320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • marv3llous
    replied
    Karvane tunne, et Milani derbi over 2,5 saab mul komistuskiviks 20 koefises piletis.

    Leave a comment:


  • Crackerz
    replied
    Hetkel siis selline pilet soojas.

    07.10.2012 22:30 Atletico Madrid - Malaga (Both teams to score?) Yes 1.65 Ootel
    07.10.2012 22:00 Marseille - Paris St. Germain (Alla/Üle : 2.5) over over 2.10 Võit
    07.10.2012 21:45 AC Milan - Inter Milan (Alla/Üle : 2.5) over 1.97 Ootel
    07.10.2012 21:45 Napoli - Udinese (Alla/Üle : 2.5) over 1.87 Ootel
    07.10.2012 20:50 Barcelona - Real Madrid (Kaarte kokku) (Alla/Üle : 8.5) under 1.60 Ootel

    koef kokku 20.42. panus 10.

    Leave a comment:


  • krissucool
    replied
    Kas ma ainuke kes livebetis panustada ei saa?

    Leave a comment:


  • Stok
    replied
    pilet.jpg

    Täna hakkasin võidu kindlustamiseks lisabette tegema ja kaotasin sedasi 50€

    Leave a comment:


  • marv3llous
    replied


    Vot nii tuleb ennustada

    Leave a comment:


  • Tanel
    replied
    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
    Milano derbi koefid on taas päris korralikud.

    Küsige igaksjuhuks neutraalekspertidelt üle, aga isegi kui prillid eest ära võtan, on Interi-poolsed koefid üsna alahinnatud. Muidugi pole derbis midagi kindlat.

    2,5+ väravat on 2,05 ehk siis koefi järgi 50-50, et tuleb ära, aga usun, et võimalusi saab palju olema, kuigi erinevalt eelmisest derbist, kui soovitasin isegi 3,5+, siis sel korral on Interi kaitse veidi kindlam. Muidugi mõlemad väravavahid on ka heas hoos (Kui Inter peaks penalti ära andma, siis ei tasu siiski rõõmust lakka hüpata, sest "Handanovic! Handanovic!" võtab ära selle).

    Kõige magusam on Interi händikäpiga alustamine 6,2 koefi peal. Eelmine derbi võideti 4-2, Milan nõrgemaks muutunud, Inter tugevamaks - need on faktid. Interi võit (2,8) ise on suurema koefiga kui Milani oma (2,4). Lisafakt: Samueliga on Inter võitnud kõik 9 derbit ja täna peaks ta terve olema.

    Aga nagu ütlesin, soovitan mõnelt neutraalselt eksperdilt üle küsida.

    Edit:

    Lisasoovitus derbi väliselt: 16:00 Pescara-Lazio 2,5+ väravat. Pescara kaitse on sitt, rünnak on käima saadud... Laziol on kena rünnak ning usun, et nemad löövad vähemalt 2. Koef 1,8+. Pescara viimased mängud on veidi vähem väravaid toonud, aga pigem seetõttu, et nad on mänginud selliste tabeli teise poole tiimide vastu, kes on alustanud mängu selle eesmärgiga, et taga null hoida ja sinna peale ehitada.

    Edit2:

    Muidu ise pole veel midagi panustanud.
    Pescara-Lazio mang tuli ara, kuigi ainult 3 loodi. Samas olid need 3 juba poolajaks olemas, nii et pabistama ei pidanud.

    Ise panin sellele 10.

    Tegin paar kahest kombot ka, mis molemad ara tulid, nuud Milano derbi.

    Juve-Fiorentina
    Catania-Tottenham (catania 2,15 tundus paeval ulihea koefina, aga ei julgenud soovitada)

    Leave a comment:


  • Svenniid
    replied
    Aitäh Eika, sinu postituse pärast jätsin need mängud välja oma kombodest

    Leave a comment:


  • Shaq
    replied
    Algselt postitas krissucool Vaata postitust
    Nädalavahetusel tuli sõnum, et triobet kahekordistab mu järgmise sissemakse?Kuidas see toimub või mis ma selleks tegema pean?
    Seoses sellega meenus seik, kus sarnase meili saanuna tegin sissemakse, kuid oma raha jäingi ootama. Kiirelt livechatis oma mure ära kurdetud öeldi viisakalt,et Teie ei tohiks seda meili olla saanud ja Teile see ei kehti. Arvasid,et ajan pullikakat, tahtsid mu sõnumit näha, edastasin selle neile ja paar minutit hiljem sain oma boonuse ikkagi kätte. Aga kahtlane seik ikka.

    -e-:
    Vaatasin karl54 pileti ja imestasin,et peab ikka selgeltnägija olema,et selline bet võidaks.

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
    mõtlesin ka Itaalia liigale - Torino, Sampdoria, Juventus tundub mõistlik? Oleks veel midagi juurde valida?
    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Cagliaril ja Chievol on mõlemal veriuus peatreener ehk "uus peatreener pukis, terve tiim on ülimotiveeritud" oht on üsna reaalne (ma küll pole kindel, kas statistika toetab seda näilist tunnet, et uue peatreeneriga tiimid mõne aja mängivad märgatavalt tulemuslikumalt kui varasemalt).
    ja nii Cagliaril kui ka Chievol võidud kotis.

    Leave a comment:


  • $$$
    replied
    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
    Edit:

    Lisasoovitus derbi väliselt: 16:00 Pescara-Lazio 2,5+ väravat. Pescara kaitse on sitt, rünnak on käima saadud... Laziol on kena rünnak ning usun, et nemad löövad vähemalt 2. Koef 1,8+. Pescara viimased mängud on veidi vähem väravaid toonud, aga pigem seetõttu, et nad on mänginud selliste tabeli teise poole tiimide vastu, kes on alustanud mängu selle eesmärgiga, et taga null hoida ja sinna peale ehitada.

    Edit2:

    Muidu ise pole veel midagi panustanud.
    T2nud

    Leave a comment:


  • krissucool
    replied
    Algselt postitas Calva Vaata postitust
    nope, tegin just sissemakse aga muidu on nii et sissemakse all seline kast nagu boonuskaart ja koodi peaksid siis emailist saama
    Suured tänud, täitsa töötas.

    Leave a comment:


  • Calva
    replied
    nope, tegin just sissemakse aga muidu on nii et sissemakse all seline kast nagu boonuskaart ja koodi peaksid siis emailist saama

    Leave a comment:


  • Jr
    replied
    Pmts ju siis lihtsalt ülekande tegema.

    Leave a comment:


  • krissucool
    replied
    Nädalavahetusel tuli sõnum, et triobet kahekordistab mu järgmise sissemakse?Kuidas see toimub või mis ma selleks tegema pean?

    Leave a comment:


  • Stok
    replied
    Kusjuures ma olen vahel mõtelnud, et CL playoffis, kus peetakse kaks mängu, võiks võõrsilväravad olla 1.1-se koefitsiendiga, siis ei pea iga kord käigu pealt rehnungit tegema, et kes on parajasti eduseisus vmt. Näiteks kui esimene mäng lõpeb seisul 2:2, siis kirja läheb 2:2.2 ja teiseks mänguks on selge pilt, kummal piisab viigist, kummal on võitu vaja.

    Leave a comment:

Working...
X