320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Eesti Laul 2017



    Panused:

    a) millega tasub üritada raha teenida?

    1. Esialgu mulle tundus ülihea idee teha 100-eurone panus Kerli võidule Triobetis @2,15 ning 50-eurone panus Koidu ja Laura võidule Coolbetis @3,50. Üks neist suure tõenäosusega võidab. Kuid kui Ariadne peaks finaali saama, siis võib ta täielikult selle võitja sassi lüüa. Samas, kellel 150 eurost kahju poleks, võib seda trikki proovida.

    2. Koit Toome & Laura to finish TOP3 @1,40. Kuigi niigi nõrga häälega Laura jäi haigeks, siis küll nad TOP3 ikka triivivad.

    3. Rasmus Rändvee ei saa TOP3 @1,36. Kas Rasmusele on oodata suurt publiku toetust? Ei. Ta on selles vallas umbes 6. Kui ˛ürii teda esimeseks ei pane (mis on vähetõenäoline), siis jääbfinaalist välja.

    Panused, millel on väärtust (issand, me räägime Eesti Laulust)

    1. Ariadne vs. Elina Born 2,05. Publik on Ariadne poolel. Tasub riskida.

    2. Ariadne vs. Rasmus Rändvee @1,90. vt. eelmist punkti.

    3. Koit Toom & Laura TOP2 @1,83. nende toetus on 1-2 kohal. TOP3 on vaja lihtsalt saada, mida nad saavad.

    4. Ariadne TOP3 @3,15. Jah, kui ˛ürii teda päris viimaseks ei pane, tal on suured lootused olla TOP3.
    Tagantjärgi tarkus:

    Ma ei oodanud kohe kindlasti, et Rasmus TOP3 pääseb. Aga faktor, millega teine kord arvestan on ˛ürii koosseis. 40% välismaali...

    Koidu ja Laura TOP3 panuse tegin Coolbetis ära ka ja see veel tõusis ka päeva jooksul! Ja top2 panus ka. Ariadne edastas küll Elinat, aga Rasmus oli üllatus, nagu varasemalt mainisin.

    Aga ootame siis Kiievi võistluse, ehk õnnestub seal ka millegi pealt teenida.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      21.45 Athletic Bilbao - Malaga
      Over 2,5 @2,07

      Lisaks meelitavale koefitsiendile lähtume ka kahest lihtsast faktist:

      1. Malaga, pärast Ramose lahkumist, on võitnud liigas vaid ühe mängu. Kui alguses ma kiitsin Marcelo Romero mängujoonist, nägin selles liikumist positiivse jalgpalli suunas, siis nüüd on Malaga tupikus ja mis kõige halvem, väljalangemisoht terendab silme ees. Malaga probleem seisneb minu meelest selles, et ei suudeta kaitsefaasis survele vastu saada ja tehakse ülimalt rumalaid eksimusi, kui vastane tempot tõstab. Kui isegi Betis suutis 2 väravat lüüa...

      2. Bilbao on selline võistkond, kellel tekib vaata et iga mäng mingi imelik hetk, kus ollakse vastasest igas elemendis nõrgemad. Väga tihti (eriti kodumängudes) satub see hetk 1. poolajale, kus antakse vastastele lihtsatest olukordadest 2-3 võimalust värav lüüa. Väga harva on suutnud Valverde mehed olla kõik 90 minutit täielikult keskendunud.

      Niisiis, ühelt poolt on Bilbao, kes kodupubliku saatel on võimeline üles kruvima haiget tempot, millega Malaga ilmselgelt hakkama ei saa. Teiselt poolt on Malaga, kellel on rünnakul nii palju potentsiaali, et 1-2 väravat ära lüüa. Ning samas on Malaga, kelle kaitseliin ei ole tugevaim vedru see hooaeg. Ja siis meil on üle kahe koefitsient.

      Loomulikult võib San Mames kõik vastupidiselt toimuda täna, kuid eks ole näha...
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Talvepausilt naastest on Tšehhi liiga olnud ikka väga "väravaterohke". 18 mängu 21-st. on olnud under 2,5.

        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          21.45 Athletic Bilbao - Malaga
          Over 2,5 @2,07
          Magus koefitsient liialt meelitas mind. Aga kaotus (Bilbao võitis 1-0) pidi ka kunagi tulema. Võib-olla ongi edaspidi lihtsam, võib-olla algab just halb joon.

