisel viisil mõjutada, et mängitakse julgemat ja nii öelda positiivsemat jalgpalli ehk siis näeme keskmiselt rohkem väravaid kui eelmistel EM alagrupiturniiridel. Mida arvad sellisest mõttekäigust?
                  Seoses sellega usun, et võiks leida häid live panustamise võimalusi, kus pärast 10-15 minutit 0:0 skoori puhul võiks võrrelda u. 4 erinevat kontorit ja panustada siis BTTS YES peale.

                  Igatahes tore ettevõtmine sul siin see EMi analüüsimine. Hoian kindlasti igapäevaselt silma peal ja seni on mulle teistest rohkem silma jäänud see Rumeenia langemine kaheksandikfinaalis @ 2.25.
                  Sinu loogika on aus ja midagi selles on. Samas on turniiril palju rohkem neid "keskmikuid" ja natuke kehvema kvaliteediga võistkondi, mis omakorda tähendab, et ega neil kuhugi/ millegagi rünnata pole. Ei usu, et oluliselt rohkem väravaid tuleb. Kui siis selle arvelt, et favoriidid vähe lõdvemalt alagrupifaasis võtavad ning ajastavad oma füüsilise vormi play-offidele.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Mängud kus osalevad keskmikud saavad olema pigem jah kinnisemad, selles suhtes õige point. Aga eks ta ole nagu ikka, et tuleb igat mängu eraldi vaadelda ja analüüsida selles suhtes.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Üksjalgvärav Vaata postitust
                      Venemaa langeb grupifaasis @4 tundub päris maasikas. Aga ma ei leia seda PAF-is ega kuskil mujal üles (peale Bet365, kus koef 3). Oskad sa kuidagi seletada, kuidas PAFis see üles leida?
                      Venemaa langeb grupifaasis - uuh, hea valik.
                      Telekavaataja, pauguta edasi! meeldiv on lugeda!!

                      Aga Triobetis Grupp B - 4 koht->Venemaa. Saab kätte hetkel 5.25ga!!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Ma soovitaks ise sul seda hoolikalt üle vaadata. Esiteks on esimeses voorus mäng Inglismaa vastu, kellest ollakse nõrgemad ja tõenäoliselt ka kaotatakse. Juhul kui Wales-Slovakkia mängus juhtub kellegi võit olema, on Venemaa juba sitas olukorras. Edasi on nad sunnitud Slovakkiat võitma. Vasturünnakutele mängimine on Slovakkia leib.
                        Okei, jätan siis Venemaa kõrvale.

                        Igatahes raha panin juba eespool pakutud Prantsusmaa jõuab poolfinaali @ 1.83 peale. Tundub tõesti no-brainer.

                        Ja teisena läks raha Austria jõuab veerandfinaali @ 2.60. Alahinnatud sats. Julgeks panustada ka sellele, et nad võidavad oma alagrupi @ 3.20, aga valisin veerandfinaali. Ootan huviga, mida telekavaataja F-grupist arvab.

                        Kommentaar


                          D-alagrupp

                          Mängude graafik:



                          D-alagrupis on kõige põnevamad võistkonnad minu meelest. VÕi ütleme nii, et kõrgeima keskmise tasemega alagrupp on see. Ja tegelikult võib siin kõike juhtuda. Seetõttu antud alagrupi kohta väga palju ennustusi ilmselt ei tule. Ja üldse ma hea meelega jätakski selle alagrupi vahele ning püüaks nautida (oletatavat) mängukvaliteeti, aga püüame midagi välja mõelda.

                          Siiski ma arvan, et Hispaania ja Horvaatia on selle alagrupi favoriidid põhjusega. Ja ma arvan, et see on suure tõenäosusega alagrupp, kust pääsebki ainult 2 võistkonda edasi. Hispaania alagrupivõit @1,52 on liiga vähe, seda ma ei soovita. Samas Horvaatia jõuab kahe parima sekka @1,90 on hea väärtus juba. Rohkem ma seda järjestust väga ei näpikski.

                          Hispaania jõuab poolfinaali @2,05. Kuigi Hispaania üldvõitu on raske uskuda, on nende alagrupivõit tõenäoline ja sellisel juhul oleks nende vastased võidetavad. Näen selles isegi väärtust.

