320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pärast hommikust topelt-checki võib täna käiku lasta:

    Hannover - Hoffenheim, Hannover over 1,5 - 2,00
    Northampton - Rochdale 1 - 2,10 (või Northampton over 1,5: 1,80)
    Barcelona B - Guadalajara 1 - 1,57
    Juventus - Fiorentina, Juventus over 1,5 - 1,80
    Young Boys Bern - Luzern 1, Young Boys over 1,5 - 1,90 (või 1: 2,00)
    Elche - Cordoba 1, 1,91

    Napilt väljas, aga võib proovida väikse summaga:

    Stoke - Reading 1 - 1,91
    Lazio - Napoli, Lazio over 1,5 - 3,00

    Edit: Ise lähen esialgu välja Hannoveri ja Juve peale. Ülejäänud lükkasin jälle väikese summaga kombosse (va Lazio mäng, kuhu panen eraldi, kui panen).
    Last edited by Tanel; 09.02.13, 11:02.
    sigpic

    Kommentaar


      Üksikpanused:
      Bayern München vs Schalke - Bayern win AH -2 @ 2,23
      Celta Vigo vs Valencia - Valencia win @ 2,65

      Kombo:
      Leverkuseni võit
      Frankfurti võit
      Real vs Sevilla Under 3,5 goals
      Bilbao vs Espanyol Over 2,5 goals

      Koef kokku 12,03

      Kommentaar


        suutsin riskivaba viieka ilusti 2ra kasutada.

        09.02.2013 17:15 Olga Vilukhina - Kaisa Mäkäräinen (1-2)1 2.35Pending
        09.02.2013 17:15 Olena Pidhrushna - Vita Semerenko (1-2)1 1.70Pending
        09.02.2013 14:00 Tarjei Bø - Anton Shipulin (1-2)0 - 1 2 1.90Won
        09.02.2013 14:00 Fredrik Lindström - Ondrej Moravec (1-2)1 - 0 1 1.85Won

        koef kokku 14 ja midagi.

        Kommentaar


          Sai ka täna valitud City, Juve ja Valencia.

          Kommentaar


            Algselt postitas karl54 Vaata postitust
            Kas Vilukhina suudab alistada - Gössneri, Bergeri, Domracheva, Mäku, Zaitseva, Henkeli, Kuzmina, lisaks on veel kiiremaid ja enamvähem samal tasemel laskjaid. Näide - Domracheva oli eile Vilukhinast 42 sekundit rajal kiirem, sprint on 1,5 km pikem seega, kui ta on minut kiirem, siis ta võib endale 2 möödalasku lubada ja suure tõenäosusega edestab Vilukhinat, sama käib ka Gössneri ja Mäku kohta. Berger laseb 1 mööda ja edestab teda samuti, eile näitas Vilukhina oma vahetuses 13 sõidukiirust, ehk väide, et on kiire ei ole õige, vähemalt 10 naist teevad talle rajal 20 sekundiga homme ära, lisaks on tast veel vähemalt 10 kiiremad, eeldusel, et ta laseb puhtalt, siis ei tohi ükski kiirem lasta sama hästi, ehk see Vilukhina esikolmikusse panek on täielik lotomäng, kindlasti on ta ideaalsel juhul selleks võimeline, aga on ka veel 20 naist kes seda võivad teha, vähemalt sama suure tõenäosusega.
            Ajalugu on näidanud, et sprint on kiiretele ja head laskjad võivad individuaalis midagi korda saata.

            Nt Gregorini koef on 15, viimasel ringil on ta sama kiire kui ükskõik kes, eile lasi puhtalt, kui homme ka siis näiteks viimase ringiga 10 sekundit teeb ta Vilukhinaga tagasi, ehk ma ei tea miks te tema edusse usute - kui omme esikolmikusse saab siis muidugi palju õnne, aga see oleks igasuguse loogika vastane. ja väga palju õnne on vaja, sest temast endast sõltub vähe.

            Ma pakkusin tipi koefile 13 ..siiani pole ühtegi sellise koefiga tippi siin kohanud. 4 sekundit jäi puudu. Ma ütleks, et väga kõva tip oli. "Suure tõenäosusega" Vilukhina edestajad Domracheva, Gössner ja Mäku imekombel jäid hoopis selja taha - kas mustkunst?

            Kommentaar


              Algselt postitas Aramis Vaata postitust
              Ma pakkusin tipi koefile 13 ..siiani pole ühtegi sellise koefiga tippi siin kohanud. 4 sekundit jäi puudu. Ma ütleks, et väga kõva tip oli. "Suure tõenäosusega" Vilukhina edestajad Domracheva, Gössner ja Mäku imekombel jäid hoopis selja taha - kas mustkunst?
              Oled tulemusele orienteeritud, Vilukhina tegi põhimõtteliselt maksimaalselt hea soorituse, paljud "paberil suuremad favoriidid" ebaõnnestusid, aga kokkuvõttes ei ole vahet, ka selline etteaste ei viinud sihile. Pidrushina koefitsient oli umbes samasse kanti?

