320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ikka.
    Nice võit

    Pole mõtet selle panuse puhul analüüsi teha. Lihtsalt külma kõhuga peale.

    Kommentaar


      Algselt postitas zizi Vaata postitust
      Ikka.
      Nice võit

      Pole mõtet selle panuse puhul analüüsi teha. Lihtsalt külma kõhuga peale.
      ma natuke proovin analüüsida ikka: statistikat vaadates pole mingit kahtlust - Nice on kodus beast ja Montpellieri skoor võõrsilmängudes on 1-4-8. Miks on odds nii kõrge (Pinnacle 2,03 hetkel), mitmed eurobookied isegi veel kõrgemad? Mu arust näitab see bookiede ülimat enesekindlust, et Nice ML ei toida täna ning julgetakse koefi hoida kõrgel, mis omakorda tõmbab panustajaid nagu kärbseid ligi. Reaalne koef, kui Nice oleks tõesti favoriit, oleks sellise statistika puhul 1.60 ringis või veelgi väiksem, aga see omakorda peletaks panustajaid eemale. Keegi kindlasti arvutab tõenäosuseid välja, huvitav oleks kuulda "tegelikku" väärtust.

      Vaatasin lisaks veel suuremaid ennustusportaale - Bettingexpertis panustavad Nice võidule 16 kasutajat 16st, Oddsportalis on suhtarv 143-19, OLBGs 33-2. Usutavasti nii mõnigi ennustaja on maja panti pannud Seega ise lähen Montpellier +0,5, aga maja panti ei pane. Lihtsalt järjekordne huvitav bookiede käitumise juhtum.

      Kommentaar


        Prantsusmaa liiga on selles mõttes põnev, et 13. koha koduvõidu vs. 17. koht on koefitsient hulga madalam kui 3. koha vs. 11. koha. Ma ise neid mänge ei näpiks üldse täna. Kahetisi tundeid tekitavad Prantsuse liiga mängud täna.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          21.30 Wolfsburg - Werder Bremen
          Werder goals over 1,0 @1,854

          Kui ma tänase päeva mänge vaatasin, siis esimene mõte, mis tundus lollikindlana oli antud mängule panustada "mõlemad löövad värava". Aga nagu ikka pole ma ainuke tarkpea ning tegelikkuses on selle panus väärtus pea olematu.

          Küll aga mu sageli eksiv sisetunne karjub mulle, et väravaid on endiselt oodata. Aga ka nendegi puhul on raske mingit suuremat sorti väärtust leida. Niisiis jõudsingi järeldusele, et kui täna väravaid tuleb, siis vähemalt ühe peaks ka Werder ära lööma. Ja äkki satub hoogu ja panus mitte lihtsalt ei jää VOID, vaid võidab.

          Aga miks peaks üldse Werder täna väravat (väravaid) lööma? 1. Werderil on selleks kõik eeldused olemas- võistkond suudab poolspontaanselt võimalusi luua küll, on ka rünnakulõpetajaid võistkonnas. Lisaks peaks tähelepanelikumalt jälgima uut tulijat Delaneyd, kellel on hea jalg standardolukordade jaoks. 2. Wolfsburgi teatud sorti abitus kaitses- iga mäng jäädakse tõsiselt hätta vastaste kiirrünnakute vastu (suure tõenäosusega hakkavad Werderi kiirrünnakud ka läbi minema see mäng) ning imetakse paar-kolm ohtlikku võimalust ka nõrgemate vastu. 3. Mitte küll liiga tähtis, kuid julgustav argument- statistiline tendents Wolfsburgi poolt endale sisse lasta ning Werderil väravaid lüüa see hooaeg.

          Aga noh, iga statistiline jada võib mingi hetk ka lõppeda.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Ma täna pigem pööraks pea Den Haag - Twente mängule Hollandis.

            Nimelt kodumeeskonna topeltvõimalusele.
            Inter - ausaim klubi Itaalias.

            Kommentaar


              Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
              Ma täna pigem pööraks pea Den Haag - Twente mängule Hollandis.

              Nimelt kodumeeskonna topeltvõimalusele.
              Den Haag on aastal 2017 kõik mängud kaotanud. Pole ühtegi mängu näinud ja nägemata ei julgeks niiviisi vastuvoolu minna. Küll aga oleksin palju julgem selle mängu puhul under bettide puhul.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Den Haag on aastal 2017 kõik mängud kaotanud. Pole ühtegi mängu näinud ja nägemata ei julgeks niiviisi vastuvoolu minna. Küll aga oleksin palju julgem selle mängu puhul under bettide puhul.
                see statistiline jada lõppeb ka minu meelest täna, doublechance/+0,5 Den Haagi puhul peaks toitma jaa.

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Den Haag on aastal 2017 kõik mängud kaotanud. Pole ühtegi mängu näinud ja nägemata ei julgeks niiviisi vastuvoolu minna. Küll aga oleksin palju julgem selle mängu puhul under bettide puhul.
                  Siin just tasubki vastuvoolu minna. Klubil on viimane aeg hakata päästma ennast allakukkumisest. Eelmine mäng suudeti näiteks Feyenoordile vaid väravaga kaotada.