          Jaanuar: -262,1
          Veebruar: 457.15
          Märts: 49.5
          Laoseis: 1244.55


          Prantsusmaa: 6/10 (2 VOID)
          Hispaania: 7/13 (4 VOID)
          Saksamaa: 4/6
          Itaalia: 1/2 (1 VOID)
          Inglismaa: 1/2
          Venemaa: 1/1
          Eurokarikad: 4/4
          Muu Sport: 0/2

          Järgmine nädal on tööl vähe kiirem aeg ning suure tõenäosusega iga päev mõtteid jagada ei jõua. Homme on panustamismaterjali Anži-Rubini mängus, aga pole hetkel aega vaadata, mida Pinnacle pakub.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Minu mõtted tänaseks olid Anži under 1,0 ja Alaves under 1,0. Aga see on nii läbi vajunud liin, et Pinnacle pakub ainult 0,75-te. Seega jätame täna vahele.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Ma hakkan vaikselt mõtlema, et peaks Bayerni täna ca. 2,2 koefiga ära võtma. Ilmselt võib see homseks 2 peale kukkuda.

              Arsenalis mädaneb nagu hetkel. Sanchez on pettunud, et pooli vastu pingil istus. Siis tõmbab mingil treeningul poole pealt minekut, hiljem tiimikaaslastega riietusruumis ka mingi sõnelus omavahel. Wenger lükkab küll kõik jutud tagasi nagu poleks midagi toimunud. Tühja koha pealt sellised uudised välja ei uju, või ikka ujuvad? Kurat seda briti meediat teab.

              Bayern samal ajal tõmbab 8-0, 3-0, 0-3 skooridega vastastele kotte pähe ning kõik on üldse chill. Hetkel on Bayern igas liinis Arsenalist üle. Neueri osalemine homme on küll väikese kahtluse all, kuid selle pärast ma ei muretse, sest Arsenalil on lihtsalt raskusi Bayerni 16-kasti jõudmisegagi.

              Kommentaar


                Algselt postitas Brick Vaata postitust
                Ma hakkan vaikselt mõtlema, et peaks Bayerni täna ca. 2,2 koefiga ära võtma. Ilmselt võib see homseks 2 peale kukkuda.

                Arsenalis mädaneb nagu hetkel. Sanchez on pettunud, et pooli vastu pingil istus. Siis tõmbab mingil treeningul poole pealt minekut, hiljem tiimikaaslastega riietusruumis ka mingi sõnelus omavahel. Wenger lükkab küll kõik jutud tagasi nagu poleks midagi toimunud. Tühja koha pealt sellised uudised välja ei uju, või ikka ujuvad? Kurat seda briti meediat teab.

                Bayern samal ajal tõmbab 8-0, 3-0, 0-3 skooridega vastastele kotte pähe ning kõik on üldse chill. Hetkel on Bayern igas liinis Arsenalist üle. Neueri osalemine homme on küll väikese kahtluse all, kuid selle pärast ma ei muretse, sest Arsenalil on lihtsalt raskusi Bayerni 16-kasti jõudmisegagi.
                Mind huvitab selle mängu puhul küsimus- kui palju Bayern reaalselt seda võitu tahab?
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Minu hinnangul nagu peaks olema. Ancelotti läheb parima alg11-ga peale ning mängu algust võetakse kindlasti tõsiselt. Kui saadakse ka algedu kätte esimesel poolajal ning mängu kontrollitakse, siis mul tekib jällegi küsimus, kui palju on Arsenalil üldsegi viitsimist mängida, kui mast niigi maas.

                  Mina kujutan seda mängu endale ette nii, et Bayern läheb esimesel poolajal juhtima, mäng on täielikult Bayerni käes ning teisel poolajal toimub tavaline palli veeretamine. Arsenalil pole motivatsiooni ja jõudu, et üritada ja Bayern on mängu käiguga rahul. Samas see on koht, kus Bayern võib endale mingi lambise värava lasta.

                  Kommentaar


                    Napoli - Real Madrid mängu ei julge näppida täna. Arsenal - Bayern on huvitavam, aga ma ei julge enne panustada, kui koosseisud väljas. Minu idee on tegelikult Arsenali väravad under 1,25.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      +0,5 Arsenalile.
                      Bayernil pole mingisugust motivatsiooni siin rohkem kui seisu hoida. Väärtus on ka Arsenali poole kaldu. Kodus vaevalt nad kaotavad. Bayerni võidukoefitsient on naeruväärne, ei näe siin põhjust miks panustada.

                      Under 3 on ka mõistlik.
                      Inter - ausaim klubi Itaalias.

