320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    19.00 Ukraina - Luksemburg
    Ukraina AH-2 @1,75 (Sbobet)

    Olen ausalt öeldes üllatunud, et nii palju antakse antud panuse eest. Tundub hetkel suht safe bet. Luksemburg on siiski suhteliselt nõrk. Lviv arenal tuleb kindlasti 30000 inimest täis ja tuleb ikka kõva andmine.

    Ukraina klubid panid väga hästi Euroopas ja paljud neid olid ukrainlased, kes seal ilma tegid. Konoplyanka saab vist nüüd Sevillaga ka lepingu.

    Igal juhul ei jää Ukrainal motivatsioonist puudust (mis tavaliselt atpab sedasorti panused) ning mängitakse täiega igal juhul.

    EDIT! Türgi võitis 1-0 ning Ukraina 3-0.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      ma pole teemat eriti jälginud, oled toibunud oma aasta alguse perse läinud bettidest ja nüüd kasumit teenima hakkanud?

      Kommentaar


        Millal on veel olnud sõprusmäng, kus ühele osapoolele on võitu nii väga vaja?

        Kui Itaalia ei võida, siis on MM-i valiktsüklis suurem risk saada mingi Hispaania endale. Kui itaalia draw no bet saaks kusagil 1,65 kandis oleks juba win win.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Millal on veel olnud sõprusmäng, kus ühele osapoolele on võitu nii väga vaja?

          Kui Itaalia ei võida, siis on MM-i valiktsüklis suurem risk saada mingi Hispaania endale. Kui itaalia draw no bet saaks kusagil 1,65 kandis oleks juba win win.
          Saab ju, 365 s on 1.66. Kahtlane, et see; et koef tõuseb koguaeg. Portugali koosseis ka selline nagu ta on selleks mänguks... Samas keda Itaalial sealt esimesest tugevusgrupist ikka nii väga karta on. Arvestades Saksamaa ja Hispaania hetke vormi ma ei tea kas nad väga mõjutavad Itaaliat. Ülejäänutest osad(Rumeenia, Wales pole Itaalia vastu anyway tugevamad, isegi kui ka reiting seda näitab). Üldjoontes fishine 50-50 mäng.

          Kommentaar


            No ma ise ei panustanud. Ei jõudnud lihtsalt.

            Samas, MMile pääseb otse vaid alagrupi võitja ning madistada Hispaania, Saksamaa, Inglismaa, Belgiaga või Portugaliga selle nimel on igal juhul endale liigsete raskuste tekitamine. Mõtle saad veel mingisuguse Rootsi, Türgi, Soome ka veel endale. Igal juhul targem on võidu peale mängida.

            Ja kui võrrelda kahe võistkonna motivatsiooni, siis on Itaalial raudselt eelis. Aga elame-näeme.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Huvitav kui korruptiivne on Taani 2. liiga. Mõlemat rahuldab viik suurepäraselt.

              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                02.07.2015 19.30 Sillamäe Kalev - Hajduk Split
                Haiduk AH -1,5 @1,75 (1xbet)

                1xbet pakub võimalust, tuleb see ära kasutada.
                Selles suhtes, et Hajdukil pole muidugi hooaeg peal ja pigem käib veel valmistumine. Samas Hajduk kindlasti tahab edasi pääseda. Kindlasti ei taha nad lahtiseid otsi jätta järgmiseks nädalaks, kui kohtutakse juba esimeses voorus Zagrebi Dinamoga. Seega pannakse tuurid peale Rakvere staadionil.
                Kui mõelda tasemevahest, no see on tegelikult meeletu. Kui Hajduk suudab kas või 20-25 minutiks tempo peale panna, on minu panus kindlalt sees.
                Ja noh Sillamäe Kalev pole ilmselt kunagi oma ajaloos nii tugeva vastasega mänginud.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  02.07.2015 19.30 Sillamäe Kalev - Hajduk Split
                  Haiduk AH -1,5 @1,75 (1xbet)

                  1xbet pakub võimalust, tuleb see ära kasutada.
                  Selles suhtes, et Hajdukil pole muidugi hooaeg peal ja pigem käib veel valmistumine. Samas Hajduk kindlasti tahab edasi pääseda. Kindlasti ei taha nad lahtiseid otsi jätta järgmiseks nädalaks, kui kohtutakse juba esimeses voorus Zagrebi Dinamoga. Seega pannakse tuurid peale Rakvere staadionil.
                  Kui mõelda tasemevahest, no see on tegelikult meeletu. Kui Hajduk suudab kas või 20-25 minutiks tempo peale panna, on minu panus kindlalt sees.
                  Ja noh Sillamäe Kalev pole ilmselt kunagi oma ajaloos nii tugeva vastasega mänginud.
                  Krasnodar peaks ikka klass kõrgem meeskond olema kui Hajduk.

