320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    PSG-Lille on tänane pähkel.
    Mõtled Lille´i väravat kangutada? Siin muud võimalust väga polegi. Ja nende värav tundub pigem ebatõenäoline.
    Huvitavam tundub Montpellier - Monaco - Monaco@1.75 (või +1,5 väravat Monacole).
    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

    Kommentaar


      Ma pigem tahaksin selle mängu puhul lähtuda loogikast- tasa sõuad, kaugele jõuad.

      Rääkides Monaco võidukoefitsiendist, siis esmapilgul tundub 1,75 ikka üüratult vähe. Samas kui võrrelda Monacot PSG-ga, siis PSG-l on tavaliselt võidukoefitsient kusagil 1,4 kanti võõrsilmängudes. Monaco ei mängi üldse halvemat jalgpalli. Et selles mõttes on väärt panus jällegi.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Ma pigem tahaksin selle mängu puhul lähtuda loogikast- tasa sõuad, kaugele jõuad.

        Rääkides Monaco võidukoefitsiendist, siis esmapilgul tundub 1,75 ikka üüratult vähe. Samas kui võrrelda Monacot PSG-ga, siis PSG-l on tavaliselt võidukoefitsient kusagil 1,4 kanti võõrsilmängudes. Monaco ei mängi üldse halvemat jalgpalli. Et selles mõttes on väärt panus jällegi.
        Tõsi. Eks argument on Montpellier suurepärane koduvorm, kuid üldiselt ollakse kehvakesed. Kodus on tänavu saadud vaid üks kaotus, PSG-le löödi lausa 3:0. Monaco aga on suurepärane meeskond ning Falcao supervormis. Eks kangutamist tule, aga ühele meeskonnale on mängus tiitel. Oht on, et puhatakse osasid mängijaid nädalavahetuseks või CL-iks. Krt, hakkasin ise ka kahtlema.
        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

        Kommentaar


          Fakt on see, nii pSG kui ka Monaco peavad andma kellelegi puhkust põhikoosseisust. Kumbki treener mängitas laupäeval põhituumiku. Monaco ehk vähem, kuna Monacol ei ole järgmine nädal veel CL-i. Aga ma olen juba peaaegu otsustanud, millele täna panustan. Mõtted varsti ka kirjalikult järgi tulemas.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Varastan LaLiga teemast ka video Jese eksimusest, mis maksis mulle vähemalt 25 eurot eile.

            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              22.00 PSG - Lille
              1st Half under 1,25 goals @1,877

              PSG jaoks ordinaarne mäng, mida tuleb võita. See on fakt. Samas tasub ka PSG-l veidi ette vaadata, kus on ootamas reedel juba Bordeaux ning teisipäeval Barcelona. Ma olen kindel, et täna saavad paljud mängijad oma võimaluse ja paljud saavad puhata. Teatud disbalanss on mängus oodata. Eriti alguses, kus vajalike liinide ja kanalite leidmiseks on vaja natuke kokku mängida. Mida vähem energiat PSG sellele mängule kulutab, seda parem.

              Teiselt poolt on Lille, kes nädalavahetusel tegi suure vea alahinnates oma vastast ning nüüd on mäng tabeliliidriga. Aga mängimine 2. numbriga peaks Lillele sobima. Kaitse on neil kogenud, keskväli korralik. Lihtsaid eksimusi kaitses niisama ei tehta. Mängu alguses on veel jõudu piisavalt, et kontsentreeritult PSG vastu kaitsta. PSG peab ennast ikkagi mingi hetk ületama, et väravat saada (või milleski korralikult õnnestuma). Minu mõte on selles, et PSG-l vaevalt on see mäng nii tähtis, et seda eneseületust pidevalt teha.

