320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Romario mõtted Eesti spordist

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Romario ilmselgelt enam ei saa siia postitada, aga meie võiks jätkata oma mõtetega. Marathonbet on järgmise vooru koefidega väljas.

    Kalju koef Transi vastu on 1.75, minu arust ikkagi on tasemevahe selge ja kui mitte kerge, siis võidu siiski peaks Kalju võtma.

    Flora - Paide, Paide +2 on 2.15 See on sellinne trikiga mäng, aga hetkel pigem on raske näha Flora purustustööd. +2,5 sellise koefiga võtaks kohe.

    Viljandi - Kalev, alla 2,5 värava saab 2.15. Võiks tulla sarnane mäng Kalev-Tammeka mängule, kui nüüd Viljandi liiga agaralt võitu püüdma ei lähe.

    Levadia -4 2.09 koefiga Kure vastu tundub väga hea, suurepärane koht kus ennast peale esimese mängu ebaõnnestumist välja elada.

    Tammeka koef on mõistlik Pärnu vastu, aga kas neil on piisavalt ründepowerit, et võita suurelt? -1,5 veel ei ole väljas, hetkel oleks natuke üle 2 ilmselt. Aga pigem ja kui ei. Samas Tammeka võib jääda hätta juhul kui Pärnu suudaks mingi ime läbi meeskondlikult ja korralikult kaitsta.

    Kommentaar


      Lisaks sisi Maardu -1,5 Rakvere vastu 2 koefiga on samuti huvi pakkuv.

      Kommentaar


        Eile oli Balti Liiga veerandfinaalis Pärnu võõrsil vastamisi Leedu piimameistritega. Pärnu sai 6 punktilise võidu. Enne mängu oli Pärnu võidu koef 18 (Bet 365) ja teises kontoris 34 (betfair). Muidugi Pärnul oli kodumängust saadud 30ne pakk juba all ja poolfinaali pääseja oli juba teada. Eks turniiri formaat juba ka soosib, et sellised "üllatused" on võimalikud. Loodan, et mõni foorumlane sai ka suurest võidust osa

        Kommentaar


          Sama Baseli võiduga City vastu, koef oli 13

          Kommentaar


            Algselt postitas karl54 Vaata postitust
            Romario ilmselgelt enam ei saa siia postitada, aga meie võiks jätkata oma mõtetega. Marathonbet on järgmise vooru koefidega väljas.

            Kalju koef Transi vastu on 1.75, minu arust ikkagi on tasemevahe selge ja kui mitte kerge, siis võidu siiski peaks Kalju võtma.

            Flora - Paide, Paide +2 on 2.15 See on sellinne trikiga mäng, aga hetkel pigem on raske näha Flora purustustööd. +2,5 sellise koefiga võtaks kohe.

            Viljandi - Kalev, alla 2,5 värava saab 2.15. Võiks tulla sarnane mäng Kalev-Tammeka mängule, kui nüüd Viljandi liiga agaralt võitu püüdma ei lähe.

            Levadia -4 2.09 koefiga Kure vastu tundub väga hea, suurepärane koht kus ennast peale esimese mängu ebaõnnestumist välja elada.

            Tammeka koef on mõistlik Pärnu vastu, aga kas neil on piisavalt ründepowerit, et võita suurelt? -1,5 veel ei ole väljas, hetkel oleks natuke üle 2 ilmselt. Aga pigem ja kui ei. Samas Tammeka võib jääda hätta juhul kui Pärnu suudaks mingi ime läbi meeskondlikult ja korralikult kaitsta.
            Selle võib puhtalt võtta kui vaadata, mis ilm õues on.
            Inter - ausaim klubi Itaalias.

            Kommentaar


              Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
              Selle võib puhtalt võtta kui vaadata, mis ilm õues on.
              Sellised ilmad pigem soosivad väravaterohket mängu. Kehvemad mängijad on ehk altimad libisema ning ründajal lihtsam mööda põigata.

              Kommentaar


                Mida härrad täna FC Lindpere - Narva arvavad? +1(3-way HC) ei tundu üldsegi paha, tundub? Narva on küll väga hea sellel hooajal, aga Kalevil oleks aeg ka punkt kätte saada.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Zigmaister Vaata postitust
                  Mida härrad täna FC Lindpere - Narva arvavad? +1(3-way HC) ei tundu üldsegi paha, tundub? Narva on küll väga hea sellel hooajal, aga Kalevil oleks aeg ka punkt kätte saada.
                  Under 2,5-s peitub väärtust.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Flora - Kalev. Flora ei ole just ülisäravalt alustanud, aga nende tase on teada ja kahtlemata on nad ka siin soosikud. Aga Kalevi mängupilt on olnud senise hooaja kõige suurem üllatus ja kuigi nad ei ole veel pealinna suure kolmikuga mänginud, siis üllatusvõimelised ja ettearvamatud on nad kindlasti. Lisaks tuleb suur osa Flora põhitegijaid just koondiste juurest tagasi. Tõsi ta on, et Flora on julgete vastaste karistamises hea olnud, aga miskipärast usun, et Arbeiter teab, mida oodata ja kuidas sellega toime tulla.

