320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tõepoolest, hasartmängukorraldajale loa andmisel tingimuste seadmine (tahtmise korral täidetavate) on oht sõnavabadusele ning demokraatiale laiemalt.

    Kommentaar


      Just, EV pädevate poliitikute ja spetsialistide poolt koostatud, maailmas analooge mitteomav uuenduslik hasartmänguseadus. Maksu ja Tolliameti poolt äärmiselt professionaalselt, erapooletult (räme naer saalis) lansseeritud ja avalikust seaduse mõttest ja eesmärkidest igakülgselt teavitavast meediakajastusest oleme kõik õnnest hullumas...
      Põhjala IT tiigrile mainele vastavast IT lahendustest rääkimata. Tunnen kuidas tahaks MTA'd lausa erakorraliselt rahaliselt toetada selle suurepärase saavutuse eest, kas ma saaks veel mingit maksu topelt maksta või kohe otse mingile kontole kanda, toetuse märgiks või nii?

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        Oled sa võimeline vaatama selle/eelmise lehekülje alguses olevat Shermanni postitust, kus on kõik blokeeritavad saidid kirjas?
        Siis ainult räägiti, et blokitakse, aga nüüd on tegutsema ka hakatud
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas elx Vaata postitust
          No tgtl vahet pole, sa ju niikuinii alaealine (järeldan sellest, et soovid alkoholi müümise lubamist 15+ inimestele) ning seal mängimisega rikud sealset põhikorda vms.
          No jah, järeldad õigesti Aga ega see väikse taskuraha teenimine halba tee ja ma ei usu, et Pokerstarsil 30 kroonist väga kahju on
          sigpic

          Kommentaar


            enam pole kuidagimoodi võimalik välja kanda raha SEB panka triobetist?
            selles suhtes on kuritegu, et mul olid piletid otsustamata, kui ma teada sain sellest idiootsest uuest seadusest.
            suure tõenäosusega on need piletid võiduga ja tahaksin raha välja kanda ja olen ainult SEB panga klient.
            what the hell

            Kommentaar


              Võta Trioga ühendust ja uuri, mis variante pakutakse. Teine variant on regada kellegi teise nimel olev Hansapanga konto ja proovida teha väljamakseid tollele kontole.

              Kommentaar


                Algselt postitas allarn Vaata postitust
                Võta Trioga ühendust ja uuri, mis variante pakutakse. Teine variant on regada kellegi teise nimel olev Hansapanga konto ja proovida teha väljamakseid tollele kontole.
                triobeti lehele ei saa ju üldsegi enam sisse

                Kommentaar


                  Hmm, just 5 minutit tagasi kasutasin ja ka praegu saan sisse logida.

                  Kommentaar


                    Ma pole suurem asi häkker, aga proovisin ära selle ülaltoodud 'hosts'-faili muutmise (ei aita) ja fake-proxy. Viimasega saan küll soovitud lehekülje avada, aga nt betfair mõistis ikka, et olen 'from a restricted country' ega lase sissegi logida. Triobetis ei anna neid väljugi, kuhu kasutajanimi/parool sisestada, aga nt bwinis esimesel pilgul probleeme ei ole. Seda ei viitsi praegu proovima hakata, kas nad nt eesti krediitkaarti endiselt acceptivad.

                    Algselt postitas allarn Vaata postitust
                    Hmm, just 5 minutit tagasi kasutasin ja ka praegu saan sisse logida.
                    Ilmselt oleneb teenusepakkujast.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      Mul ei lae praegu unibet üldse kuskile miskipräast.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fitti Vaata postitust
                        Ilmselt oleneb teenusepakkujast.
                        Võimalik. Teenusepakkujaks on Elion.

                        Kommentaar


                          A free, global DNS resolution service that you can use as an alternative to your current DNS provider.


                          Ja trio väljamaksetega ei tohiks probleeme küll olla, vähemalt praegu veel mitte.

                          Kommentaar


                            ultrasurf aitab. Firefoxiga küll ei tööta, aga Internet Exploreris avab blokitud saidid ilma mingi mureta.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                              ultrasurf aitab. Firefoxiga küll ei tööta, aga Internet Exploreris avab blokitud saidid ilma mingi mureta.
                              Selle kohta mu ülaltoodud jutt käibki, nii et 'ilma mureta' ei vasta päris tõele.
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Kasutage google free DNS - Configure your network settings to use the IP addresses 8.8.8.8 and 8.8.4.4 as your DNS servers. Proxy'd ei ole väga hea mõte, üldiselt kihlveokontoritele ei meeldi kui inimesed oma reaalset asukohta üritavad varjata ja pealegi tasuta proxyd ei hiilga just liigse turvalisusega. Esialgu saate google abil oma kontodele kindlasti ligi ja rahad kätte. Saab siis näha millal banaanivabariigile google ebaseaduslik hakkab tunduma

                                Kommentaar

                                Working...
                                X