320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Neljapäeval enne seitset küsisin mingilt eestlaselt, et millal raha peaks üle tulema, vastas, et tänase päeva jooksul (neljapäeval).
    Kui ma mingi lätlasega rääkisin reedel, ütles, et oli mingi viga ja parandas selle ära ning raha kantakse laupäeval ära.
    Kui raha ei tulnud rääkisin siis uuesti selle eestlasega, ning siis juba väitis, et seda ei tulegi.

    Triobet üldse viimasel ajal räigelt pange pannud ennustustes.
    Küll pannakse valesid tulemusi ennustustesse, kuigi parandatakse lõpuks ära, ning nüüd ei taha raha ka tagasi kanda.

    Nt täna Bologna-Brescia mäng jäi triobeti andmete järgi 1-1 viiki. vb nüüd on parandatud, aga piletis oli see punane, kuigi ennustustatud oli bolognale võitu.

    Kommentaar


      ma sain igatahes raha juba tagasi. =]

      Kommentaar


        peab vist uuesti mingi leedukaga ühendust võtma.

        Kommentaar


          proovi sealt Livechatis. prg peakski seal aint lätakad,leedukad olema, kuna eestlased vist esmasp-reede kindlatel kellaaegadel.

          Kommentaar


            Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
            proovi sealt Livechatis. prg peakski seal aint lätakad,leedukad olema, kuna eestlased vist esmasp-reede kindlatel kellaaegadel.
            Vytautas: will get in 2-3hours

            Vytautas: sorry for that delay

            ..lõpuks ometi asjalik inimene ja kiire vastus.
            Kurat mõni eestlane ei jaga seal mitte midagi.

            Kommentaar


              Ticket Details: Registered 10.11.2010 21:59, 70.00 EEK, 1 Selections
              10.11.2010 22:00 Manchester City - Manchester United (Time of 1st goal (28 min))

              No kui selle pärast poleks raha tagasi saanud, et 1 minut liiga vara..siis see oleks küll suht bullshit.

              Kommentaar


                Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                Vytautas: will get in 2-3hours

                Vytautas: sorry for that delay

                ..lõpuks ometi asjalik inimene ja kiire vastus.
                Kurat mõni eestlane ei jaga seal mitte midagi.
                vytja ütles mulle täpselt samu asju. suudab asjad ära lahendada - on ikka tore mees... =)

                Kommentaar


                  No mis toimub, 3 tundi on mõne minuti pärat möödas, ja ei ole raha kuskil näha.

                  Kommentaar


                    küsimus selline
                    kas over/under panus kehtib ainult normaalaja suhtes, või kaasab see ka lisaaega?
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                      küsimus selline
                      kas over/under panus kehtib ainult normaalaja suhtes, või kaasab see ka lisaaega?
                      Korvpall, NFL ja MLB on koos lisaajaga. Kõik muu on ilma.

                      Kommentaar


                        eile ennustasin FA cupi, mille normaalaeg jäi under 2.5, mis tähendanuks mulle võitu. lisaajal löödi veel 2 väravat, seis oli over 2.5, ning mulle märgiti kaotatud pilet
                        Слава Україні! Героям слава!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                          eile ennustasin FA cupi, mille normaalaeg jäi under 2.5, mis tähendanuks mulle võitu. lisaajal löödi veel 2 väravat, seis oli over 2.5, ning mulle märgiti kaotatud pilet
                          Noh, nende reeglites on nii kirjas:

                          "3.15. All the winnings are paid out taking into account the score after regular time. Regular time includes the original full time and additional time for injuries, substitutions, etc. Extra time and sudden death is not included in regular time. The exceptions are basketball, NFL and MLB, where extra time is included in the regular time."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                            Noh, nende reeglites on nii kirjas:

                            "3.15. All the winnings are paid out taking into account the score after regular time. Regular time includes the original full time and additional time for injuries, substitutions, etc. Extra time and sudden death is not included in regular time. The exceptions are basketball, NFL and MLB, where extra time is included in the regular time."
                            Ehk siis saada email teele ja peab võidu kätte saama.

                            Kommentaar


                              tea millal eilse riskivaba 75 krooksu tagasi võiks saada..

                              Kommentaar


                                Ma sain peaaegu kohe pärast mänge.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X