320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Palun-palun. Suvepäevadel paar õlut ja korras.
    sigpic

    Kommentaar


      hea, et see case ka päevavalgele tiriti ja avalikkust valgustati. kuigi oleks naiivne arvata, et midagi muutub.

      Kommentaar


        link ka Maksuamet: uurime Triobeti kohta laekunud kaebust

        Kommentaar


          Väga meeldiv, et see Maksuametile uurida anti. Siis saab ametliku otsuse, et kõik on õige.

          Kommentaar


            Artiklist tundub, et tüüp panustas ilmselge palbi peale ja Triobet nussis teda vastu, jättes kaotanud panuse kehtima, am I right? Sitt käitumine Trio poolt sel juhul, eriti kui panustaja ei adunud, et ta millegi vastu nagu eksiks.

            Päeva lõpuks pole kihlvedu Eesti õiguse kohaselt niikuinii leping, vaid mittetäielik kohustus, seega ei oska arvata, millest Maksuamet siin kinni peaks üldse hakkama.

            Kommentaar


              Algselt postitas Darren Vaata postitust
              Artiklist tundub, et tüüp panustas ilmselge palbi peale ja Triobet nussis teda vastu, jättes kaotanud panuse kehtima, am I right? Sitt käitumine Trio poolt sel juhul, eriti kui panustaja ei adunud, et ta millegi vastu nagu eksiks.

              Päeva lõpuks pole kihlvedu Eesti õiguse kohaselt niikuinii leping, vaid mittetäielik kohustus, seega ei oska arvata, millest Maksuamet siin kinni peaks üldse hakkama.
              Artiklit ma väga hoolega ei viitsinud lugeda, aga tegemist vist sama juhtumiga, mis siinsamas teemas eelmisel lehel kirjeldatud.
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                Algselt postitas Darren Vaata postitust
                Artiklist tundub, et tüüp panustas ilmselge palbi peale ja Triobet nussis teda vastu, jättes kaotanud panuse kehtima, am I right? Sitt käitumine Trio poolt sel juhul, eriti kui panustaja ei adunud, et ta millegi vastu nagu eksiks.

                Päeva lõpuks pole kihlvedu Eesti õiguse kohaselt niikuinii leping, vaid mittetäielik kohustus, seega ei oska arvata, millest Maksuamet siin kinni peaks üldse hakkama.
                Jah, täpselt nii oligi. Ja kui siin teemaks läks, siis ma selgitasin privas talle, et ma ei jaga seda arvamust, et mõlemat ei peaks canceldama ja tegin talle tagantjärgi selle canceli. Natuke mulle isiklikult on solvav, et sellest hoolimata mees oma 5 euro pärast meedias lärmi teeb. Ja kurb on see, et panustaja siiski adus, et tegemist on sisestusveaga nagu vestlusest suppordiga välja võib lugeda.

                Kommentaar


                  Meelega palbile (palpable error) panustamine mängija poolt on selgelt pahauskne, seega on Triobeti void iseenesest OK. Sisuliselt väga sarnane olukord sellele, kus poes on asjal ilmselgelt vale hinnasilt ja ostja nõuaks asja saamist hinnasildil oleva hinnaga. Ülejäänu on kõik korraldaja ja kontori vahelise suhtluse küsimus.
                  Samas tagantjärele pärast mängu voidimine ei ole juba õige põhimõtteliselt, kuna see on sisuliselt mängija peal freerollimine.

                  Mul palpis Trio kunagi aastate eest 4 mängu korraga, väites, et oli märgitud wrong venue. Oddsid olid õiged tho ja sain pärast venue muutmist uuesti samadele objektidele raha peale. Miks neid venue nimetuse pärast palpida vaja oli, seda ma ei saanudki aru. CS oskas aint rulebooki juurde juhatada.

                  Kui Triol on kasutustingimustes selgelt ja ühemõtteliselt kirjas, et voidida võib teatud tingimustel ja kui need tingimused olid täidetud, siis ei ole Maksuametil midagi uurida. Samas, Eesti litsentsiomanike probleem on selles, et on võetud oma Malta kasutustingimused ja tõlgutud need sitta Eesti keelde, arvesse võtmata, et Eesti õigus ja Malta õigus on erinevad. Trio kasutustingimustest oli kunagi väga lihtne leida lõike, mis pole isegi meie võlaõigusseadusega kooskõlas, seda peaks EMTA hoopis uurima.

                  Kommentaar


                    Selle wrong venue asjaga on see, et kui on vähegi kahtlus, siis me peaks tegema canceli ära, sest on kliendid, kes peale mängu viitavad sellele ja nõuavad reeglitele viidates cancelit. JA siis me paraku peame tegema ka - et parem kohe ära teha.
                    Peale mängu canceli osas jagan sinu arvamust - pole ilus ja see on asi, mida kui vähegi võimalik me väldime. See on meie tegemata töö, kui me ei märka juba enne mängu algust, et meil on vigased koefid väljas. Aga seda ma luban, et nii kui märgatakse, siis tehakse ka cancel kohe.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                      Natuke mulle isiklikult on solvav, et sellest hoolimata mees oma 5 euro pärast meedias lärmi teeb.
                      Kartsingi, et nii tunned aga pean ütlema, et foorumi postitused ja muud jutud tegin kõik ühe hooga emotsiooni pealt ning hiljem midagi edasi ei ajanud. Oli plaanis veel teistesse asutustesse minna aga peale canceldamist matsin ka need ideed maha, sest see poleks enam lihtsalt kõlvanud.

                      See, et lugu nii kaua viibis, oli puhtalt lehe enda taga.
                      Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

                      Kommentaar


                        Ok. Ma arvasin, et see võis nii olla. Ma olen üldiselt optimist inimeste osas ja usun, et enamus konflikte tulebki inimeste vahel emotsiooni pealt, mitte, et nad tegelikult kellegile paha tahaksid.

                        Kommentaar


                          Prantsusmaa võit Inglismaa vastu 2,52 praegu.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                            Prantsusmaa võit Inglismaa vastu 2,52 praegu.
                            Soovitan segada selle Brasiilia võiduga Mehhiko üle ning Eesti võiduga Leedu üle. Hispaania võidu Hiina üle võib ka sisse lükata.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Soovitan segada selle Brasiilia võiduga Mehhiko üle ning Eesti võiduga Leedu üle. Hispaania võidu Hiina üle võib ka sisse lükata.
                              hull peast? :O

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                                hull peast? :O
                                fuck - ma ei märganud algkoosseise. Tegelikult on Trios see safe-bet ikkagi. Kuna kui Eesti vähemalt 1 kolli lööb aga bet kaotab, siis saad kuni €5 tagasi. Teised betid on vähe kindlamad ning ühe kolli Eesti ikka ära koksab.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X