              Kommentaar


                Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                Ma pakkusin tipi koefile 13 ..siiani pole ühtegi sellise koefiga tippi siin kohanud. 4 sekundit jäi puudu. Ma ütleks, et väga kõva tip oli. "Suure tõenäosusega" Vilukhina edestajad Domracheva, Gössner ja Mäku imekombel jäid hoopis selja taha - kas mustkunst?
                Jep, lihtslt ma tõin välja, miks see on täielik õnnemäng ja ühtegi argumenti pole, miks ta oleks pidanud esikolmikusse saama. ehk see umbes sama, et vaatan mingi suvalise suure koefi ja pakun esikolmikusse ja kui saab mingi ülisuure õnne tõttu siis olen äge, aga üldiselt jah palju puudu ei jäänud täna, aga just minu väide, et lisaks favoriitidele on veel 10 naist temast kindlasti kiiremad rajal pidas paika, kaks ukrainlannat saidki saatuslikuks.

                Mõte polegi maha teha, lihtsalt kirjutasin, miks see on väga ebatõenäoline. ja vaidlsein vastu väitele, et tundus kiire rajal.

                Kommentaar


                  "Vilukhina kohta kiire" oleks ma pidanud kirjutama. Selge see, et ta tegelikult kiirete suusatajate alla ei kuulu. Sa põhjendasid, miks kihlveokontorid panevad koefiks 13 - nii sinu põhjendused kui ka kihlveokontorite koefid aga olid tegelikult väga õhukesel jääl. Väga harva on kossus või vutis 1,01 meeskonna vastu underdogil selline sanss nagu koef 13-l täna. Ja ma ei pakkunud seda tõesti mingi tõsise analüüsu taustal, sest olen jälginud biathloni see hooaeg ülivähe - vaatasin esimest sõitu ja lihtsalt kogenud silm nägi, et naine on vormis. Ja paraku talle sellest siiski ei piisanud, aga nagu ka Karl ütles on täpsete laskjate jaoks teised distantsid ja usun, et medali ta siit MMil võtab. Koef paraku on pikal distantsil ja mass stardis kindlalt madalam.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lorenzo. Vaata postitust
                    Üksikpanused:
                    Bayern München vs Schalke - Bayern win AH -2 @ 2,23
                    Celta Vigo vs Valencia - Valencia win @ 2,65

                    Kombo:
                    Leverkuseni võit
                    Frankfurti võit
                    Real vs Sevilla Under 3,5 goals
                    Bilbao vs Espanyol Over 2,5 goals

                    Koef kokku 12,03
                    Bayern võttiski ülikindla 4-0 võidu ja Valencia karistas Celta alles viimasel minutil ära.

                    Kombo läks täiesti võssi, aga teadupärast kombodesse niikuinii suuri summasid ei tasu panna, nii et pole hullu.


                    Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                    "Vilukhina kohta kiire" oleks ma pidanud kirjutama. Selge see, et ta tegelikult kiirete suusatajate alla ei kuulu. Sa põhjendasid, miks kihlveokontorid panevad koefiks 13 - nii sinu põhjendused kui ka kihlveokontorite koefid aga olid tegelikult väga õhukesel jääl. Väga harva on kossus või vutis 1,01 meeskonna vastu underdogil selline sanss nagu koef 13-l täna. Ja ma ei pakkunud seda tõesti mingi tõsise analüüsu taustal, sest olen jälginud biathloni see hooaeg ülivähe - vaatasin esimest sõitu ja lihtsalt kogenud silm nägi, et naine on vormis. Ja paraku talle sellest siiski ei piisanud, aga nagu ka Karl ütles on täpsete laskjate jaoks teised distantsid ja usun, et medali ta siit MMil võtab. Koef paraku on pikal distantsil ja mass stardis kindlalt madalam.
                    Lõppude lõpuks olenebki asi iga panustaja enda stiilist ja arvamusest. Bookied, pannes koefiks 13, arvasid, et Vilukhina võimalus esikolmikusse pääseda on 7,69% ja kui panustaja arvab, et see % on suurem, siis iseenesest ju väärtust panusel on.
                    Iseasi, kui panustaja arvates on see protsent seal 15 kandis, kas siis ikkagi tasub panustada, sest 85% juhtudest ta siiski raha koju ei too.

                    Kommentaar


                      tohoh, ei teagi nüüd, kas olen nba ennustamise vaikselt ära õppinud või milles asi, 4 päeva jooksul kolmas korralikum koef tuli ära juba.
                      Milwaukee Bucks - Detroit Pistons (1-2)2 3.40
                      Cleveland Cavaliers - Denver Nuggets H(5.5 - 0)2 1.91

                      koef 6,49

                      Kommentaar


                        Jah, Lorenzo jutt on õige. Et kas panustada selleks, et kindlalt kihlvedu võita või panustada väärtust - need on erinevad mõtteviisid. Kui panuse panija 10 korra panustamise jooksul tabab 7-8% koefi ja 15% tegeliku tõenäosuse ära, siis tal on kaks võitvat panust koefiga 13, mis igal juhul on rohkem kui 250% payback. Aga noh, kihlveokontorid reeglina ei soovi sellist value kellegile anda ehk see pole lihtne. Ma varasematel talvedel leidsin pea iga laskesuusa võistlus enda jaoks value panuseid ja jäin ka plussi nendega.

