320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cabron Vaata postitust
    Pole kyll naljakas aga yks koht jäi silma
    "„Tapmisähvardus. Pärast teatevõistlust leidsin Instagramist sellised kommentaarid. Tundub, et see tegelane oli panustanud kogu oma raha meie võistkonna peale, mille ta siis ilmselt kaotas. Muud selgitust sellistele kommentaaridele ma oma aruga anda ei oska,“ kirjutas Tomingas."

    Huvitav mis see panus võis olla Eesti laskesuusatamisnaiskonnale? Kui "jõuab TOP 3" siis on ähvardaja nâol tõesti tegu vaimse häirega isikuga.
    h2h kellegagi ilmselt.

    Kommentaar


      Täna öösel algab March Madness (NCAAB finaalturniir) ning sellega seoses on persetäis võistluseid käimas, kus parimad saavad cashi.
      Tuleb iga mängu võitja ja iga järgmise ringi võitja ära arvata, that's it. Saab isegi panna et randomilt võidud või ainult favid võidavad. Ja saab muidugi ise valida süvaanalüüsi tulemusel.

      Yahoo, ESPN Sports ja CBS Sport pakuvad kindlasti auhinnarahadega võistlust, Buffet pidi ka miljarid viskama, kes perfect bracketi kokku paneb, aga kuidas seal osaleda, pole uurinud. Varasemalt oli ainult Berkshire töötajatele.

      Kommentaar


        Müncheni Bayerni kossusatsil on täitsa ebareaalne graafik. Täna mängivad 21.30 Euroliigas kodus Cvezdaga ning homme vaja juba 760 km kaugusel Oldenburgis õiendada arveid kohaliku satsiga. Esmaspäeval on jälle võõrsil Fenerbachega ellujäämis mäng playoffi kohale. Eile oli koef 3,8 , täna 2,8 juba Oldenburgil, kas see võib olla raha teenimise koht?

        Kommentaar


          Algselt postitas Drogba Vaata postitust
          Müncheni Bayerni kossusatsil on täitsa ebareaalne graafik. Täna mängivad 21.30 Euroliigas kodus Cvezdaga ning homme vaja juba 760 km kaugusel Oldenburgis õiendada arveid kohaliku satsiga. Esmaspäeval on jälle võõrsil Fenerbachega ellujäämis mäng playoffi kohale. Eile oli koef 3,8 , täna 2,8 juba Oldenburgil, kas see võib olla raha teenimise koht?
          Seda peetakse panustamisel üsna oluliseks kriteeriumiks jah, et kas perse on reisist kange. Aga ma arvan, et neil on VÄGA mugavad tingimused - kas bussis või lennukis, vahet pole. Saavad põõnata, pihku lüüa ja korralikult välja puhata.
          Ma pole kunagi reisitavat distantsi arvestanud ja pole mõjutanud ka panuste lõpptulemusi.

          Kommentaar


            Algselt postitas cabron Vaata postitust

            Seda peetakse panustamisel üsna oluliseks kriteeriumiks jah, et kas perse on reisist kange. Aga ma arvan, et neil on VÄGA mugavad tingimused - kas bussis või lennukis, vahet pole. Saavad põõnata, pihku lüüa ja korralikult välja puhata.
            Ma pole kunagi reisitavat distantsi arvestanud ja pole mõjutanud ka panuste lõpptulemusi.
            tennises on küll faktor imo kui kuskil hiina turniiril oled ja siis 2 päeva hiljem new yorgis mängid, siis võib veidi unise näoga treeningule jõuda küll, eriti veel neiudel kes first class otselende ei võta

            Kommentaar


              Hetkel tundub Drogba ennustus ilus, 3qtr alguses 20 punniga taga Bayern.
              lisaks visati 3qtr esimese 2min40sekiga 25 punkti...wtf

              Kommentaar


                Kergejõustiku EM ja tahaks for fun bette teha, aga kas ongi reaalsuses pmst surnud turg see? Mitte kuskil ei paku midagi?

                Kommentaar


                  Kui näiteks coolbetis on panus mängija skoorib/ei skoori, kas siis tulemus loeb kui panen "ei skoori" ja mängija nt ei kuulu algrivistusse ja ei saa platsilegi?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic Vaata postitust
                    Kui näiteks coolbetis on panus mängija skoorib/ei skoori, kas siis tulemus loeb kui panen "ei skoori" ja mängija nt ei kuulu algrivistusse ja ei saa platsilegi?
                    void sellel juhul

                    Kommentaar


                      Eelmise CL mängu napoli kasum siis ajaxi peale. 200€ 5,75, 100€ 5,5.

