320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Miks?
    kolmene combo max lubatud

    imo minu taoline panus on kaotanuks loetud minevikus, aga probably üks kombo mängudest kaotas, sul vist võitsid kõik..

    Kommentaar


      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
      kolmene combo max lubatud

      imo minu taoline panus on kaotanuks loetud minevikus, aga probably üks kombo mängudest kaotas, sul vist võitsid kõik..
      Kas ühikud jäävad alles seljuhul? Läks täitsa meelest, et 3 oli max.

      Kommentaar


        Tegelt reeglites on see punkt, kui reeglitele mittevastav panus kaotab, siis, kaotab. Kui võidab, siis void.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar




          Telekavaatajale siis, sealt näeb tulemusi ilusti.
          Lihtsalt headsups,et mu panus on ikka kollase all

          Kommentaar


            Algselt postitas Kaurr Vaata postitust
            Www.baltichandball.net

            Telekavaatajale siis, sealt näeb tulemusi ilusti.
            Lihtsalt headsups,et mu panus on ikka kollase all
            Sorri, ma näen küll tulemusi, lihtsalt sinu oma jäi kahe silma vahele.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Käsipall , balti liiga.
              Cocks - serviti

              Panus: serviti +2.5@1.85 (bet365)
              Kaurr, kust selle mängu livescore näeb?

              Kommentaar


                Vabandan, olin mängul ja foorumisse ei astunud.
                Live oli isegi youtubes olemas.

                Mãngust ka natuke, korralik suur kaotus. Vastaste väravavaht tegi ikka vãga hea mãngu, eks Serviti visked olid ka ikka kehasse rohkelt aga jah. Täna siis niipidi.
                Homme on nad omavahel taas vastamisi aga kuna cocksil on nii suur edu, siis ega seal millegi peale mãngida ei ole. Ja eks näha mis liinidega tullakse.

                Kommentaar


                  A ja livescorei ei näegi vist kuskilt.. aga peaks ka homme youtubes olema.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas richard154 Vaata postitust
                    https://www.flashscore.com/match/S43klEp2/#video

                    Sellisest olukorrast penalti andmist 90+3 minutil pole mina veel näinud, päris kurb. Ilmselgelt soositi suuremat klubi.
                    Mul oli ka kurb, kui Reali ja Ajaxi mäng lõppes sisuliselt 20 min enne lõppu ära ja üks korner jäi saamata.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Mul oli ka kurb, kui Reali ja Ajaxi mäng lõppes sisuliselt 20 min enne lõppu ära ja üks korner jäi saamata.
                      Nojah, aga kokkuvõttes ka vahe kas u 220 ühikut või 15. Ma eile arutasin su panuse võimaliku võidu valesti, unustasin algpanuse lahutada. oleks õigesti arvutanud oleks prolly mingi kindlustava panuse teinud, aga kokkuvõttes teeb see SBTd huvitavamaks.

                      Kommentaar


                        richard154, nägin oddsportalist, et läksid täna Fuenlabrada võidu peale, aga ahvid käkerdasid võidu lõpus käest ära ikka Solid odds oli muidugi ka, B365 pakkus 5.00. Ise olin õnnelik Fuen +10 sadamassejõudmise üle.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cabron Vaata postitust
                          richard154, nägin oddsportalist, et läksid täna Fuenlabrada võidu peale, aga ahvid käkerdasid võidu lõpus käest ära ikka Solid odds oli muidugi ka, B365 pakkus 5.00. Ise olin õnnelik Fuen +10 sadamassejõudmise üle.
                          Jap, ma olin suht pissed peale seda mängu. Fuenlabrada mängis 4. veerandil suht kindla edu maha - 70-82 oli ning järsku 85-84 Andorra ees ning lõpuks jäi vist 88-87. Lõpus pandi vabakaid mööda ning viimasel sekil oli norm koht kaheseks aga rõngasse. Nojah, panustaja argipäev.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            Teeme sbt põnevaks

                            Live panus
                            Cramo - Astana üle 168.5 @2.15 (Optibet)
                            10e
                            Panus oli tagantjärele öeldes nii lives kui enne mängu hea, aga suht napiks läks, sest Astana viskas eriti kehvalt kolmeseid ja vabakaid. Aga tänu 4. veerandile tuli over ära ikka.

                            Kommentaar


                              Miks keegi Juve võidu peale ei pane?

                              Kommentaar


                                Kas VAR-ide kohta on ametlikus protokollis kirjas ka, et palju kasutati?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X