320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pescara - Sampdoria / [8] VALUE OF THE WEEK !!! / (Kaalusin siin mitu tundi ja päeva, aga ei mõelnud välja, kuidas Pescara siit isegi viigi välja võiks võidelda. Sampdoria koif on MÜSTILISELT kõrge, soovitan soojalt siia tulistada, lisaks sobib double chance toppida igasse piletisse mida te teha soovite)
    Panuse tüüp:
    1X2
    Panus: 2
    2.50

    Siena - Udinese / [8] VALUE nr. 2 / (Selle liiga kõige sitem meeskond nr. 2 vs päris soliidne meeskond. Udinese peaks võitma suureskooriliselt, aga siin pakutakse isegi DrawnoBetile 2.0 koifi, peab meeldima, meeldib ka kõigile teile!)
    Panuse tüüp:
    Draw no bet
    Panus: 2
    2.00

    Torino - Inter Milan / [8] VALUE nr. 3 / (Ilmselgelt on Torino ennast tugevalt ületanud ja samas on bookied Interi kaotust Romale valesti tõlgendanud. Inter on siin ilmselge favoriit. Interil on tagasi ka nende põhi väravavaht ja kedagi teist puudu pole. Tuleb kõvem lammutamine ja arvatavasti mingine 0-3 / 0-4 võit Interile. Andke kütet!
    Panuse tüüp:
    1X2
    Panus: 2
    2.30

    Total 11,5
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas count Vaata postitust
      Siena - Udinese / [8] VALUE nr. 2 / (Selle liiga kõige sitem meeskond nr. 2 vs päris soliidne meeskond. Udinese peaks võitma suureskooriliselt, aga siin pakutakse isegi DrawnoBetile 2.0 koifi, peab meeldima, meeldib ka kõigile teile!)
      Panuse tüüp:
      Draw no bet
      Panus: 2
      2.00
      Hetkel see koef juba 2,87
      Totaliks teeb see 16,5

      Kommentaar


        Algselt postitas N4pster Vaata postitust
        Hetkel see koef juba 2,87
        märkuseks: draw no bet

        Kommentaar


          Algselt postitas luisfigo7 Vaata postitust
          Tänased mõned soovituslikud panused: stoke-man city under 2.5. Manu 0-1 händikäp wigani vastu,swansea will score,arsenal-southampton mõlemad löövad värava,qpr-chelsea under 2.5 ( see muidugi oleneb sellest mis mehed qpril täna mängus on,mõtlen just uutest).
          Kõige väiksem koef ehk Swansea läks nihu aga õnneks ma ise ei pannud seda.
          Madridista

          Kommentaar


            Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
            Kust sa oled võtnud need soovitused??? Lihtsalt puhta lucky peale ja kõhutunde järgi?
            Tundud suht ekspert ikka. Rääkisid siin, et Swansea ainuke reaalne sinu arust, aga see läks nihu. Teisi panuseid sa kuidagi ei uskunud isegi. Tood siin näiteks oma 6:1 seisu jne. + Arvad, et Arsenal ei lase sellepärast väravat, et ta on sinu lemmikmeeskond. Ja nagu näha on MANU ilma rooney, rvp ja kagawata veel parem.
            sigpic

            Kommentaar


              Sisuliselt keeras mul üks trastunud must mees üheksase rivi pekki, kui sai mängus 6. minutil punase kaardi. Ma hakkan Flora fänniks, rsk!

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Sisuliselt keeras mul üks trastunud must mees üheksase rivi pekki, kui sai mängus 6. minutil punase kaardi. Ma hakkan Flora fänniks, rsk!
                mis mängust jutt?

                Kommentaar


                  Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                  mis mängust jutt?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Blaugrana Vaata postitust
                    Tundud suht ekspert ikka. Rääkisid siin, et Swansea ainuke reaalne sinu arust, aga see läks nihu. Teisi panuseid sa kuidagi ei uskunud isegi. Tood siin näiteks oma 6:1 seisu jne. + Arvad, et Arsenal ei lase sellepärast väravat, et ta on sinu lemmikmeeskond. Ja nagu näha on MANU ilma rooney, rvp ja kagawata veel parem.
                    idioot. oled
                    p2rast kaklust rusikatega ei vehita (oled kuulnud?)
                    fakk kus vihkan selliseid inimesi, kahjur66m on ikka parim r66m. onju
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      15.09.2012 22:00 Partizan Belgrade - FK Hajduk Kula (1X2)
                      5 - 2 1 1.20 Võit
                      15.09.2012 21:45 Feyenoord Rotterdam - FC Zwolle (1X2)
                      2 - 0 1 1.23 Võit
                      15.09.2012 21:30 Rapid Bucuresti - Gloria Bistrita (1X2)
                      3 - 1 1 1.30 Võit

                      Kiire paranduspanus tõi paranduse.
                      Nüüd lähen siis Counti kuulama. Udinese peale x2 ja Inter.

                      Kommentaar


                        Ma isegi ei viitsi vaidlema hakata, kes nägid eile seda Southamtoni väravat, need teavad, et see oli ikka ulme jopakolla. 75% läks eile pihta, mis on hea, aga nii kõhutunde peale panna ikka 50% tavaline laks.
                        " + Arvad, et Arsenal ei lase sellepärast väravat, et ta on sinu lemmikmeeskond " kus ma seda ütlesin?? Pole mõtet niisama lahmida

                        Kommentaar


                          Athletic Bilbao koefitsent hetkel 3,30. Kasutage võimalust.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                            idioot. oled
                            p2rast kaklust rusikatega ei vehita (oled kuulnud?)
                            fakk kus vihkan selliseid inimesi, kahjur66m on ikka parim r66m. onju
                            See jutt ei oma tähtsust, sest võitsin tänu luisfigo7 soovitusele kenasti. Ei pea siin paar kuud tööl käima enam.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Rahu poisid,siin on mu tänased kõhutunde soovituslikud panused : atl madrid 0-1 händikäp,psv mängus under 3.5 värava,inter draw no bet,fiorentina win,reading-spurs under 11.5 corners ja väikse riskiga Hamburger most corners.Ilusat päeva :P
                              Madridista

                              Kommentaar


                                Algselt postitas luisfigo7 Vaata postitust
                                Rahu poisid,siin on mu tänased kõhutunde soovituslikud panused : atl madrid 0-1 händikäp,psv mängus under 3.5 värava,inter draw no bet,fiorentina win,reading-spurs under 11.5 corners ja väikse riskiga Hamburger most corners.Ilusat päeva :P
                                Kirjuta vähe viisakamalt, on teistel parem lugeda.+ koefid võiksid ka juurde panna(muidugi viispluss oleks, kui oleks seletus ka,et miks just see)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X