                      Kommentaar


                        Haalandi värav nädalavahetusel Southamptoni vastu hinnatakse 1.33 decimal odds peale. Ma ei ole vist mitte kunagi näinud selliseid väravalööja koefitsiente..

                        Kommentaar


                          Päris kehvasti läinud sellel hooajal. Macabi võit pisut päästis aga hooaeg endiselt sügaval miinuses. täna siis läheb raha ajax, inter ja frankfurdi peale. Võimalik et brugge ka.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                            Haalandi värav nädalavahetusel Southamptoni vastu hinnatakse 1.33 decimal odds peale. Ma ei ole vist mitte kunagi näinud selliseid väravalööja koefitsiente..
                            Messi oma prime ajal Barcas oli 1.2 kandis.

                            Kommentaar


                              Pole ammu midagi postitanud, aga tekkisid sellised ideed Inglise tänaõhtuseid mänge vaadates...

                              treble.jpg

                              Kommentaar


                                Ajaga olen aru saanud et tähtis on ikka kontorit valida selle järgi, mida nad pakuvad (ja muidugi kui trusted etc nad on aga üldiselt eestis sellega probleemi pole) Jätkub raha natuke kauemaks. Igaljuhul vaatasin täna mõned eesti suuremad lehed üle ning..
                                1) Olybeti tasuta fantasy mäng oli väga vahva üllatus. Lisaks pakuvad nad tasuta panuseid vastavalt nädalasele panustamissummale mis on päris ok. Olen tähele pannud lisaks et nende koefid on päris viisakad. Ilmselt kasutan seda kontorit peamiselt sellel MM-il.

                                2) optibet koefid üldiselt kehvemad vs oly. Pakkumine tundub olevat suht sarnane et panuste eest saad freebette.. aga vist iga nädal. Kuna endal juba olys natuke raha on siis optit ei plani kasutada, aga tundub väga okei koht seega soovitan.

                                3) Coolbet nende päevane tasuta mäng on päris hea asi isenesest (eriti kui mm-i ajal nad valivad neid mänge päeva mänguks) kuna saad 0-0i puhul raha tagasi. Koefid on väga mõnusad. Kampaaniatest ei oska midagi öelda, varem tegid nad iga värava eest x summa freebet asja aga nüüd rõhuvad rohkem kasiino peale mis mind ei huvita üldse seega peale koefide ja päeva mängu minujaoks muud pole. Eeldan et kasutan minimaalselt kui üldse. Tundub mida aasta edasi seda kehvemaks see kasiino spordi sõbrale läheb.

                                4) betsafe - hetkel näen 10% panuse võimendust kuni 20€ ja siis e-kiri selle miljoni mängu kohta mida nad pikemat aega teinud. Koefid on vahel neil väga head aga üldiselt tundub et siia ma enda raha see MM sisse ei kanna. paar aastat tagasi üks lemmik kasiino viimaste sekka langenud

                                5) unibet - pane kõik panused valesti ja võida 100k. tasuta loto pilet pole paha asi. Tegelikult ma ei viitsinud isegi seda mitte teha kuna pole unibetti väga ammu kasutanud. Arvan et selline tavaline keskpärane sait.

                                5) bet365 - kunas enda konto sai limiiti siis täpselt ei tea. Aga tundub et tavapärased pakkumised jooksevad edasi. Kui sulle meeldib underdogile panustada siis ma soovitan soojalt mõelda nende peale. Kaheväravane eduga pakkumine võib nii mõnegi panuse päästa.

                                6) Paf - sain sissemakse boonuse kirja, 50€. Iseenesest igati tervitatav asi aga eks näis kas midagi ka hiljem tulemas. PAf-i puhul mulle tegelikult meeldib see et ma usaldan neid mingil põhjusel rohkem kui teisi lehti. Jah, ma ei arva elus et olybet mind üle laseks aga paf tundub kuidagi ekstra. Koefid on neil madalamad mis teistel ilmselt.

                                Ehk on kellelegi abiks MM-i ajal otsustamiseks mida või keda kasutada. Ise leian et kui kontor midagi minule ei paku, miks ma peaks neile raha kinkima. Pigem mängin seal kus saan rohkem enda raha eest. Paar aastat tagasi oli betsafe minul lemmik kontor nüüd pole neid enam ammu kasutanud. Muutuvad ajad, muutuvad ka kontorid.
                                Tegelikult neid kasiinosid on eestis omajagu. Täna korra vaadates nägin et isegi STS kasiino on juba eestis, kui ma ei eksi on see päris tuntud bränd poolas.


                                Kommentaar

                                Working...
                                X