                          Tšehhi ei pääse alagrupist edasi @2,20. Türgit ei võtnud, sest nende koef on natuke väiksem sellele. Edasipääsuks peab kedagi ka võitma ja see on ülimalt keeruline ülesanne.

                          Türgi väravad turniiril 0-2 @3,10. Tihe alagrupp, iga mängu võetakse tõsiselt. Kindlasti jääb Türgi ühes mängus nulli peale.

                          Lõpp-kokkuvõttes siiski kõige raskema koosseisuga alagrupp ennustamiseks ning alagrupp, kus ma ise kõhklen (kõhkleks) kõige enam. Üldpildis soovitaks selle vahele jätta ja olla mängudele ennustamisel ülimalt ettevaatlik.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            E-alagrupp (fakk kui palju neid ikka on EM-l)

                            Mängude graafik:



                            Selles alagrupis on paar eripära, millele tasuks tähelepanu pöörata. Esiteks suhteliselt nõrk Itaalia koondis. See, mida saavutab Itaalia EM-l on suhteliselt raske ennustada. Kuna neil on viimane mäng Iirimaaga, siis küll nad end kuidagi välja veavad. Samas ma kahtlen nende 1. kohas, pigem ennustan selle Belgiale. Kui Itaalia peaks 2. või 3. kohalt edasi minema, siis vastased ei ole nõrgad.
                            Ehk siis selle alagrupi teine eripära on see, et kõik osalejad võivad juba 1/8-finaalis langeda, kuna ka alagrupi võitja kohtub D-alagrupi teisega.

                            Aga tagasi jõujoonte juurde. Belgia võidab oma alagrupi @2,20. On tugevam kui teised. 3. ja 4. kohta on samas keeruline ennustada. Kõik oleneb jällegi Itaaliast, kas nad on head või flopivad täielikult. Midagi rohkem ma Belgia kohta ennustada ei julgeks. Nagu varem sai öeldud, nad võivad ka kohe langeda, võivad ka kaugele jõuda. Alagrupivõit ei tähenda nende jaoks lihtsat teekonda, kuid võita võivad kõiki. Võib proovida Romelu Lukaku väravad turniiril 0-1 @2,30. On ka teisi mehi, kes seal lüüa oskavad ja see turniir ei pruugi üldse belglaste jaoks nii edukaks kujuneda.

                            Itaalia langeb välja kaheksandikfinaalis @2,70. Tundub lihtsalt loogilisena. Jah, nad võivad ka edasi minna ja võivad heal päeval ka kaugele jõuda, aga selline on jõudude vahekord hetkel. Pelle väravad turniiril 0-1 @1,80. Isiklikult tundub kindel panus.

                            Rootsi saab alagrupist edasi @1,90. Tegelikult on selleks vaja vaid Iirimaad võita. Miks mitte?

                            Iirimaa puhul kusjuures ei julgekski nende langemist alagrupifaasis pakkuda. 1,60 on liiga vähe, arvestades, et nad võivad siiski nii Rootsi kui ka Itaalia vastu üllatada. Kuid, kui keegi ei usu Iirimaasse üldse, siis proovige Iirimaa saab alagrupis 0 punkti @6. Ise seda ei võtaks. Kõige parem on minu meelest Iirimaa väravad turniiril 0-1 @3,50. Ei ole nad kunagi selle poolest erilised olnud.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas giga204 Vaata postitust
                              Ootan huviga, mida telekavaataja F-grupist arvab.
                              F-alagrupp

                              Mängude graafik: pange tähele, ainuke alagrupp, kus kõik mänguvoorud toimuvad ühel päeval. Lihtsalt tähelepanek.



                              Esmapilgul justkui lihtne alagrupp, samas kergelt trikikas. Ma ei usu, et selles alagrupis ülemäära väravaid lüüakse. Ma ei usu, et Portugal on nii suur alagrupifavoriit, et nende võitu @1,82 peaks võtma. Samas kedagi teist ma ka pakkuda ei julgeks. Siiski usun, et Portugal võtab alagrupivõidu siit napilt ära. Eeldan, et Austria saab ka edasi ja ilmselt saab edasi ka Island, aga võib ka Ungari. Väga suurt klassivahet (ja suurturniiridel osalemise kogemust) pole.

