320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Aramis Vaata postitust
    Lambist ei sule keegi mingeid kontosi.
    Ou keegi on jälle purjus, panin Asik üle 12,5, ta tegi ju 8 lauda? aga trios pandi panus siniseks ja kanti raha ja nüüd kui ma teen nt panuse siis milallgi tuleb kiri juhul kui kontol raha pole, et pean kiiresti võla tagasi tegema no tra küll

    Tahaks kõik laskesuusatamsie peale panna, kui ma nüüd ära kaotan selle siis olen jälle mina süüdi. Nt mõni ei vaata tulemusi ja juhul kui kui ta võitis selle eksimusega suurema summa nt 1000 või rohkem eurot kasumit ja mängib kohe maha selle, siis päris pull võib olla seda niinimetatud võlga tagasi maksta

    Kommentaar


      Täna ainult 2 NBA mängu ja tegin 2 piletit. Mõlemasse kümnekas sisse.

      1. Denver võidab Minnesotat üle 7,5 punktiga.
      2. Knicks võidab Spursi üle 1 punktiga.

      1. Denver Nuggets - Minnesota Timberwolves alla 203,5 punkti.
      2. New York Knicks - San Antonio Spurs üle 207 punkti.
      "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

      Kommentaar


        Algselt postitas dontastik Vaata postitust
        Täna ainult 2 NBA mängu ja tegin 2 piletit. Mõlemasse kümnekas sisse.

        1. Denver võidab Minnesotat üle 7,5 punktiga.
        2. Knicks võidab Spursi üle 1 punktiga.

        1. Denver Nuggets - Minnesota Timberwolves alla 203,5 punkti.
        2. New York Knicks - San Antonio Spurs üle 207 punkti.
        Päris head, Spurs võidaks muidu, aga nagu eile Portlandi ja Clippersi pealt nägime kaks mängu järjest võõrsil ei ole head.Ehk ilmselt su panused võidavad

        Kommentaar


          Algselt postitas karl54 Vaata postitust
          Ou keegi on jälle purjus, panin Asik üle 12,5, ta tegi ju 8 lauda? aga trios pandi panus siniseks ja kanti raha ja nüüd kui ma teen nt panuse siis milallgi tuleb kiri juhul kui kontol raha pole, et pean kiiresti võla tagasi tegema no tra küll

          Tahaks kõik laskesuusatamsie peale panna, kui ma nüüd ära kaotan selle siis olen jälle mina süüdi. Nt mõni ei vaata tulemusi ja juhul kui kui ta võitis selle eksimusega suurema summa nt 1000 või rohkem eurot kasumit ja mängib kohe maha selle, siis päris pull võib olla seda niinimetatud võlga tagasi maksta
          Sama siin, mul oli kas Asik üle 12.5 laua. Ning pilet oli ka sinine, aga noh summa polnud suur õnneks ? Kuidas tavaliselt taolises olukorras käitutud on? Ega meie ju selles süüdi pole, et nad pidevalt vigu oma töös teevad.

          Kommentaar


            Algselt postitas tannn Vaata postitust
            Sama siin, mul oli kas Asik üle 12.5 laua. Ning pilet oli ka sinine, aga noh summa polnud suur õnneks ? Kuidas tavaliselt taolises olukorras käitutud on? Ega meie ju selles süüdi pole, et nad pidevalt vigu oma töös teevad.
            Mul kunagi oli tegin panuse selle niiöelda võidu rahaga ja saatsid meilile kirja, et nad tegid vea ja kanna võimalikult kiiresti raha tagasi, aga see panus hiljem võitis js siis võtsid sealt tagas

            Kommentaar


              Algselt postitas karl54 Vaata postitust
              Mul kunagi oli tegin panuse selle niiöelda võidu rahaga ja saatsid meilile kirja, et nad tegid vea ja kanna võimalikult kiiresti raha tagasi, aga see panus hiljem võitis js siis võtsid sealt tagas
              Peaks ka kunagi proovima, et saadaks pärast mängu kirja, et tegin panustades vea ja palun kandke raha võimalikult kiiresti tagasi. Äkki mõnel pühajärgsel päeval näkkab!

