320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    igaks petteks siis neile, kes su esialgset linki ei näinud ja siin rõõmust rõkkavad, panus tuleb teha livebetis.

    kuigi tõsi, kolm minutit on vaid jäänud.

    ja nüüd on mäng livebetist miskipärast kadunud.. whaat?

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Kas see oli "free" või "easy" money? Palju võitsid?

      Pigem free... Esimese kolli koef oli 2 kopikatega, pärast seda ei jälginud enam, 10-20 min pärast vaatasin uuesti mängu ja oli 3:0, siis ei olnud aega kaotada, panin kohe täispanga Poola next team to score 2.4 koefiga, võitsin. Pärast seda lõi Rumeenia ühe tagasi ja huvi kadus mängu vastu. (Rumeenia värav oli Poola väravahi rängast eksimusest, mitte n-ö surve värav.)

      Kommentaar


        Algselt postitas rando3 Vaata postitust
        Pigem free... Esimese kolli koef oli 2 kopikatega, pärast seda ei jälginud enam, 10-20 min pärast vaatasin uuesti mängu ja oli 3:0, siis ei olnud aega kaotada, panin kohe täispanga Poola next team to score 2.4 koefiga, võitsin. Pärast seda lõi Rumeenia ühe tagasi ja huvi kadus mängu vastu. (Rumeenia värav oli Poola väravahi rängast eksimusest, mitte n-ö surve värav.)
        Kas sa enne mitte ei kirjutanud, et 4-0 ajal panid veel Poola peale raha? Vähemalt seda soovitasid sa siin teistel teha
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Väheke viskasin, jah, enne poolajavilet (seesuguse mängu puhul on teada, et teine poolaeg on kardinaalselt teistsugune). Eks sellist mängumustrit saab aeg-ajalt kohatud, mil üks meeskond lööb kiiresti 2 kolli külvates paanikat ja abitust vastasmeeskonna ridadesse, jäädakse surve alla ning mõned väravad tulevad otsa. Aga nagu ütlesin, Poola väravaht mängis väheke idiooti söötes palli Rumeeni mängijale (sellist asja pole võimalik ette näha; kindlasti murdis väheke Poola ründevaimu ja Rumeenia sai segaduse korda seada). Mäng lõppeski 4:1 - Rumeenlased said vist kõvasti peapesu riideruumis ja Poolal arvatavasti polnud enam indu rünnata.

          Kommentaar


            Burkina Faso - Ghana 2

            - Ghana on nii ehk naa veidi parem tiim ja heas vormis. Peaks isegi veidi varu olema.
            - Pikk turniir on selja taga ja antud juhul ei saanud Burkina Faso pärast 120 minutit piisavalt puhkust (Ghana 3 täispikka päeva, Burkina Faso 2). See peaks mõjuma väga rängalt, kui nii tihedalt mängitud on.
            sigpic

            Kommentaar


              Mõned lihtsad ja töötlemata ennustused tänasteks sõpruskohtumisteks. Panused võetud bet365-st.

              Azerbajdzan - Liechtenstein
              Azerbajdzan over 1,5 @1,72
              Azerbajdzan only to score @2,05

              Spain - Uruguay
              Cards Under 1,5 @2,37
              Spain to winfrom behind @7,00

              Russia - Iceland
              Under 2,5 @2,00
              Russia to win by one goal @3,25
              Russia to win to nil @2,25

              Sweden - Argentina
              Ibrahimovic to score @2,60
              Sweden´s goal before 64:00 @1,83

              Scotland - Estonia
              Scotland @1,57

              France - Germany
              Germany goal before 55:00 @1,83
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Pole kindel, aga Saksamaa peale panustada täna siiski ei tasu. Paljud põhimehed puudu.

                Kommentaar


                  Ise mingit süvaanalüüsi koosseisude ja mängutaustadega ei teinud aga valisin siiski välja 4 kohtumist ja tegin nendest duubelkombod.

                  Israel - Finland X2 1.65
                  Macedonia - Denmark 1X 1.95
                  Malta - Northern Ireland 2 2.1
                  Romania - Australia 1 2.45
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Keemik. Vaata postitust
                    Pole kindel, aga Saksamaa peale panustada täna siiski ei tasu. Paljud põhimehed puudu.
                    Tõsi. Väga ei soovitaks. Reus, Götze, Klose, Schweinsteiger, Schmeltzer ja Gündogan puudu. Lisaks võõrsilmäng. Pigem riskantne.

                    e: Gündogan siiski traumast paranenud

                    Kommentaar


                      k2isin mina siis t2na esimest korda elus kihlveokontoris, pilet osutus v6iduks aga ma olen sellele paar m2rget teinud, siit ka minu ku'simus, kas sellest v6ib probleem tekkida? k6ige t2htsam on triipkood kui ma ei eksi jah

                      Kommentaar


                        Misasja?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          Misasja?
                          sorry cannu, kas sellest v6ib probleem tulla kui ma kihlveokontoris tehtud piletile paar m2rget juurde olen teinud, ma ei oska paremini s6nastada

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Calva Vaata postitust
                            k2isin mina siis t2na esimest korda elus kihlveokontoris, pilet osutus v6iduks aga ma olen sellele paar m2rget teinud, siit ka minu ku'simus, kas sellest v6ib probleem tekkida? k6ige t2htsam on triipkood kui ma ei eksi jah
                            Triipkood muidugi on ainult oluline. Bingot mängides võid ju ka kastidesse kritseldada ja see ei tee piletit kehtetuks.
                            Joga Bonito!!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                              Triipkood muidugi on ainult oluline. Bingot mängides võid ju ka kastidesse kritseldada ja see ei tee piletit kehtetuks.
                              selge sain, ma t2nan. ma lissalt ei tea kuidas need rahaahned kontorid toimivad selliste olukordade puhul

                              Kommentaar


                                täna tasub panna Bostoni ja Nuggetsi võidule. Lakersil on puudu Gasol ja Howard ning Bullsil on puudu Hinrich ja Noah.
                                Bostonil on küll Rondo hooaja lõpuni vigastatud, aga peale tema vigastust on nad võitnud 5 järjestikust mängu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X