320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui keegi täna teha tahab midagi, siis Hellas Verona - Sassuolo on magus. Sassuolo peaks olema liiga liider ning vormirida on hea, aga Verona on ilmselt tugevaima kodueelisega tiim liigas + reaalsuses on tiimide tugevus üsna võrdne. Verona koef peaks üle 2 olema, sõltuvalt bookiest. Sassuolot mingi päev nägin, siis ei jätnud erilist muljet.

    Risk on muidugi, sest võrdsete mäng, aga Verona koef on umbes 0,4-0,5 kõrgem kui mina ise neile annaksin.
    Last edited by Tanel; 05.11.12, 12:35.
    sigpic

    Kommentaar


      Sattusin ka siiakanti ja vaat mis toimub. Mind täiesti huvitab, kas süsteem võib seda kala panna, mis Countil juhtus - raske tõestada. Mina näen ainult seda lõpptulemust ja tean, et keegi seda manuaalselt muuta ei saa. Ehk ainult see süstem, mis panust vastu võtab võiks olla veane. Aga siis peaks olema meil julmalt kaebusi.
      Muus osas, korvpalli livebet on ülimanuaalne, mina seda ei oskagi ntx teha ja ma ei tea, mis asju see poola poiss võis pruukida, kes seda runnis ja neid totaleid pakkus.
      Ma hetkel tagastasin sulle need panused. Keegi, kes nii pika postituse teeb ja võtab ette keerulise missiooni lävida meie suppordiga on selle kindlalt ära teeninud.

      Kommentaar


        Brook Lopez punktid ja lauad over 26,5 tundub väga mõistlik teema, eelmine mäng pani 27 punni, muidugi seekord korviall vähe tõsisem vastane, aga peaks ikka koos laudadega 27 täis saama. Bosh over 25,5 koos laudadega ka suht mõistlik.

        Kommentaar


          Algselt postitas count Vaata postitust
          olen ka n2inud t2pselt sama asja. V6imalik isegi, et tegin ka pilti ja peaks kuskilt arvutis olema.

          Kommentaar


            Miami Heat - Phoenix Suns
            Panuse tüüp:Chris Bosh (Miami Heat) Points+Rebounds
            Panus: Over 25.5
            1.75

            Dallas Mavericks - Portland Trail Blazers
            Panuse tüüp: Darren Collison (Dallas Mavericks) Points+Assists
            Panus: Over 22.5
            1.85

            -------------------------------------------------------------------

            San Antonio Spurs - Indiana Pacers
            Panuse tüüp:Tim Duncan (San Antonio Spurs) Points
            Panus: Over 16.5
            1.85

            Dallas Mavericks - Portland Trail Blazers
            Panuse tüüp:O.J. Mayo (Dallas Mavericks) Points
            Panus: Over 17.5
            1.85

            --------------------------------------------------------------------

            Sacramento Kings - Golden State Warriors
            Panuse tüüp:Stephen Curry (Golden State Warriors) Points
            Panus: Over 20
            1.85
            San Antonio Spurs - Indiana Pacers
            Panuse tüüp: David West (Indiana Pacers) Points
            Panus: Over 15.5
            1.85

            --------------------------------------------------------------------
            k6igil siis koef kokku ligi 3,42.

            Kommentaar


              Mul üks selline veel :

              06.11.2012 05:35 Los Angeles Clippers - Cleveland Cavaliers (Anderson Varejao (Cleveland Cavaliers) Points+Rebounds)
              Over 21
              1.85
              Ootel
              06.11.2012 05:05 Sacramento Kings - Golden State Warriors (DeMarcus Cousins (Sacramento Kings) Points+Rebounds)
              Under 29.5
              1.85
              Ootel
              06.11.2012 03:35 Dallas Mavericks - Portland Trail Blazers (LaMarcus Aldridge (Portland Trail Blazers) Points+Rebounds)
              Over 29.5
              1.85
              Ootel
              06.11.2012 03:35 San Antonio Spurs - Indiana Pacers (Tim Duncan (San Antonio Spurs) Points)
              Over 16.5
              1.85
              Ootel
              06.11.2012 02:35 Brooklyn Nets - Minnesota Timberwolves (Nikola Pekovic (Minnesota Timberwolves) Points+Rebounds)
              Over 24
              1.85
              Oote

              koeff üle 21 veitsa

              Varejao võiks Clippersi vastu lauas lammutada küll, ja ehk oma 9-10 punni ka kuidagi ära viskab.

              Cousins see aasta natuke kehvalt alustanud ja eelmine kord panin, et teeb over aga jäi väga palju puudu, risk on, et ilmselt visatakse üle 100 punkti ja keegi peab neid ju tooma.

              Aldridge on äge ja ma usun, et toob ära, liiatigi kui Dallas just väga võimas pole korviall.

              Duncan tundub neist kõige kindlam ja Pekovic kõige riskantsem.

              Kommentaar


                teine kombo selline:

                06.11.2012 03:35 San Antonio Spurs - Indiana Pacers (Tony Parker (San Antonio Spurs) Points+Assists)
                Over 26.5
                1.85
                Ootel
                06.11.2012 03:35 Dallas Mavericks - Portland Trail Blazers (Darren Collison (Dallas Mavericks) Points+Assists)
                Over 22.5
                1.85
                Ootel
                06.11.2012 03:05 Memphis Grizzlies - Utah Jazz (Rudy Gay (Memphis Grizzlies) Points)
                Over 20.5
                1.85
                Ootel
                06.11.2012 02:35 Miami Heat - Phoenix Suns (Chris Bosh (Miami Heat) Points+Rebounds)
                Over 25.5
                1.75
                Ootel
                06.11.2012 02:05 Philadelphia 76ers - New York Knicks (Carmelo Anthony (New York Knicks) Points+Rebounds+Assists)
                Over 36
                1.85
                Ootel

                Koef natuke üle 20.