                              Et liiga kuivaks see alagrupp ei jääks, siis võtame Island saab alagrupis kolmanda koha @3. Eelistan neid Ungarile, sest nad on võimelised suurema tõenäosusega Portugalilt ja Austrialt punkte võtma. Aga see on selline panus, et midagi oleks.

                              Rääkides veel Islandist, siis Island langeb kaheksandikfinaalis @2,5. Pakun, et kohtuvad seal Saksamaaga...

                              Austria. Olen nõus giga204-ga, et see on veidi alahinnatud sats. Ja olen veendunud, et kui nad kahe parima hulka jõuavad, on nad võimelised ka veerandfinaali saama. Samas 2,6 ei ole see koefitsient, millega ma riskiks.

                              Portugal jõuab veerandfinaali @2. Jõuab, jõuab. Midagi enamat ma neile ei ennustaks. Aga no loos tundub soodne ja Itaalia tundub hetkel võidetav. Las ma siis eksin sellega. Tahaks veel õudselt panustada sellist asja: C. Ronaldo väravad turniiril 0-1 @4. Ühe penalti võlub välja, ülejäänud aja lööb Portugal mingitest kahtlastest nurgalöökidest ja kauglöökidest väravaid.

                              Ja siis Ungari, viimane võistkond. See, et nad alagrupis välja langevad on liiga madal. Selle loogika järgi ma juba treidiks Ungari edasipääsu @2,4. Eriti arvestades seda, et viimane mäng on neil Portugaliga. Ungari väravad turniiril 0-2 @1,75. Pakun, et see on selle alagrupi parim panus.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Ja nüüd enda preview lõpetuseks ka mõned üldisemad betid, mis ma arvan on väärt panustamist.

                                Hispaania saab turniiril kõige rohkem kaarte @8,50. Hispaanial on TOP4 kandidaatidest kõige raskem alagrupp ja kõige "kohtunikule pealekäivam" stiil. Vägagi reaalne.

                                Prantsusmaa lööb turniiril kõige rohkem väravaid @3,50. Mina pean Prantsusmaad poolfinaali pretendediks. Teel poolfinaali ei tohiks neil väga keerulisi vastaseid olla.

                                Võistkondade vastassseisud (kes saab parema koha või jõuab kaugemale jne.)

                                Rumeenia @1,70 vs. Ungari. Rumeenial on vaja edasipääsuks võita Albaaniat. Ungaril on veidike raskem sellega.

                                Ukraina @2,25 vs. Venemaa. Mis kuradi värk sellega on? Raudselt hea panus.

                                Horvaatia @1,85 vs. Poola. Ei jõua ainult ühe mehe najal väga kaugele poolakad. Horvaatidel on rohkem šansse.

                                Slovakkia @2,60 vs. Tšehhi. Vot siin tasuks riskida. Jah, tšehhidel võib paremini minna, kuid see koefitsient on lihtsalt liiga magus.

                                Võistkond, kes lööb rohkem väravaid turniiril H2H

                                Prantsusmaa @2 vs. Saksamaa. Ei saa aru, miks Paf pakub Prantsusmaad kui suurimaks väravatelööjaks ja samas võrreldes Saksamaaga on Saksamaa favoriit. Jabur.

                                Inglismaa @2,40 vs. Hispaania. Lihtsam teekond, harmoonilisem ründeliin.

                                Mängija, kes lööb rohkem väravaid

                                Müller @1,85 vs. C. Ronaldo.

                                Ibrahimovic @1,95 vs. Martial. Kas Martial üldse saab koosseisu?

                                Ja lõpuks, kas võitjale on see esimene turniirivõit? Ei@1,40. Ma ei usu Belgia võitu. Ülejäänud ei küündi.

                                Ja kõige lõpuks siis see Tonybeti link, mida ma siin jaganud olen. Tegin siis enda ennustuse ära. Ma olen täiesti kindel, et see ei lähe täppi, aga see on see, mida mina arvan. Täitsin umbes 15 sekundiga ära. Siin on mu tulemus:



                                Huvitav oleks näha, mida panustamisosakonna külastajad arvavad ja kuidas ennustavad. Minu preview'd sellega lõppevad ning peagi hakkame panustama.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X