              Kommentaar


                Täna Shotimaal Edinburghi derby Hearts vs Hibernian. Häid panuseid on vähemalt kaks - Hibs X2 (trios 1.7, bet365-s 1,72) ja alla 2,5 värava (trios 1,8 ja 365-s 1,75).

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Peaks ka kunagi proovima, et saadaks pärast mängu kirja, et tegin panustades vea ja palun kandke raha võimalikult kiiresti tagasi. Äkki mõnel pühajärgsel päeval näkkab!
                  No kui sa peale mängu seda teed, siis on kurb. Enne mängu on sanss canceliks olemas, kuigi on rule, et kliendi soov ei ole canceliks piisav põhjus, aga mina olen tööl olles teinud neid küll, kui on normaalne klient ja vaevus küsima. Aga jah, eeldus on, et mäng pole alanud ja ta on selle pileti lähiajal pannud. Mis aga puutub valesti regamisse, siis tuleb vastu pead anda neile, kes seda tegid, aga see ei muuda kuidagi seda tegelikku tulemust, mis reaalelus juhtus.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                    No kui sa peale mängu seda teed, siis on kurb. Enne mängu on sanss canceliks olemas, kuigi on rule, et kliendi soov ei ole canceliks piisav põhjus, aga mina olen tööl olles teinud neid küll, kui on normaalne klient ja vaevus küsima. Aga jah, eeldus on, et mäng pole alanud ja ta on selle pileti lähiajal pannud. Mis aga puutub valesti regamisse, siis tuleb vastu pead anda neile, kes seda tegid, aga see ei muuda kuidagi seda tegelikku tulemust, mis reaalelus juhtus.
                    Ma olen kuidagi tuimalt kogemata pannud panuse, mida ma sugugi ei mõtle. Õnneks jäi mäng ära.

                    Kommentaar


                      Nonoh, triobet võttis tolle Asik üle 12,5 võidu ära. (mis on ka arusaadav)
                      Häbiväärne on see, et ei saanud ühtegi teadet sellest, et nad on teinud vea ja vabandavad. Maksan siis selle -0,74 võla ära ja lahkun ka arvatavasti triobetist. (st, et olin ka jõudnud osa võidust uute piletisse investeerida ja 'võlaks' jäi 0.74€ )
                      Good job again võib öelda

                      Kommentaar


                        Ah, savi. Kirun ka Triobetti Mis seal pühade ajal toimus? Kes neid jõulukalendri tekste koostas? JUBEDALT vigu täis ja korduvalt!! Sai isegi tähelepanu juhitud sellele, ikka samamoodi edasi (Y) "jaa, annan teada..jaa ellab..ellab.."
                        Ahjaa, kas seal mingid lohakad inimesed tööl v? Klient küsib midagi ning support vastab: ?? (tra mingi kutseka piffid tööl v??) Isegi kui klient ei oska oma lauset formuleerida, peab klienditugi korrektseks jääma.
                        Ise nii suur ettevõte, aga selliseid asjad toimumas (kirjavead, lohakus, klientidesse pohhuilt suhtumine..)

                        Kommentaar


                          Sai ka laskesuusa peale väike panus tehtud, kolm asja läksid küll neljast mööda, kuid tulemus on selline:




                          Triobet.jpg
                          Müün jalkasärke!:
                          http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1519109

                          Kommentaar


                            Algselt postitas petteri Vaata postitust
                            Täna Shotimaal Edinburghi derby Hearts vs Hibernian. Häid panuseid on vähemalt kaks - Hibs X2 (trios 1.7, bet365-s 1,72) ja alla 2,5 värava (trios 1,8 ja 365-s 1,75).
                            Tänud, võtsin X2 ja kerge kopikas kukkus!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas petteri Vaata postitust
                              Täna Shotimaal Edinburghi derby Hearts vs Hibernian. Häid panuseid on vähemalt kaks - Hibs X2 (trios 1.7, bet365-s 1,72) ja alla 2,5 värava (trios 1,8 ja 365-s 1,75).
                              mõlemad pihtas, keegi kuulas ka?

                              edit: rõõm kuulda

                              Kommentaar


                                REAL ZARAGOZA VS. REAL BETIS

                                Mida arvate betise võidust? Konf on super,üle 3 igalpool. Betis võõrsil vorm jääb alla ainult barcale ja zaragoza on nagu ta on.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X