320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Täpset nime ei mäleta, aga ennustamisest ja lihtlabaste strateegiate tulususest. Ma ei tea, kus see mul elektroonselt on ja seda ma siin ei jagaks, aga järeldus sealt oli, et ÄRGE PANUSTAGE!
    Mul on Cannu meistritöö olemas, olen pakkumistele avatud :P

    Kommentaar


      Algselt postitas Darren Vaata postitust
      Mul on Cannu meistritöö olemas, olen pakkumistele avatud :P
      Ma enam ei soovi. Tahan ikka soovunelmat elus hoida, et saan bettimisega sigarikkaks ühel päeval!
      Joga Bonito!!!

      Kommentaar


        Algselt postitas Aramis Vaata postitust
        Mis mõttes, livebet lõppenud - mida ta jahute?
        Mõtlen sama, et livebet ei koosne ainult mängu võitjale panustamisest. Kornerid, kaardid, väravate arv jne.

        Pluss ma pakuks, et isegi lõpptulemust poleks kinni pandud (lollid/julged oleks saanud viigile ja Rootsi võidule ka panna, Saksamaa võidule poleks ilmselt pakkumisi vastu võetud).
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
          Mõtlen sama, et livebet ei koosne ainult mängu võitjale panustamisest. Kornerid, kaardid, väravate arv jne.

          Pluss ma pakuks, et isegi lõpptulemust poleks kinni pandud (lollid/julged oleks saanud viigile ja Rootsi võidule ka panna, Saksamaa võidule poleks ilmselt pakkumisi vastu võetud).
          Rootsi võitu vast mitte, pigem handicapidega.

          Kommentaar


            Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
            Rootsi võitu vast mitte, pigem handicapidega.
            Mõtle nüüd: mida Triobet kaotaks sellest, kui ta lubaks Rootsi võidule panustada? Kui keegi on nõus sinuga tõsimeeli või nalja pärast kihla vedama, et Andorra võidab Hispaaniat 3:0, siis sa võtaks ilmselt raha vastu ju. Tasuta raha! Ainult väga erandlikel juhtudel võib lollidel või neil, kel rahast kahju pole, vedada.
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas football2u Vaata postitust
              Samas soovitan alati soosida kodumeeskonda, kuid suured suudavad ka võõrsil teha, ja meelde jätta, et Brasiilia liigas ei ole koondisepause!
              Öösel peetud kohtumised kinnitasid seda teooriat. Kolm võitu koduväljakutelt ning sain Sao Paologa 1,76koefi. Tänud!

              Kommentaar


                Täna Balti liigas mõned head koefid, kui huvi pakub.

                Kommentaar


                  Mis need paremad mängud siis olla võiksid, endal teadmised suht nullilähedased kossus.Lihtsalt huvipärast jälgiks hiljem skoore.

                  E. mu klaviatuur ei suuda enam küsimärki toota
                  Suhkruhaige

                  Kommentaar


                    Ise panin Nevezise ja Tarva võidu peale ja lisaks ühe Euroliiga mängu. Midagi suurt kokku ei tulnud, midagi ebareaalset ei tohiks samas olla.

                    Kommentaar


                      anij - spartak(10 mehega) ~25 min lõpuni conf üle 2

                      Kommentaar


                        Nutan ette ära. Faking City.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zelee Vaata postitust
                          Nutan ette ära. Faking City.
                          olemas.

                          Kommentaar


                            71' avastasin, et City oli 0-1 taga, Double Chance oli 3.20. Sobib!
                            Which ship never docked in Liverpool? - Titanic.

                            Kommentaar


                              Huvitav mitu piletit arsenal ära rikkus. 90%?

                              Kommentaar


                                Tegin vahelduseks hommikul korraliku tuuri liigades ja valisin umbes 30-40 ennustust välja tabelite, statsidel põhinevate nõuannete põhjal ning tegin hulganisti euroseid kombosid, mis kattusid üsna vähe, et oleks töö juures huvitav liveskoori jälgida. Umbes 75% läks täppi. Tegin kokku 14 5- kuni 7-tiimisest kombot. Enne koju jõudmist täpseid kombosid ei vaadanud ning olin küllaltki veenunud, et mõned tulid ära, sest mäletasin, et paaril juhul olid mööda läinud tulemused üsna kindlasti samas piletis. Aga võta näpust.... 6 korda oli ühega mööda läinud, ülejäänud kahega, üks kolmega ka.

                                Need mängud rikkusid ära:

                                Evian TG - Toulouse under 2,5 (skoor: 0-3)
                                Crystal Palace - Millwall 1 (skoor: 2-2)
                                Real Madrid - Celta Vigo, handicap 0-2, 1 (skoor 2-0)
                                Nice - Saint Etienne 2 (skoor 1-1)
                                Viktoria Plžen - Jablonec 1 (skoor 1-1)
                                Orduspor - Elazigspor 1 (skoor 2-2)
                                Last edited by Tanel; 21.10.12, 00:38.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X