320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    google dns
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Triobet reklaamib aegajalt, et võid võita midagi. Kas keegi kunagi võidab ka? Ma pole näinud ühtegi pressiteadet, et keegi nimeliselt oleks kunagi midagi võitnud.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Keegi mainis midagi siin tonybetist ka. Noo igatahes tonybetil oli vist miinimum väljamakse 100€, just seetõttu ei taha ma ka nende klient olla.
        Tofoa, hea küsimus. Äkki nüüd see kuidagi kinnine värk? Igatahes ma olen 1.a tagasi ühe võitja nime näinud..ala reisi sinna võitis X sealt kohast...
        Ning üks küsimus veel. Mis kuradi Kreeka 1800€ pensioni möll (noh jah loosimine juba lõppenud). Kuidas Triobet üldse inimestele reklaami saadab? Mina kui neljaastane klient pole ühtegi taolist reklaami (seadetes linnuke ees) oma gmaili postkasti saanud, seevastu sõber kes omab hot.ee meilikontot sai ilusti selle reklaami (vajuta/osale).

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Triobet reklaamib aegajalt, et võid võita midagi. Kas keegi kunagi võidab ka? Ma pole näinud ühtegi pressiteadet, et keegi nimeliselt oleks kunagi midagi võitnud.
          Mul sõber võitis kunagi jalkapiletid

          Kommentaar


            mis tänastest mängudest arvate, kes kindlad favoriidid ?

            Kommentaar


              Algselt postitas messi1 Vaata postitust
              mis tänastest mängudest arvate, kes kindlad favoriidid ?
              Schalke ilmselt.

              Kommentaar


                Milani 2,05 tundub täna magus. Enesekindlust on veidi juurde tulnud + Malaga on viimased mängud veidi taset langetanud.

                Hoides sama joont, mis eile, siis pakuks välja selle, kui palju koef on kõrgem sellest, mis olema peaks: umbes 0,2-0,3 suurem kui mina annaks.
                Last edited by Tanel; 06.11.12, 15:35.
                sigpic

                Kommentaar


                  PaddyPower(JAH,Bendtner reklaamis selle koha minu jaoks välja) on ka suht hea,ise kasutan seda. 1kord oli siuke jama ,et PSV oli 0-2 taga ja nende koef oli mingi 7 vist,PSV lõi 1-2 ära ja koef oli ikka 7-ei muutunud,siis kohe mõtlesin et no poh panen PSV peale,pärast võidsidki 3-2 aga siis ikka tuli teade ,et süsteemis oli rike ja nad andsid mulle selle raha mis koef oleks pidanud olema 1-2 seisul pluss free 5eurot(seda raha poleks saanud välja võtta) mängude ruumidesse millest tegin pärisrahaks 13euri.PaddyPoweris pole seda EMTA jama ka.
                  Madridista

                  Kommentaar


                    mingi nuss triobetis kasutaja tegemiseks. kui lõpus need mingid salaküsimused ja värgid. siis kui hakkan vanust sättima seal, vanuse taha ei taha kuidagi see "OK" tekkida. kõigi teiste asjade taha tekkis.

                    *naljad vanuse kohta võite endale jätta, vanus on kõik õige. ämma nime küsimuse vastuseks panin ka enda nime, niiet see viga pole, et triobet tunneb automaatselt ära kui inimene valetab.
                    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zizi Vaata postitust
                      Keegi mainis midagi siin tonybetist ka. Noo igatahes tonybetil oli vist miinimum väljamakse 100€, just seetõttu ei taha ma ka nende klient olla.

                      Minimaalne väljamakse - 10.00 €
                      Maksimaalne väljamakse - 2,890.00 €
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                        Milani 2,05 tundub täna magus. Enesekindlust on veidi juurde tulnud + Malaga on viimased mängud veidi taset langetanud.

                        Hoides sama joont, mis eile, siis pakuks välja selle, kui palju koef on kõrgem sellest, mis olema peaks: umbes 0,2-0,3 suurem kui mina annaks.
                        Ise jätsin panemata (taas ei jõudnud), aga mäng igati võrdne ning kuni Isco maagiani oli Milan isegi paremate võimalustega ning Malaga GK pidi paar korda imet korda saatma. Milani kaks tundub aga ebatõenäoline, kuigi mitte võimatu. Bojan tundub väga ohtlik ja Shaarawy võib ka tühjast kohat ära teha, Pato tundub saast.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          AC Milan - Malaga (Double Chance)
                          1 - 1 X2
                          Paris Saint-Germain - Dinamo Zagreb (1X2)
                          4 - 0 1

                          konf 2 võit


                          Real Madrid - Borussia Dortmund (1X2)
                          2 - 2
                          FC Schalke 04 - Arsenal (1X2)
                          2 - 2 X

                          konf 15,88 võit

                          Kommentaar


                            Täna oleks siis nt. Arsenali, Ajaxi, Dortmundi X2 komboga saanud umbes koefi 50, on mul õigus?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas N4pster Vaata postitust
                              Täna oleks siis nt. Arsenali, Ajaxi, Dortmundi X2 komboga saanud umbes koefi 50, on mul õigus?
                              ei ole.
                              Ajaxil oli X2 2,75
                              Dortmundil X2 2,62.
                              Arsenalil X2 oletan, et kuskil 1,6 vms.

                              Ehk koef oleks kokku tulnud maximum 12.

                              Kommentaar


                                Arsenali oma pidi kindlalt 2 vähemalt olema, kuna paar päeva tagasi oli võit 4,2 kui õigesti mäletan ja kas ajaxi X2 mingi 4 ei võinud olla kui ajaxi võit oli minu arust 7-8, sama asi dortmundiga.

                                Ise ei panustanud täna ja vaatasin lihtsalt paar päeva tagasi 1x2 koefe. X2, dnb ja muud jäid vaatamata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X