                    Summa summarum, Kalevi koefid on minu hinnangul tugevalt liialdatud. Betsafe on praegu turuliider, pakkudes Kalevi võitu 21 ja X2 6,25. Flora võitu hinnatakse seega 85% tõenäosusega. Ma ei usu, et Flora võidaks selles olukorras rohkem kui 2 mängu 3-st.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mazz Vaata postitust
                      Flora - Kalev. Flora ei ole just ülisäravalt alustanud, aga nende tase on teada ja kahtlemata on nad ka siin soosikud. Aga Kalevi mängupilt on olnud senise hooaja kõige suurem üllatus ja kuigi nad ei ole veel pealinna suure kolmikuga mänginud, siis üllatusvõimelised ja ettearvamatud on nad kindlasti. Lisaks tuleb suur osa Flora põhitegijaid just koondiste juurest tagasi. Tõsi ta on, et Flora on julgete vastaste karistamises hea olnud, aga miskipärast usun, et Arbeiter teab, mida oodata ja kuidas sellega toime tulla.

                      Summa summarum, Kalevi koefid on minu hinnangul tugevalt liialdatud. Betsafe on praegu turuliider, pakkudes Kalevi võitu 21 ja X2 6,25. Flora võitu hinnatakse seega 85% tõenäosusega. Ma ei usu, et Flora võidaks selles olukorras rohkem kui 2 mängu 3-st.
                      Kalev on jah hästi mänginud, kuid Arbeiter on seekord disklaffi all, mis võib aga Kalevi just pingetest vabaneda, sest ei ole platsiäärset kisa nii palju.

                      Florale Kalev siiski vastu ei saa, hoidke raha parem hoiukassas. .

                      Kommentaar


                        Aga +2.5 1.8 koefiga?

                        Kommentaar


                          Welco 0 AH või DNB tundub ka ahvatlev

                          Kommentaar


                            Ise hoiaks liinidest eemale. Paistab just selline mäng, kus Kalev kas üllatab või põrub täiega.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mazz Vaata postitust
                              Flora - Kalev. Flora ei ole just ülisäravalt alustanud, aga nende tase on teada ja kahtlemata on nad ka siin soosikud. Aga Kalevi mängupilt on olnud senise hooaja kõige suurem üllatus ja kuigi nad ei ole veel pealinna suure kolmikuga mänginud, siis üllatusvõimelised ja ettearvamatud on nad kindlasti. Lisaks tuleb suur osa Flora põhitegijaid just koondiste juurest tagasi. Tõsi ta on, et Flora on julgete vastaste karistamises hea olnud, aga miskipärast usun, et Arbeiter teab, mida oodata ja kuidas sellega toime tulla.

                              Summa summarum, Kalevi koefid on minu hinnangul tugevalt liialdatud. Betsafe on praegu turuliider, pakkudes Kalevi võitu 21 ja X2 6,25. Flora võitu hinnatakse seega 85% tõenäosusega. Ma ei usu, et Flora võidaks selles olukorras rohkem kui 2 mängu 3-st.
                              Ma pakun jälle, et Flora võidab praegu 3 mängu 4-st. Siiski 75% on vähem kui 85%.

                              Kuid sellega seoses meenus mulle Taliolümpia aeg, kus Läti kolleeg palus teha Coolbetis mõned panused. Koefitsiendid oli 20, 15 ja 12 vist. Need olid kelguspordile, et mingid vennad/tiimid saavad TOP3 kohad. Lõpuks keegi neist TOP3 ei saanud, väga napilt küll (arvestades koefitsienti), kuid lõpuks kõik kaotas.

                              Püüdsin teda lohutada sellega, et need olid megavalue betid, mille peale ta poolnaljatledes ütles, et suurt vahet ei ole, et sa valued leiad, kui lõpuks kõik kaotab...

                              Siinkohal ei taha öelda, et Kalev ei võiks mitte kaotada või isegi võita, aga tõenäosus on minu silmis ikkagi liiga väike.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Sa mõtled siis, et liiga väike SBT kontekstis? Mnjah, vbl tõesti jääkski seda tõenäosuse materialiseerumist ootama, aga õnneks võtsin ka X2, nii et pole see variatsioon nii kohutav midagi.

                                Ma ei tea muidugi, kui tõsiselt su sõber seda ütlust siis võttis, aga üldiselt on see selline tüüpiline võhiklik suhtumine, mis toidabki kontoreid, edukaid panustajaid ja kasiinosid. Põhimõtteliselt sama "loogikat" kasutab hasartmängur automaadi ees. Aga suures plaanis jookseb kõik kokku ja väärtus on püha

                                Kommentaar

                                Working...
                                X