              Ja veel üks võib-olla väheoluline fakt, aga arvestades senist PSG käiku, siis... Lille on edukalt katsetanud formatsiooni 3 keskkaitsjaga see hooaeg. PSG on olnud hädas just kolmese kaitseliini lahtimuukimisega. See ei tähenda, et Lille nii mängib, aga kui otsustatakse sellise taktika käiguks, on see minu jaoks pluss.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Mul ka selle ja Monaco mängu kohta soovitused tehtud, ehk see panus võidab sul.

                Panen siia ka oma panuse.

                PSG ja Lille, pole küsimust kumb on parem meeskond, küll aga on küsimus nende kahe tiimi tasemevahe suuruses. PSG on 1-0 võiduga rahul, ehk kahtlen, et minnakse suurt võitu püüdma, samas ei välistaks, et Lille suudab kaitse päris kaua lukus hoida ja me näeme veidi pikemalt tablool seisu 0-0. Esimene mõte oli Lille +2, kuid praegu mõeldes, siis alla 3 värava sama koefiga (1.79 marathonbetis) on suurema väärtusega minu jaoks ja see annaks mulle võidu ka PSG 2-0 võidu puhul. Ma kalduks arvama, et PSG ei pruugi täna väravat endale lasta.

                Ehk lähtudes oma soovitusest, siis sinu oma on isegi parem.

                Aga Monaco ma arvan, et võidab, Montpellier on kodus hea, ehk ühelt poolt võiks siis statistika rääkida Monaco vastu, aga teiseltpoolt on Monaco liiga parim meeskond ja võimas võõrsilmeeskond, ehk minu jaoks pole see statistika nii tähtis olukorras kus üks meeskond on ülitugev, pigem võib otsida põhjuseid motivatsioonis ja hetkel ei näe ühtegi põhjust, miks Monaco ei peaks olema üldse kogu liiga kõige motiveeritum tiim.

                Kommentaar


                  Ma pean tunnistama, et Monaco võit on loogiline.

                  Samas annan veel paar mõtet, mida ma ei viitsi pikalt lahti harutada:

                  1. Montpellier - Monaco, äkki prooviks midagi Under 3,0 sarnast? Monaco küll skoorib jõudsalt, aga kaitse on neil ka tugev. Lisaks ma ei näe põhjust, miks peaks ja võiks Monaco liiga suurelt võita täna.

                  2. Caen - Bordeaux, Caen AH 0. Lähtun vaid sellest, Bordeauxil ei ole 2 korda järjest head mängu ja oma hea mängu kulutasid nad eelmises voorus juba ära. Caen on selline tore tiim. Samas suht tõenäoline on viik siin.

                  3. Walldorf - Arminia, under 2,5. No suht kaugele on juba mõlemad purjetanud ja eksida nagu ei taheta. Kodune võistkond on veel nõrgem ka. Võib otsustada 1-2 väravat midagi.

                  4. Fürth - Mönchenbladbach, Under 3,0. Samamoodi mõistlik. Lähtudes sellest, mida Mönchen on uue treeneri all näidanud, kipub nagu sedamoodi minema.

                  5. Roma - Fiorentina, 1st half under 1,0. Väärt panus minu meelest. Vabalt võib poolaeg 0-0 jääda.

                  6. Täna on Hoki Meistriteliiga finaal. Huvi pärast pakun, et selle võidab Frölunda. Päris OK koefiga saab kätte selle.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas karl54 Vaata postitust

                    Aga Monaco ma arvan, et võidab, Montpellier on kodus hea, ehk ühelt poolt võiks siis statistika rääkida Monaco vastu, aga teiseltpoolt on Monaco liiga parim meeskond ja võimas võõrsilmeeskond, ehk minu jaoks pole see statistika nii tähtis olukorras kus üks meeskond on ülitugev, pigem võib otsida põhjuseid motivatsioonis ja hetkel ei näe ühtegi põhjust, miks Monaco ei peaks olema üldse kogu liiga kõige motiveeritum tiim.
                    Kui varasemalt olen ma oma vastuvoolu-bettides olnud kindel, siis seekord nii kindel ei ole. Kõik indikeerib Montpellier +0,5 poolt (või turvalisuse mõttes +0,75), aga statistika, et Montpellier pole kunagi Monacot võitnud, paneb mõtlema. Samas on Monaco võit liiga lihtne ja liiga loogiline valik ning liiga lihtsad valikud ei too tavaliselt tulu. Seega lähen ma siiski Montpellier +0,5. Lisaks nagu mu nimigi ütleb, meeldiks mulle väga, kui tabeli tipud nigelalt esinevad