                      Kommentaar


                        Samas Arsenali DC on ju alla kahe? Pole ju väärtust, mille nimel riskida. Jällegi väga palju oleneb Bayerni häälestatusest. Kas nad lähevad siis viiki hoidma?

                        Under 3 on tõesti mõistlik.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                          +0,5 Arsenalile.
                          Bayernil pole mingisugust motivatsiooni siin rohkem kui seisu hoida. Väärtus on ka Arsenali poole kaldu. Kodus vaevalt nad kaotavad. Bayerni võidukoefitsient on naeruväärne, ei näe siin põhjust miks panustada.

                          Under 3 on ka mõistlik.
                          Ei nõustu. See on CL. Bayern tuleb ikkagi täiega mängima. Alles mõni hooaeg tagasi oldi lähedal kindlana näiva eduseisu mahamängimisele Arsenali vastu. Ise usun, et Arsenal on tugevalt alahinnatud.
                          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas football2u Vaata postitust
                            Ei nõustu. See on CL. Bayern tuleb ikkagi täiega mängima. Alles mõni hooaeg tagasi oldi lähedal kindlana näiva eduseisu mahamängimisele Arsenali vastu. Ise usun, et Arsenal on tugevalt alahinnatud.
                            Bayern tuleks tõesti täiega mängima, aga neil on 4! väravaline eduseis. Ma ei näe miks peaks mõni profijalgpallur mitte olema vaimselt sellest mõjutatud, et neil on põhimõtteliselt ainult trip välismaale, kus tuleks lihtsalt 90 minutit ära mängida. No ei minda igasse 50-50 olukorda niimodi, kui oleks lahtine seis esimesest mängust.

                            Keskväli lukku ja autopiloot peale, Arsenal ilmselt on ka ainult au peal väljas kui just kohe mängu alguses ei suudeta kiire värav lüüa.

                            Minu jaoks tundub see mäng liiga textbook spordipsühholoogia näide. Üks ei suuda, teine ei taha.

                            Ja võib-olla eilse koefitsiendiga ma kaaluks Bayerni võitu, aga praegusega mitte. Tundub, et koefi languse põhjuseks on Alexis ja väidetavad sisekliima probleemid Arsenalis. Kui palju selles tõde on, ei tea.

                            Ja kuidas pole ~2 koef Arsenal ei kaota kodus mängus väärtus?

                            Mina igastahes mängin Bayernile vastu täna õhtul.
                            Inter - ausaim klubi Itaalias.

                            Kommentaar


                              Olgu ma tunnistan oma nõrkust. Mäng Arsenal - Bayern käib mulle üle jõu. Liiga ettearvamatu häälestus, väga palju hakkab lugema mängu algus ja paljud muud nüansid. Ma enda peas mõtlen, et Arsenal Under 1,25 on sigahea panus, aga see on vastuolus minu panustamise loogikaga. Jätame selle vahele. Küll aga on palju rohkem kirge teises mängus.

                              21.45 Napoli - Real Madrid
                              1st Half under 1,25 @2,15

                              Visake minu pihta halvaksläinud tomateid, aga mu sisetunne ütleb, et siit tuleb palju suurem taktikaline battle, kui seda arvata võib. Ja vaatamata üldlevinud arvamusele, arvan ma ei Napolil ei ole vaja mõelda kolmest väravast, esialgu mitte...

                              See on selline mäng, mida ma suure põnevusega loomulikult jälgin, kus 1. värav otsustab kõike. Kes selle lööb ja millal see lüüakse. Mina arvan, et Napolil ei ole kasulik alguses suure hurraaga peale lennata. Mida see annab neile? Saavad kontra vastu, 0-1 ja ciao bambino sorri.

                              Mina, hull Hercule Poirot enda arust, püüan mõelda nagu Sarri täna mõtleb. Napoli on võimeline Realile lööma? On. Kas selleks on siis nii suur vajadus kohe mängu alguses? Ei ole. Kui seis saab 1-0, siis on igal juhul Hispaania hiiul pinge peal. Olgu selleks 20. või 70. minut. Siiski on Napoli jaoks väga oluline oma värav puhtana (võimalikult puhtana) hoida. Pragmaatik Sarri teab seda.

                              Minu blogi ehk kõige suurem coinflip, aga tänane õhtu näitab, kuivõrd mu mõttekäik on Napoli peatreeneri poolt vastu võetud.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                                Üks ei suuda, teine ei taha.
                                miks nad ei taha? sellepärast et 5-1 oli esimesest mängust?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X