320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täna on CFR Cluj see klubi, kes mu kindla kombo pekki keerab
    "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

    Kommentaar


      Lille on uskumatult nõrk, või Borisov imetlusväärselt tugev. Aga üks magus kombo on veel üsna reaalne.

      Kommentaar


        Barca (0-2) vist ei tule ära.
        Inter - ausaim klubi Itaalias.

        Kommentaar


          Ma sitaks rahul, et täna otsustasin mitte panustada. Hetkeseisuga oleks asi ikka totaalselt metsas.

          Kommentaar


            Enne mänge tehtud kombod läksid pekki, aga livebetiga teenisin raha tagasi!
            sigpic

            Kommentaar


              Lives panin Shatjori -1 ja ManU -1 ja Barca kaotusseisus võitjaks + veel MLS mäng, Manu suutis siis mitte händit murda.

              Kommentaar


                Midagi väga suurt ei olnud, kuna koefid nõrgad. Safebeti keeras Eesti esiliiga perse(Fc Infonet), aga 90+1 minutil tõi Valencia mulle raha sisse:
                Mängud Tulemused Panus Koefitsiendid Staatus
                Leicester City - Burnley (1X2)
                1 1.70 Ootel
                Ipswich Town - Wolverhampton (Draw no bet)
                2 2.25 Ootel
                Bayern München - Valencia (Both teams to score?)
                Yes Yes 1.93 Võit
                Chelsea - Juventus (Both teams to score?)
                Yes Yes 1.80 Võit
                Koef kokku 13.29 ja võit 79euri.
                Mõnusalt plussis teist päeva järjest
                Vähemalt saab homme ka rahus panustada

                Kommentaar


                  Teist päeva järjest natukene üle kümnene koef pekki viimasel minutil - seekord Valencia skooris (eile Real). Fuck noh
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Njaa, Bayern over 2,5 milles ma olin suht kindel tuli ka ära. 3,5 polnud ka kaugel, kui Mandzukic oleks pendla ära löönud. Aga noh Barca ja Manu minimaalne võit rikkusid händicapid.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Ehk siis täna mängitakse venelastega, viimati kaotati venelastele. SEOS!
                      Peaaegu! Äkki järgmisel vastasel Meistrite Liigas Camp Noul läheb paremini!

                      Homme Euroopa Liigas 24 mängu. Loodan, et saan ka ennast selle nädalaga plussi tagasi.
                      "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                        Ma sitaks rahul, et täna otsustasin mitte panustada. Hetkeseisuga oleks asi ikka totaalselt metsas.
                        Täpselt! Ise panin vaid Juvele draw-no-bet, muud midagi.
                        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                        Kommentaar


                          proovin siis vahelduseks 5-foldi ka.


                          20.09.2012 22:05 Lyon - Sparta Prague H(0 - 1)1 2.30
                          20.09.2012 22:05 FC Twente - Hannover 96 (Draw no bet)2 2.26
                          20.09.2012 22:05 Sporting Lisboa - FC Basel (1X2)1 1.70
                          20.09.2012 20:00 BSC Young Boys - Liverpool (1X2)2 2.70
                          20.09.2012 20:00 Napoli - AIK H(0 - 1)1 1.70
                          20.09.2012 20:00 Fenerbahce - Marseille (Draw no bet)2 2.30

                          Koef kokku 44.45

                          Kommentaar


                            Napoli jätab minu teada mitmed ässad koosseisust välja. Sinu jaoks muidugi hilja, aga äkki kellelgi teisel infost kasu.

                            Kommentaar


                              tsiteerides Napoli klubiomanikku varasematest aastatest: “Europa League? I don’t give a s*it about this competition, thanks to Blatter and Platini it is not worth anything.”

                              ja Euroopa Liigas mängivad Itaalia klubid jätaksid koheselt igasugustest kombodest välja, sest valdav suhtumine ka teistel klubiomanikel on sarnane eelpoolmaintiud tsitaadiga.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Napoli jätab minu teada mitmed ässad koosseisust välja. Sinu jaoks muidugi hilja, aga äkki kellelgi teisel infost kasu.
                                Hamsik, El Kaddouri ja Aronica mängivad, kuigi jah, palju noori ja debütante.

                                E: Napoli ainult selleks paningi, et mängivad kodus, fännide ees võiks ikka võita.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X