                    Kommentaar


                      Leian, et on riski koht. Ütlen, et võidab!

                      Kommentaar


                        Võidab.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          22.00 PSG - Lille
                          1st Half under 1,25 goals @1,877
                          Veebruar: +80,75
                          Laoseis: 818,65


                          Prantsusmaa: 5/7 (1 VOID)
                          Hispaania: 4/9 (2 VOID)
                          Saksamaa: 1/2
                          Itaalia: 0/1 (1 VOID)
                          Inglismaa: 1/2
                          Muu Sport: 0/2

                          Zigmaister ja tarretis said mõlemad 3 punkti täis. Edasi läheb ainult teie kahe vahel- esimese eksimuseni või individuaalse võiduni. Loogika on sama, kui arvate, et panus võidab, siis võidab. Kui arvate, et kaotab jätate kirjutamata. See, kes eksib- kaotab. VÕi kui õnnestub ette rebida, siis võidab.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Nagu näha siis Lille +2 sama koefiga oleks ikka parem olnud ja telekavaataja bet oligi parem, ma arvan, et mulle sai saatuslikuks PSG väravavahi ülimalt ränk viga. Muidu oelks vast 1-0 või 2-0 jäänud.

                            Kommentaar


                              Kokkuvõte ka sellest:

                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Ma pean tunnistama, et Monaco võit on loogiline.

                              Samas annan veel paar mõtet, mida ma ei viitsi pikalt lahti harutada:

                              1. Montpellier - Monaco, äkki prooviks midagi Under 3,0 sarnast? Monaco küll skoorib jõudsalt, aga kaitse on neil ka tugev. Lisaks ma ei näe põhjust, miks peaks ja võiks Monaco liiga suurelt võita täna. Iseenesest oli loogika õiges kohas, kuid under 3,0 mõttes kõigest VOID.

                              2. Caen - Bordeaux, Caen AH 0. Lähtun vaid sellest, Bordeauxil ei ole 2 korda järjest head mängu ja oma hea mängu kulutasid nad eelmises voorus juba ära. Caen on selline tore tiim. Samas suht tõenäoline on viik siin. Loogika väga mööda. Bordeaux oli domineerivam pool ja teenitult võitis.

                              3. Walldorf - Arminia, under 2,5. No suht kaugele on juba mõlemad purjetanud ja eksida nagu ei taheta. Kodune võistkond on veel nõrgem ka. Võib otsustada 1-2 väravat midagi. Toitis.

                              4. Fürth - Mönchenbladbach, Under 3,0. Samamoodi mõistlik. Lähtudes sellest, mida Mönchen on uue treeneri all näidanud, kipub nagu sedamoodi minema. Toitis.

                              5. Roma - Fiorentina, 1st half under 1,0. Väärt panus minu meelest. Vabalt võib poolaeg 0-0 jääda. Fiorentina veel esimese poolaja pidas vastu, kuigi panuse mõttes on VOID ja noh 0-0 olnuks sellise mängupildi mõttes ebaõiglane.

                              6. Täna on Hoki Meistriteliiga finaal. Huvi pärast pakun, et selle võidab Frölunda. Päris OK koefiga saab kätte selle. Frölunda küll võitis aga tegi seda lisaajal.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Proovime täna välja pigistada midagi mängust Lyon-Nancy.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X