320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Romario mõtted Eesti spordist

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tänane on väga huvitav mäng jah, kus turule täielikult vastu minna, eks mõne tunni pärast oleme targemad, kas sai täiesti võssa pandud või oli tegemist geniaalse panusega.

    Natuke üldisemalt ka, siis teenus on täitsa hästi käima läinud ning jälgijaid on juba 20 ligi.

    Numbrid on hetkel sellised

    Overall:
    Stakes: 219
    Profit: 75.7
    ROI: 34.5%
    November:
    Stakes: 151
    Profit: 71.99
    ROI: 47.7%

    ja kui keegi soovib veel läbi Soccerneti liituda, siis kuni novembri lõpuni on esimene kuu erihinnaga 25 eurot.

    Kommentaar


      Aitan ka natukene promoda. Mina liitusin, saab huvitavaid ideid juurde liigadest, mida ma ise ei jälgi absoluutselt. Kindlasti jätkan teiega.

      Kommentaar


        Sama siin, endal väga aega sporti jälgida pole piisavalt et panustada. Liitusin nendega 10päeva tagasi ja VÄGA kenasti olen kasumis

        Kommentaar


          Tänks kutid.

          Algus oli Iisraelilt üpris rabe, aga kvaliteediga võeti ikka oma ning lõppkokkuvõttes kindel 20 punktiline pakk Eestile. Pole ammu ühegi betiga nii rahul olnud kui tänasega.

          Kommentaar


            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            Pole ammu ühegi betiga nii rahul olnud kui tänasega.
            Nii rahul, et Eesti kaotas! Tõeline patrioot!

            Kommentaar


              Algselt postitas Navas Vaata postitust
              Nii rahul, et Eesti kaotas! Tõeline patrioot!
              noh, kuidas seda nüüd viisakalt öelda. esiteks kui tegeleda sellise valdkonnaga tõsisemalt, siis ei saa olla isiklikke eelistusi või lihtsalt kaotad väärtust. ja kui isegi on isiklikud eelistused, siis vahepeal tuleb nende vastu panustada, nagu ka näiteks panustamisel võistkondade peale, kelle puhul arvad, et nad pigem ei võida, aga koefitsient on siiski kõrgem kui nende tegelikud võimalused.

              eestlasena ja suure spordisõbrana ei ole ma muidugi õnnelik, et Eesti kaotas, küll olen ma õnnelik, et panus, mis läks konkreetselt turu vastu, oli edukas ja sai kindlaks jäädud oma arvamusele ning analüüsile. need on kaks väga erinevat tegurit, üks on emotsionaalne pool, teine materialistlik. emotsionaalsele poolele keskendudes on aga väge keeruline panustamises olla edukas ning igapäevakulusid selle eest ei kata.

              küll on minu jaoks üks võistkond, kelle vastu ei panusta ma kunagi, isegi juhul kui ma näen selles väärtust. see on Nõmme Kalju, kus materiaalne pool ei hüvita emotsionaalset kaotust. eks igaüks peab need asjad enda jaoks läbi mõtlema, sest mingid eelistused on meil kõikidel, nagu ka kohtunikel, aga ka nemad peavad jääma nii objektiivseks kui võimalik. ehk siis, mis summa eest oled valmis oma pooldatava kaotusega leppima.

              Kommentaar


                Huvitav teema jõudsin siia ka sõbra toetusel. Olen ise võin öelda suht profesionaalne väärtuspanustaja
                Kuigi ma olen tipsteri teenuse suhtes üldjuhul väga negatiivne
                a)Koefid mida nad näitavad pole reaalsed(võetud mingi urka toad kus max 1 eur panus) või siis oluliselt nihkunud
                b)closing lines ei taha beatida sharpe tubasi pinnacle/sbobet. Üldjuhul nad peaksid beatima
                c) scammitakse lihtsalt graafikutega

                Küll aga ma näen potensiaali madalamates liigades. Ja just info poole pealt on see kus tuleb edge leida, mitte mudelite pealt. Betradaril on endal ka mudelid under/over peale ja kui sinna lisada kopsakas juice, siis sellel suht pointless.. Pigem kui tõsised tegijad siis isegi rohkem küsida, aga väiksem seltskond.

                BTW siin keegi rääkis et teeb panuseid bet365(suurima valikuga sportbetting). Paraku eestlasi sinna ei lasta. Kas keegi kuidagi on teinud konto?

                Kommentaar


                  Algselt postitas monn Vaata postitust
                  Huvitav teema jõudsin siia ka sõbra toetusel. Olen ise võin öelda suht profesionaalne väärtuspanustaja
                  Kuigi ma olen tipsteri teenuse suhtes üldjuhul väga negatiivne
                  a)Koefid mida nad näitavad pole reaalsed(võetud mingi urka toad kus max 1 eur panus) või siis oluliselt nihkunud
                  b)closing lines ei taha beatida sharpe tubasi pinnacle/sbobet. Üldjuhul nad peaksid beatima
                  c) scammitakse lihtsalt graafikutega

                  Küll aga ma näen potensiaali madalamates liigades. Ja just info poole pealt on see kus tuleb edge leida, mitte mudelite pealt. Betradaril on endal ka mudelid under/over peale ja kui sinna lisada kopsakas juice, siis sellel suht pointless.. Pigem kui tõsised tegijad siis isegi rohkem küsida, aga väiksem seltskond.