                Parkeri puhul oleneb, kas lõpus võrdne mäng või mitte, võrdse mängu puhul võtab palju enda peale ja teenib palju vabakaid, aga suure edu korral võibolla lastakse teisel Prantslasel ka mängida. Indiana samas võiks lõpuni pinget pakkuda.

                Collison teeb ära vast

                Rudy Gay - Ühe snaipri dalllasesse siirdumsiega on tal rohkem vaja punkte loopida ja usun, et viskab 25. kanti.

                Bosh - tundub kõige kindlam valik.

                Anthony - kõige riskantsem.

                Kommentaar


                  Üks alla/üle kombo ka, aga kui 4-5 mängu sinna panna, siis võidu võimalus suht väike, polegi vist varem sellist panust võitnud, aga 1 euri võib ju panna kui koef 20-30. kandis.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                    Ma hetkel tagastasin sulle need panused. Keegi, kes nii pika postituse teeb ja võtab ette keerulise missiooni lävida meie suppordiga on selle kindlalt ära teeninud.
                    Kahjuks ei ole tänase (eilse) päeva seisuga mulle küll keegi midagi tagastanud, sain hoopis sellise vastuse Triobetilt:

                    ---- " Tere,

                    Täname, et meiega seoses oma piletiga ühendust võtsite!

                    Me kontrollisime kõik üle ning näeme, et panus oli tehtud Teie kontolt nii nagu Te hetkel seda näete oma piletis. Me pole seda muutnud ning süsteemis vigu ei esinenud ka.
                    Juhime tähelepanu reeglile:
                    3.2. Tehtud panuseid tühistada ei saa. Sellepärast on väga tähtis, et klient iga panust tähelepanelikult kontrolliks enne selle kinnitamist. Igale panusele antakse individuaalne number, mis vastavat tehingut kinnitab. Siiski kehtivad Reeglites esitatud nõuetega vastavuses olevad panused ka juhul, kui Triobeti tehingute server need aktsepteerib - hoolimata sellest, kas klient saab tehingukoodi või mitte.

                    Meeldivat õhtut!

                    Juhul, kui teil peaks täiendavaid küsimusi tekkima, palun kirjutage meile aadressil klienditugi@triobet.ee

                    Lugupidamisega,

                    Eduard
                    Triobet'i klienditugi "----


                    Ühesõnaga ise olen loll ja kõik ongi õige. Väga pull on see, et just hiljuti kui oli see Cote d`Ivore mängu teema õhus, siis oli küll Triobetil võimalik kõik panused koheselt tühistada ja kehtetuks kuulutada, nüüd aga lükatakse ette "seadus" mis nagu keelab Triobetil oma bette muutmast. Ehk siis kui Triobetile on kasulik, siis piletid kustutatakse, aga kui on kahjulik, siis pole pileteid võimalik kustutada.
                    Lisaks jutt "süsteemis vigu ei esinenud" . Tegin ju lausa kaks väga ränga eksimusega screenshotti, ehk siis ilmselgelt ilmnesid suured vead süsteemis, või kes iganes seda süteemi sel hetkel näppis.
                    Väga keeruline värk
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                      Kui keegi täna teha tahab midagi, siis Hellas Verona - Sassuolo on magus. Sassuolo peaks olema liiga liider ning vormirida on hea, aga Verona on ilmselt tugevaima kodueelisega tiim liigas + reaalsuses on tiimide tugevus üsna võrdne. Verona koef peaks üle 2 olema, sõltuvalt bookiest. Sassuolot mingi päev nägin, siis ei jätnud erilist muljet.

                      Risk on muidugi, sest võrdsete mäng, aga Verona koef on umbes 0,4-0,5 kõrgem kui mina ise neile annaksin.
                      Loodan, et keegi võttis. Läks endal kiireks ja ei jõudnud ise panna, kuigi oli plaanis.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        West Bromwichi võidu peale 40 euri ja tagasi 70,8

                        Kommentaar


                          Mnjah...ma püüdsin rääkida küll, et kossu livebet on manuaalne jne , aga ju sa ei pannud seda osa tähele. Ehk "süsteemiga" polnud neil valedel totali liinidel midagi pistmist. Aga jah, võiksite tegeleda spordiennustusega, mitte valesti sisestatud numbrite otsimisega - ma mäletan seda aega, kui ma ise olin samasugune. Ei saanud rikkaks, üks kord jättis centrebet midagi canceldamata ja korra ka Spordiennustus lasi läbi. Aga muidu oli tühi vaev(ma muidugi kunagi ei saatnud neile complainti ka ehk eriti vaeva ei näinud).
                          Ja huvitav kelle panused ma siis canceldasin. Ega ma kindel ei ole, kas see olid sina, aga jäi mulje et olid need panused.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas DCMA Vaata postitust
                            West Bromwichi võidu peale 40 euri ja tagasi 70,8
                            Mul ligikaudu sama. Mõtlesin seejärel Knicksile võidu panna, aga jäin enne West Bromi mängu lõppu magama. Knicksil oli koefitsent mingi 2,5 vms.

                            Kommentaar


                              Mis te selle triobetiga üldse mässate, aru ma ei mõista. Bet365 igast ostsast, nurgast ja küljest parem/mugavam jne

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
                                Mis te selle triobetiga üldse mässate, aru ma ei mõista. Bet365 igast ostsast, nurgast ja küljest parem/mugavam jne
                                Kuidas nt. sellele bet365le ja teistele välismaistele kihlveokontoritele üldse ligi pääseda? Sisestades aadressi tuleb EMTA leht ette, kus kirjas, et juurdepääs blokeeritud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X