                  Kommentaar


                    See, mida alavormis Krasnodar Sillamäe vastu tegi, nägime me kõik.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      21.45 Itaalia - Malta
                      Malta AH +3 @1,70 (Optibet)

                      Äratame natuke panustamist ka ellu. Esimese kuu ma tahtlikult ei soovinud kuhugi oma nina toppida (ja näiteks eelmine nädalavahetus tõestas, et see tasus ära).

                      Selle mängu kohta ütlen vaid nii palju, et viimase 5 aasta jooksul on Itaalia vaid 2 korda kedagi vähemalt 4 väravaga võitnud (San Marino + Fääri Saared ajee.).

                      Ja Maltal on midagi samasugust, aga vastupidi, nad vist korra feilisid Taaniga.

                      Igatahes arvestades sellega, kui halb on Itaalia hetke formatsioon (mängijatevalik ei ole TOP) ning Malta hoiakuga mängudes, olen julge ja ennustan, et Malta 4 väravaga ei kaota. Küll aga saab Itaalia siit oma võidu kätte.

                      Edit! Itaaliale 1-0 lõppseis.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        21.45 Serbia - Armenia
                        Both to score @2,0 (bet365)

                        Selle mänguga on see värk, et tegelikult on paberil mõlemad tiimid suht hea potentsiaaliga. On võimelised skoorima, on võimelised väravaid lööma.

                        Rääkides turniiriintriigist, siis seda ei ole enam. Serbia punktisaldo on üldse miinustes, Armeenia ka enam kuhugi ei pääse. Selline kerge sõpakas kahe suhteliselt ambitsioonika võistkonna vahel, kellel on ründefaasis klassi väravate löömiseks.

                        Mis võiks Serbiat motiveerida? Nende sitt seis. Nii mõnigi mängija on välja tulnud avaldusega, et peaks end kokku võtma ja näitama seda klassi, mis klubides näidatakse. Vaevalt, et miinuspunktidega lõpetada tahetakse.

                        Mis võiks Armeeniat motiveerida? Armeenia on iseenesest väike ja uhke riik, kes pole kusagil kunagi mänginud. Iga punkt, iga võimalus lüüa peaks nende jaoks tähendama palju. Nad on tõesti vasturünnakutega ohtlikud, neil on klassi ründes ja ma usun, et lõpuks löövad selle õnnetu värava.

                        EDIT! Armeenia jäi väravata.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          19.00 Ukraina - Valgevene
                          Ukraina AH -1 @1,90 (1xbet)

                          Mõtlesin tohutult kaua, millele täna panustada ning peatusin NL endiste vabariikide kohtumisele.

                          Selles mängus ma näen Ukraina võitu pigem isegi väiksema väärtusega kui bookied meile seda annavad. Ründepotentsiaali kodumeeskonnal on, motivatsiooni peaks ka justkui olema. Lahti murda nad ka vastaseid oskavad. Ja mis kõige tähtsam, kaitses osatakse ka mängida.

                          AH-1 on pigem avansiks neile ning boonuseks. Ukraina võidus olen kindel, kui panus läbi läheb on see boonus.

                          EDIT! 3-1 Ukrainale
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            14.00 Navi Vutiselts - Kalev III
                            Kalev III AH +1 @1,98 (Winlinebet)

                            Teine kord minu blogi ajaloos, kus ma ei panusta 200 eurot. Antud panusele oli maksimaalne võimalik mängimine 161 eurot (vähemalt Winlines). Igatahes otsustasin, et panustan 100 eurot ja vaatan, mis juhtub.

                            Mul puudub siseinfo, kas Kalev III saab normaalse võistkonna kokku täna või mitte, aga lihtsalt see tasemevahe ei tohiks võimaldada selliseid koefitsiente. Edu mõlemale klubile.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Basketball. Ukraine - Estonia
                              Ukraine AH -6,5 @1,74 (Pinnacle)

                              Ma ei ole suurem sorti korppallifänn ja ega ma seda mängu nii hästi nüüd ka ei mõista, kui jalgpalli (kuigi ega julm jalkaekspert ma ka pole). Aga no see, kuidas Eesti koondis on selleks turniiriks valmistunud, jääb müstiliseks.

                              Isegi mina saan aru, et ainuke lootus on individuaalsed läbiminekud (ja no individuaalselt ei olda niiväga tugevad). Mingit heale positsioonile mängimist ei ole, ja kaitses ollakse täiesti saamatud.

                              Olen täielikult ebapatriootlik, aga proovin sellise panuse.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Loomulikult Eesti näitas seekord paremat mängu, vastane oli veidi oodatust halvem ja võit tuli ära, mille üle on mul hea meel. Samas eile ma rikkusin ilmselt iga normaalse panustaja 2 peamist reeglit: 1. Ära topi oma nina sinna, kus sa sittagi ei saa aru. 2. Ära mängi patriotislike/ emotsionaalsusel põhinevaid mänge.

                                Aga noh jinx töötas. Täna siis valime midagi jalkast.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X