                  BTW siin keegi rääkis et teeb panuseid bet365(suurima valikuga sportbetting). Paraku eestlasi sinna ei lasta. Kas keegi kuidagi on teinud konto?
                  Nädalavahetusel jäi see postitus kahe silma vahele, aga see arvamus veidi iseloomustabki selle maailma pahupoolt ehk scami ongi palju ja seeläbi on laiema usalduse tekitamine keeruline.

                  aga ma vastan meie ettevõtmise kohta

                  a)Ei kasuta a.la marathoni ja 1xbeti, vaid pinnacle/sbobet/bet365 koefe. Nihkumise kohapealt, siis tänapäeval on palju erinevaid trackereid, mis näitavad ajas koefitsiendi muutumist ehk väga keeruline on sellega manipuleerida, aga kui tegemist on hea tipsteriga, kellel on suur jälgijaskond, siis kui kiirelt ei tegutse, siis jääb parimast väärtusest ilma küll jah.

                  b) Selle kohta statistikat ei ole hetkel käepärast, aga ma olen üpris kindel, et beatime väga viisakalt ka closing linesi. Ma saan sellest mõttest ilmselt aru, aga ma ei ole kindel selles, et see väga oluline on. Eriti kui tegemist on tõesti suure jälgijaskonnaga.

                  c) Igasugune pettus on ilmselt teotatav, aga peamine väärtus, millest me lähtume, on usaldusväärsus ja ma julgen väita, et ükski klient ei ole selles vallas olnud rahulolematu. Kõik panused sellisel kujul, nagu nad on tehtud, on andmebaasis olemas ning kajastavad tegelikke tulemusi.

                  Kommentaar


                    Kuna Romario ja ChelseaFC kasutavad 365Bet koefe ja mina olin foorumis see kes ütles, et kasutab 365beti, siis loodan, et Romario ei pahanda kui lühidalt seletan, kuidas tavaline eestlane saab 365beti kasutada mille koefe te ise jagate.

                    Pmst teed mõnes Euroopa riigis endale debit credit cardi ehk credit cardi versioon, millel saad kulutada ainult enda peale pandud raha mitte panga. Barclaysi pank inglismaal näiteks suhteliselt lihtsalt tehtav. See on olemas, siis saad 365 beti konto ära teha kasutades proxyt vms, mis annab sulle teise ip. Regamisel elukiha aadressiks märgite jumala suvalise lubatud riigi aadressi, sest see ei huvita kedagi. Pmst kui käid Euroopas saad 30 minutiga kuskil pangas arve avada ja ongi olemas. Proxy kasutamine on ülilihtne.

                    Kommentaar


                      Kuna suurem osa liikmetest on välismaalt, siis sellel eesmärgil võtame ka koefitsendid nendest kontoritest. Samas kõikide nende koefitsentidega on siiani suutnud nii Olybet kui Coolbet väga edukalt konkureerida ning pakuvad tihti isegi paremaid liine.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Kuna Romario ja ChelseaFC kasutavad 365Bet koefe ja mina olin foorumis see kes ütles, et kasutab 365beti, siis loodan, et Romario ei pahanda kui lühidalt seletan, kuidas tavaline eestlane saab 365beti kasutada mille koefe te ise jagate.
                        Veits vales kohas, aga miks üldse eestlastel on keelatud panustada 365betis?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Navas Vaata postitust
                          Veits vales kohas, aga miks üldse eestlastel on keelatud panustada 365betis?
                          Sest järgmine aasta on Eestis tegutsevatel bookiedel üks tõsine konkurent juures.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            bet365 tuleb eesti turule? Viheks voin öelda, et kastan pinnace ja sbobeti. Kõik eesti kontode limiidid sisuliselt 0. Seega respect olybetile ja coolbetile, kes on lasknud suht ok panuseid teha, mitte pole nagu betsafe , kes kohe peale 3-ndat betti automaatselt limiteerinud
                            Olen mõelnud bet365 konto avada-samas mida panna riigiks?Suva andmeid ei saa ju panna. Suva adrega võib probleem tekkida. Id kaardil ju ikka eesti kodanik, mitte saksa kodanik
                            Ehk võidakse id-d aadressi tõestust küsida. Lihtsalt cashoudiga võib probleem tekkida...Samamoodi UK bookied

                            Kommentaar


                              Algselt postitas monn Vaata postitust
                              Seega respect olybetile ja coolbetile, kes on lasknud suht ok panuseid teha, mitte pole nagu betsafe , kes kohe peale 3-ndat betti automaatselt limiteerinud
                              Luba selle väite peale naerda.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Mida siin naerda, ehk seletaksid?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X