320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    12.10.2012 22:00 Inglismaa - San Marino (Own goal?) Yes 12.00 Ootel
    12.10.2012 20:30 Liechtenstein - Leedu H(1 - 0) 2 2.25 Ootel

    Koef kokku 27.00
    Newton Heath 1878

    Kommentaar


      Tegin Eesti kaotuse korral "lohutusbeti".
      Poola - Inglismaa (1X2) 2 2,10 16.10.2012 13:00
      Wales - Sotimaa (Draw no bet) 2 1,85
      Eesti - Ungari (1X2) 2 2,20
      Serbia - Belgia (Draw no bet) 2 1.85
      Koef: 15.81 (Kena bet indeed, Bale 89. minutil keeras pekki )
      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

      Kommentaar


        12.10.2012 21:45 Republic of Ireland - Saksamaa H(1 - 0)
        2
        2.60
        Ootel
        12.10.2012 21:30 FYR Macedonia - Horvaatia (1X2)
        2
        2.10
        Ootel
        12.10.2012 21:30 Eesti - Ungari (Alla/Üle : 1.5)
        over
        2.10
        Ootel


        no persse kui masendav oli seda Eesti mängu lõpuminuteid vaadata, küll ei suuda Oper seda kolmelt meetrilt ära lüüa ja küll ei suuda Ungari üks ühele ära lüüa..masendav.

        Kommentaar


          Kui ma kolmapäeva hommikul väljamakse tegin siis millal see peaks kohale jõudma?

          Kommentaar


            Algselt postitas zelee Vaata postitust
            Kui ma kolmapäeva hommikul väljamakse tegin siis millal see peaks kohale jõudma?
            Kui seni pole tulnud, siis vast pole enne esmaspäeva oodata
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              Algselt postitas zelee Vaata postitust
              Kui ma kolmapäeva hommikul väljamakse tegin siis millal see peaks kohale jõudma?
              Kui väljamakse taga on, vastu võetud siis tuleb esimesel võimalusel, ehk ilmselt Esmaspäeva hommikul.


              -e-: Wordprez jõudis ette.

              Kommentaar


                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                Kui ma kolmapäeva hommikul väljamakse tegin siis millal see peaks kohale jõudma?
                Mul tuleb tavaliselt järgmisel päeval kell 18:00.
                KKell 15:00 tuleb, et on vastu võetud või 16:00. Ehk vahest on isegi samal päeval kätte saanud selle raha.

                Kommentaar


                  Oskab keegi mulle lahti seletada sellise värgi. Panustasin eile ja ühes kombos olin Hollandi ja Andorra mäng - Number of goals (panin 4-5). Mängu seisuks jäi 2:3 ja mul näitab, et kaotatud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Chemic Vaata postitust
                    Oskab keegi mulle lahti seletada sellise värgi. Panustasin eile ja ühes kombos olin Hollandi ja Andorra mäng - Number of goals (panin 4-5). Mängu seisuks jäi 2:3 ja mul näitab, et kaotatud.
                    Loogiline ju. Nelja ja viie vahele jääv arv, aga neli ja viis ise on väljaarvatud. Taa.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Chemic Vaata postitust
                      Oskab keegi mulle lahti seletada sellise värgi. Panustasin eile ja ühes kombos olin Hollandi ja Andorra mäng - Number of goals (panin 4-5). Mängu seisuks jäi 2:3 ja mul näitab, et kaotatud.
                      Ma ei saa aru mis troll või nali see on, aga mänguseis jäi 3-0 ju

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Ma ei saa aru mis troll või nali see on, aga mänguseis jäi 3-0 ju
                        Pardon, mängu ise ei vaadanud. Unustasin, et panustasin valikule - number of goals. Vaatasin hommiku, uniselt, et tulemuseks pandud 2-3 ja mõtlesin, et WTF - mul läks täppi siis. Tegelikult oli valik 2-3 õige, mitte mängu tulemuseks.

                        Kommentaar


                          Andorra võitis võõrsil Hollandit, lüües 3 väravat. Ei tundu kahtlane?

                          Aga trio näitab mulle 3-0, seega ma ei tea mida sa vaatad sealt.

                          Kommentaar


                            Tegin viis piletit (üks oli hea õnne peale 54-se koefiga kombo ), millest kolm tõid raha tagasi ja väikse plussi isegi. Aga kõige kindlamad tundusid valikud:
                            - Eesti - Ungari (Most scoring half) 2nd half 2.15
                            - Albaania - Island (Draw no bet) 2 2.25

                            Islandi koefitsient oli uskumatult suur, kui isegi DNB oli üle 2. Ja kui üldse Eesti mängus panustada, siis millegi võrdlemisi neutraalse peale, et sitamaiku ei jääks. Me kõik ju teame, et kõige enam lüüakse fännitribüüni poole.
                            Which ship never docked in Liverpool? - Titanic.

                            Kommentaar


                              Senegal - Côte d'Ivoire mäng katkestati 74ndal minutil seisul 0:2 . Mäng kordamisele ilmselgelt ei lähe ja igasuguse loogika kohasel peaks siit tulema 0:3 loobumisvõit Côte d'Ivoire-le.
                              Mul oli siin päris mitu erinevat panust tehtud, over 2.5 goals, Côte d'Ivoire handicap , täpne skoor jne.
                              Ühesõnaga mis nüüd saama hakkab? Kas triobet kasutab jälle oma nõukogude liidu stiilis õigusi ja lihtsalt tühistab kõik mu panused, või saan ma makstud 0:3 mängu skoori eest?!
                              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Pigem saad sa siit vastu pükse. Tundes Voldemar von Triobeti.
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X