                  Liiga viimane on lasknud 11 mängust 14 väravat kodus? Sisselastud väravatega oldakse põhimõtteliselt ainult Hollandi suurte järel.

                  Ja underisse ei usu, kuna Twente on ikkagi klassikaline Hollandi liiga klubi - löö palju tahad, me üritame rohkem. Ja täna lööb Den Haag kindlasti. Nad on viimases 5 kodumängus löönud 1 värava.
                  Inter - ausaim klubi Itaalias.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust

                    Ja underisse ei usu, kuna Twente on ikkagi klassikaline Hollandi liiga klubi - löö palju tahad, me üritame rohkem.
                    Millest sa seda järeldad?
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Millest sa seda järeldad?
                      Tähendab ma underisse või üleüldse väravatele panustamisele selles konkreetses mängus eriti ei usu. Lihtsalt ei näe kusagil mingit edge'i.

                      Ja Twentel on liiga 1:1 suhe sisselastud ja ise löödud väravate suhtes. Statistiliselt on jah over-under 2,5 põhimõtteliselt pooleks, mida võib ka koefitsientidest lugeda.

                      Üldiselt ma ise panustan harva over/under panustele. Liiga zero sum game minu jaoks. Pigem panustan anomaaliatele, kus kellegi run on liiga pikaks veninud ning tihti leiab magusamaid koefitsient kui klassikaline 1,8-1,9.
                      Inter - ausaim klubi Itaalias.

                      Kommentaar


                        Ma mõtlesin seda väidet.

                        Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust

                        kuna Twente on ikkagi klassikaline Hollandi liiga klubi - löö palju tahad, me üritame rohkem.
                        Homme on Bayern - Hamburger mäng. Viimased 5 Bayerni kodumängu Hamburgeri vastu. Lihtsalt huvi pärast küsin, kas antud loogika põhjal on targem minna püüdma Hamburgeri AH+2 vms?



                        PS! Olen tänulik, kui keegi oma ideid siia paneb ja mina ei ole see, kes peaks kedagi halvustama. Küsimusi esitan enda harimiseks ja teemaarendamiseks.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Ma mõtlesin seda väidet.



                          Homme on Bayern - Hamburger mäng. Viimased 5 Bayerni kodumängu Hamburgeri vastu. Lihtsalt huvi pärast küsin, kas antud loogika põhjal on targem minna püüdma Hamburgeri AH+2 vms?



                          PS! Olen tänulik, kui keegi oma ideid siia paneb ja mina ei ole see, kes peaks kedagi halvustama. Küsimusi esitan enda harimiseks ja teemaarendamiseks.
                          Konkreetse näite puhul ma võtaks arvesse kui kohutav on olnud viimase 3-4 aasta Hamburg ja kuidas nad on kubemekarvapidi ikkagi Bundesliigasse jäänud.

                          Selle statistika puhul on ju viimased 5 mängu kaotatud 29:3 suhtega, seega kui bookie võtaks puhtalt niimodi, oleks ju AH tänase mängu jaoks +4? Ometi on +2, seega usuvad et korraliku näopeksu ei tule Bayerni poolt.

                          Lisaks on Bayernil mängida veel üks mäng Emiratesil, mis tundub justkui formaalsus, aga siiski minnaks põhimeestega peale. Veelgi on Bayern kuidagi kahvatult viimased Bundesliga mängud mänginud ja vahe on 5 punkti Red Bulliga. Seega ma arvan, et siin ikka natukene vaadatakse tabelisse ja võetaks mängu tõsiselt.

                          Ise arvan, et Bayern võidab 2-3 väravaga, seega bookie +2 on õigesti rihitud. +2,25 on siis selline 50/50 võimalus täpsemalt.
                          Seega ma ei näe mingit mõtet sellesse mängu panustada praeguste numbritega.
                          Inter - ausaim klubi Itaalias.

                          Kommentaar


                            Ma ei taha üldse norida, vaid püüan lihtsalt loogikale pihta saada. Sa armastad anomaaliaid ja väga vinge kui neid leiad. Kuid kas see on üldine loogika? Kuidas sa otsustad, millal on run liiga pikaks veninud? Mille põhjal sa otsustad, et ADO Den Haagi run on praeguseks juba liiga pikk? Kas ainult sisevaist või veel midagi?
                            Ja no ADO AH+0,5 @1,80 (mida hetkel pakutakse) on ilmselgelt juba liiga vähe (jah alguses oli 2 paiku).
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zizi Vaata postitust
                              Ikka.
                              Nice võit

                              Pole mõtet selle panuse puhul analüüsi teha. Lihtsalt külma kõhuga peale.
                              Agressiivselt peale, pääm.

                              2-1.
                              Zajebiz

                              Kommentaar


                                Optibet vms paneb uksed kinni nüüd

                                Kommentaar

                                Working...
                                X