320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jah, muretsema ei pea. Väga tõsine IT error tuli majja, mida isegi vana hea restardiga kohe ei paranda. Loodetavasti siiski suudetakse kiiresti järjele saada ja kõik saavad oma võidud kontole.

    Kommentaar


      Nüüd on susserdatud piletile,et top goalscorer on alan dzagoev ja et mandzukic polegi nagu top goalscorer ja mu pilet hoopiski kaotanud..korda pole miskit veel saanud,rahasid välja makstud pole.Imelik lausa juba

      Kommentaar


        Noh, oled vähemalt neli postitust saanud foorumisse - asi seegi.

        Kommentaar


          tra Aramis, me saame aru, et sa töötad triobetis ja kaitsed-õigustad omasi pidevalt, aga ära palun mölise ja ole nii üleolev iga tüübi suhtes, kes julgeb foorumis kurta (kae kuripattu) mingi reaalse problema üle...

          Kommentaar


            Narva Transi mäng on Triobetist maha võetud Pidin seega panema Paf.comis raha peale. Pluss tundub väga kutsuv Liepaja Metallurgi kohtumine mingi San Marino meeskonnaga, aga las ta olla.

            Kommentaar


              Trans on tagasi Triobetis. Aserite võidu koef on kukkunud 1,6 pealt (olevat eile olnud) 1,33ni ja ka Pafis on hommikune 1,48 langenud 1,4 peale. Ehk käib meeletu kühveldamine!

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Trans on tagasi Triobetis. Aserite võidu koef on kukkunud 1,6 pealt (olevat eile olnud) 1,33ni ja ka Pafis on hommikune 1,48 langenud 1,4 peale. Ehk käib meeletu kühveldamine!
                Transi 1-0 händikäp ja kokkuvõttes Interi võit on koefiga uskumatud 1,90. minu raha igatahes selle peale.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                  tra Aramis, me saame aru, et sa töötad triobetis ja kaitsed-õigustad omasi pidevalt, aga ära palun mölise ja ole nii üleolev iga tüübi suhtes, kes julgeb foorumis kurta (kae kuripattu) mingi reaalse problema üle...
                  See konkreetne lause mul oli täiesti tööväliselt öeldud kui siinse foorumihundina. Tööalaselt saan murest hästi aru, aga kui sa pole suutnud siia foorumisse varem midagi postitada, siis tunnen täit vabadust, mida iganes öelda.
                  Mul on kombeks minu jaoks tundmatu inimese postile vastates vaadata, mis ta varem on postitatnud - a la kas ajab mõistlikku juttu ja ma loodan, et antud kasutaja tõestab lähitulevikus siinsetes vestlustes, et minu iroonia oli kohatu.

                  Ja sa ise ära lahmi, kui sa kirjutad "iga tüübi", siis peaks olema seda juhtunud korduvalt. Viska mulle priva mess näidetega. Foorumi üks eesmärke on see, et inimesed saaks oma küsimustele vastused ja hea, et ka selle teema all see aegaajalt toimib. Ja kuigi ma aitan hea meelega, ei ole ma siin klienditeenendaja ehk minu toon on selline nagu on minu tuju ja kui satub rumalaid küsimusi või peab samale asjale mitu korda vastama, siis võib neid asju ka tulevikus kohata.

                  Kommentaar


                    Kuradi koef langeb kogu aeg
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Levadia kaotus on kindel raha. Eriti kui U-19 kutte pole st. Rättelit Miks koef 3,4 on? Kas tõesti oodatakse, et üks Eesti sats võidab mõne mängu, vaevalt.
                      How does Freddy Kruger wipe his butt?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                        Transi 1-0 händikäp ja kokkuvõttes Interi võit on koefiga uskumatud 1,90. minu raha igatahes selle peale.
                        Palju € selle peale panid siis ka?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas N4pster Vaata postitust
                          Palju € selle peale panid siis ka?
                          100

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            100
                            Mina sain enda 200-st 296. Järgmises voorus Siauliaile raha!

                            Kommentaar


                              Äkki keegi oskab aidata või suunata. Tegin U19 mängudest kombo ja üks ennustus oli, et Hispaania lööb Portugalile esimesena värava. Täpsemalt 1st team to score (3-way). Millegi pärast on aga pandud tulemusega no goal ja minu bet läks selle tõttu valesti. Kas ma olen millestki valesti aru saanud või on tegu Triobeti blackiga?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas tomm Vaata postitust
                                Äkki keegi oskab aidata või suunata. Tegin U19 mängudest kombo ja üks ennustus oli, et Hispaania lööb Portugalile esimesena värava. Täpsemalt 1st team to score (3-way). Millegi pärast on aga pandud tulemusega no goal ja minu bet läks selle tõttu valesti. Kas ma olen millestki valesti aru saanud või on tegu Triobeti blackiga?
                                TB bläkiga - nüüd korras.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X