320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
    Masina peal? lauas peaks ikka saama suurelt panustada kah..
    Ei, lauas. Aga see oli muidugi oma 10-12 aastat tagasi...
    Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

    Kommentaar


      Algselt postitas silverman Vaata postitust
      Kunagisest ajast näiteks mäletan, et Tartu mingis kasiinos oli min 100 ja max 1000. Seega ainult 4 korda olekski saanud panustada.
      Sellest ei maksa heituda, sest kui max kätte tuleb, peab seda edasi panustama, sest mis see tõenäosus ikka on, et üks värv ainult tuleb, teist peab sama palju ju tulema hakkama. Ehk lihtne raha, kui natuke oleks kõrvale pandud.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Sellest ei maksa heituda, sest kui max kätte tuleb, peab seda edasi panustama, sest mis see tõenäosus ikka on, et üks värv ainult tuleb, teist peab sama palju ju tulema hakkama. Ehk lihtne raha, kui natuke oleks kõrvale pandud.
        Selles osas on sul küll õigus.
        Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

        Kommentaar


          Hommik!

          MINU JUHISED:

          1. Printida Smutovi postitused paberile kaasa!
          2. Käia läbi nii kõik Hansapanga kui ka SEB sularahaautomaadid, ja võtta neist kõigist niipalju sularaha kaasa kui annab.
          3. Ja anda tuld, Kreutzwaldi 23, Tallinn

          MINU ÕPETUSSÕNAD

          Maksimum limiiti tagumistel laudadel pole. Uskuge mind, ei ole. Ühel hetkel lihtsalt Te ei saa arugi, et see panus millega Te mängite, on mingi maksimum. Heh, kökatsid mängivad nii väikeste panustega. Krt, miks seda suurendada ei saa. Aa ok, see on maksimum vä. Sry, ma ei teadnud. Aga miks Teil nii väike maksimum on? Kas kuidagi suuremaks ei saa? Härra, see on maksimum. Seda ei saa suurendada. No preili, teeme selle mängu ära, ja siis vaatame uuesti seda asja. Rsk, palju see maksimum oli?

          Gut luck!

          Karev
          Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
          "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

          Kommentaar


            Näed sa ... laekus info, et Triobet avas jälle oma pangalingid.
            Ma tõesti pole aru saanud, miks vahepeal üldse pidi kinni panema, aga nüüd on nad jälle lahti.

            Kommentaar


              Ju said litsentsi MTA-lt. Oly sai ka oma kätte juba nädalake tagasi.

              Kommentaar


                kas keegi oskab seletada,mida tähendab jalgpalli ennustamisel valik "Topeltšanss"?
                ...it's better to burn out than to fade away(Kurt Cobain)

                Kommentaar


                  ma oskan.. topletšanss tähendab seda ,et saad panustada kaks korraga ehk siis et üks neist tiimidest võidab(viiki ei tule) võidab kodumeeskond või teeb viigi(võõrsil tiim ei võida) ja kolmas ,et võidab võõrsil tiim või teeb viigi(kodumeeskond ei võida) ..

                  Kommentaar


                    Mis tähendab kaartide lugemine? Las Vegase ühes osas oli aga ma ei taju seda.. lihtsalt tajub mis kaart laual on?

                    Kommentaar


                      Jah, tunnaldega tunnetab.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas erxu Vaata postitust
                        Mis tähendab kaartide lugemine? Las Vegase ühes osas oli aga ma ei taju seda.. lihtsalt tajub mis kaart laual on?
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Avastasin nüüd peale seda triobeti jama, et seal võimalik teha 15 mängulisi kombosi. Keegi oskab öelda mis ajast see võimalik on?

                          Kommentaar


                            SEB/Swed pangast asjad jälle toimivad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                              SEB/Swed pangast asjad jälle toimivad.
                              Juba 28 jaanuar.
                              Kaardilugejad on kihvtid, Eesti parimad male taustaga. Nende vastu lõigatakse kinga ka teistmoodi kasiinodes
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                                SEB/Swed pangast asjad jälle toimivad.
                                Tore, aga kui kuu lõpus automaat veateadet "Vabandage! Kontol pole piisavalt vahendeid" edestab, siis ära panka selles küll süüdistama hakka.

                                Muus osas aga edu!
                                Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                                "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X