                        Eelmise postituse autorile aga sooviks õnne - Pistons oli küll hea pick. Hooaja alguses satse vaadates poleks uskunud, et Bucks võiks kodus Pistonsile kaotada.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                          Jah, Lorenzo jutt on õige. Et kas panustada selleks, et kindlalt kihlvedu võita või panustada väärtust - need on erinevad mõtteviisid. Kui panuse panija 10 korra panustamise jooksul tabab 7-8% koefi ja 15% tegeliku tõenäosuse ära, siis tal on kaks võitvat panust koefiga 13, mis igal juhul on rohkem kui 250% payback. Aga noh, kihlveokontorid reeglina ei soovi sellist value kellegile anda ehk see pole lihtne. Ma varasematel talvedel leidsin pea iga laskesuusa võistlus enda jaoks value panuseid ja jäin ka plussi nendega.

                          Eelmise postituse autorile aga sooviks õnne - Pistons oli küll hea pick. Hooaja alguses satse vaadates poleks uskunud, et Bucks võiks kodus Pistonsile kaotada.
                          Pistonsi vorm on jah uskumatu ja eriti võimas oli ka visketavabus, lõpetati ju ka üleile Spursi pikk seeria ootamatult kergelt. Calderon on ilmselt palli liikuma pannud. Kahjuks on ta saabunud pisut hilja playoffide mõttes.

                          Kommentaar


                            Otustan täna siis veidi loteriid mängida ja jään lootma, et vähemalt 1 ikka täppi läheks. Tõenäoliselt ei lähe.

                            Nigeria - Burkina Faso (1X2) 1 2.00
                            Manchester United - Everton (1X2)1 1.73
                            Cagliari - AC Milan (1X2)2 1.90
                            Atalanta - Catania (Double Chance)X2 1.63
                            Barcelona - Getafe (Lionel Messi - Barcelona)Over 1.5 Goals 2.10

                            koef kokku 22,50.

                            Kaisa Mäkäräinen - Miriam Gössner (1-2)2 1.75
                            Olga Zaitseva - Vita Semerenko (1-2)1 1.45
                            Anton Shipulin - Evgeny Ustyugov (1-2)1 1.80
                            Dmitry Malyshko - Ole Einar Bjørndalen (1-2)2 1.90
                            Fredrik Lindström - Björn Ferry (1-2)1 1.42

                            Bjorndalen on küll päris risky, aga loodangi pigem vanameistri kiirusele.

                            koef 12,32.

                            ning ka üks väiksem aga tasavägised vastased.
                            Olga Zaitseva - Olena Pidhrushna (1-2)2 1.95
                            Martin Fourcade - Emil Hegle Svendsen (1-2)2 1.90
                            Björn Ferry - Simon Eder (1-2)2 1.90

                            koef 7,04.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                              Otustan täna siis veidi loteriid mängida ja jään lootma, et vähemalt 1 ikka täppi läheks. Tõenäoliselt ei lähe.

                              Nigeria - Burkina Faso (1X2) 1 2.00
                              Manchester United - Everton (1X2)1 1.73
                              Cagliari - AC Milan (1X2)2 1.90
                              Atalanta - Catania (Double Chance)X2 1.63
                              Barcelona - Getafe (Lionel Messi - Barcelona)Over 1.5 Goals 2.10

                              koef kokku 22,50.

                              Kaisa Mäkäräinen - Miriam Gössner (1-2)2 1.75
                              Olga Zaitseva - Vita Semerenko (1-2)1 1.45
                              Anton Shipulin - Evgeny Ustyugov (1-2)1 1.80
                              Dmitry Malyshko - Ole Einar Bjørndalen (1-2)2 1.90
                              Fredrik Lindström - Björn Ferry (1-2)1 1.42

                              Bjorndalen on küll päris risky, aga loodangi pigem vanameistri kiirusele.

                              koef 12,32.

                              ning ka üks väiksem aga tasavägised vastased.
                              Olga Zaitseva - Olena Pidhrushna (1-2)2 1.95
                              Martin Fourcade - Emil Hegle Svendsen (1-2)2 1.90
                              Björn Ferry - Simon Eder (1-2)2 1.90

                              koef 7,04.
                              Kõik on päris head, ainult et Gössner paneb 10 mööda ja Mäku 7 ehk gössner kaotab Norra legend on tavalsielt ju ülihea olnud jälitustes ja tihti 20. koha kandist poodiumi lähedale jõudnud, aga eks nii kõrges mängus ole kõik väikse riskiga, aga muidu päris lubavad kombod kõik, edu.

                              Kommentaar


                                tean jah, et gössner ja mäku panevad kahepeale juba 15 mööda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X