320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Edu, Crackerz !
    Manchester United - Everton - Okei, United peaks kodus ikka võidu ära vormistama. TonyBet pakub Manu koefiks 1.81.
    Cagliari - AC Milan - Tasub mõelda.... Balotelli will Score 2.20!

    Kommentaar


      Sain esimese korraliku combo võidu, aga selle combo juures oli kõige naljakam see, et ma suutsin kuueses combos tervelt 2 meeskonda valesti valida.



      Seda ma märkasin suht kohe, et Hamburgi võitma pakkusin, aga seda, et Cityle kaotus pakkusin, märkasin alles siis, kui Trio kontol raha nägin. Kahju, et händikäppidega ennustasin, muidu oleks võit veel suurem tulnud . Õnn oli minu õuel.

      Kommentaar


        Getafe under 0,5 on päris hea. 1,6.

        Kommentaar


          Nigeeria vs Burkina Faso - Nigeeria AH -0,5 @ 2,06

          Nigeeria võidus olen ise päris kindel ja sinna läheb ka mu suurim panus täna.

          Bilbao vs Espanyol - Bilbao AH -0,75 @ 1,96 on ka mõistlik
          Aston Villa vs West Ham - Over 2,5 @ 1,94

          Kommentaar


            NBAs saab ypris kena koefi.
            knicks -4,0 ja Miami -10,5 handicapidega.

            koef kokku 4,59.

            Kommentaar


              Algselt postitas lorenzo. Vaata postitust
              Nigeeria vs Burkina Faso - Nigeeria AH -0,5 @ 2,06

              Nigeeria võidus olen ise päris kindel ja sinna läheb ka mu suurim panus täna.

              Bilbao vs Espanyol - Bilbao AH -0,75 @ 1,96 on ka mõistlik
              Aston Villa vs West Ham - Over 2,5 @ 1,94
              Nigeeria domineeris selgelt mängu ja võttis 1-0 võidu, kuigi skoor oleks vabalt võinud suurem olla.

              Aston Villa ja West Hami vaheline panus tuli ka ära, sest viimase 16 minutiga löödo 3 kolli

              Bilbao-Espanyol...katastroof. Bilbao mängis terve esimese poolaja paremini, kuid Espanyol suutis kuidagi juhtima minna ning siis sai viga Bilbao üks parimaid poegi, Muniain. Teist poolaega alustas ka veel Bilbao teravamalt, aga Espanyol läks 2-0 ette (S.Garcia käega mäng?) ja sealt edasi oli kodumeeskond juba shokis ja kööga.

              Kommentaar


                Marseille suutis 0-1 eduseisus võõrsil 2 punast saada ja võidu maha mängida. Rikkusid mul 2 combot ära.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Poldma Vaata postitust
                  Marseille suutis 0-1 eduseisus võõrsil 2 punast saada ja võidu maha mängida. Rikkusid mul 2 combot ära.
                  Ei soovita ühte ja sama mängu mitmesse erinevasse piletisse toppida. Väga kalliks läeb selline asi maksma nagu isegi täna kogesid.

                  Kommentaar


                    Keegi tänaseks Liverpool-WBA X2 riski julgeb võtta??

                    Kommentaar


                      WBA on viimasel ajal ikka üsna sitt olnud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zizi Vaata postitust
                        Keegi tänaseks Liverpool-WBA X2 riski julgeb võtta??
                        Ei julge, WBA on mudavormis.

                        Kommentaar


                          Kui suur risk oleks Liverpool üle 2.5 koefiga 2.20 ?
                          Või siis kokku üle 2.5 värava. 1,60

                          Kommentaar


                            Kui sturridge mängib siis ma paneks 2.5+ küll või siis liverpool -1. Suarez to score at any time võiib ka hea olla, aga sellel vast sitt koeff.

                            Kommentaar


                              West Bromwich läheb suure tõenäosusega nulli hoidma (eelmiste mängude tulemusi kiire pilguga hinnates), nii et väravad on kahtlased.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Jah, tõenäoliselt. Samas kui hooaaja alguses ei suutnud Liverpool kodus eriti skoori teha, siis viimased kolm liigamängu Anfieldil - 4:0, 3:0, 5:0.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X