320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas moosin2gu Vaata postitust
    Konf
    Noh, kes on esimene lühendipolitseinik?
    Newton Heath 1878

    Kommentaar


      Algselt postitas dontastik Vaata postitust
      Täna ainult 2 NBA mängu ja tegin 2 piletit. Mõlemasse kümnekas sisse.

      1. Denver võidab Minnesotat üle 7,5 punktiga.
      2. Knicks võidab Spursi üle 1 punktiga.

      1. Denver Nuggets - Minnesota Timberwolves alla 203,5 punkti.
      2. New York Knicks - San Antonio Spurs üle 207 punkti.
      Ma lähen ise SAS-i võidule. Ei mingit analüüsi, aga lihtsalt Spurs!

      P.S. Ah, lõpetan. See pole minu aasta.

      Kommentaar


        Itaalia Serie A nädalavahetus. 2 mängu laupäeval, 8 pühapäeval.

        Selja taga on pikk paus ning üritan ettevaatlik olla detsembri põhjal ennustamisega. Koefid 365-st.

        Värvid:

        Roheline - pane maja peale (vähemalt 4/5, et juhtub)
        Kuldne - peaks ära tooma (vähemalt 2/3, et juhtub või 3/4, aga koef veidi madal)
        Punane - julgematele (vähemalt 1/2, et juhtub või 2/3, aga koef veidi madal)

        Catania - Torino: Catania on kodus väga tugev ning Toro võõrsilvorm on olnud kehvake. Toro on kaitses üks liiga soliidsemaid, aga usun, et Catania @ 1,85 on siiski mõistlik. Riskantsem variant oleks ka Catania to win to nil @ 3,00. Kuna Catania kipub väiksemate tiimide vastu väga ründav olema on over 1,5 @ 1,33 OK väärtusega, aga kes tahab suuremat kasumit, võib ka proovida First Half goals over 0,5 @ 1,44.

        Lazio - Cagliari
        : Lazio @ 1,57 on suurepärane. Veelgi parem koef on Lazio to score over 1,5 @ 1,72. Julgem mees võib ka Lazio -1 @ 2,60 proovida, sest ma ise annaks handicapile 2,00 praegusel hetkel.

        Udinese - Inter: varasemad Interi-tipid on mööda läinud. Hoian eemale seekord.

        Milan - Siena: Milan @ 1,30 on hea. First half goals over 0,5 @ 1,28 on samuti hea. Siena läheb kindlasti kaitsma, aga nad ei ole selles väga head pole, seega: Milan to score over 1,5 @ 1,40 on mõistlik. Milani -1 on 1,90, aga ma ei ole selles nii kindel, pigem soovitaks veidi suuremat koefi jahtides mõelda over 2,5 goals @ 1,65 või Milan to score in both halves @ 1,83, sest Milani enda kaitse on paras juust ning see muudab handicapi ohtlikuks.

        Chievo - Atalanta: Pigem mäng, millest hoiduda, sest Atalanta läheb reeglina võõrale väljakule nulli hoidma. Under 2,5 @ 1,57 on ehk mõistlik, aga võib ka 2:1/1:2 mäng tulla. Atalanta on võõrsil kehv olnud ja Chievo kodus hea, aga Chievo 1X @ 1,30 ei ole väga ligikutsuv, pigem paneks Atalanta clean sheet, NO @ 1,30. Ainus suurem koef, mis meeldib, on Yellow cards over 5,5 @ 2,00, sest ise pean seda veidi tõenäolisemaks kui 50-50, pigem 60-40 (muide, kui kaartide üldarvule panustate, siis vähemalt 365-s on üks punane kaart väärtusega 2 kaarti ehk siis kui mängija saab teise kollasega punase, siis ta saab kokku 3 kaarti, vähemalt nii sain ma aru reegleid lugedes).

        Fiorentina - Pescara: Fiorentina mängustiil ei tohiks Pescarale kuidagi sobida. Fiorentina @ 1,25 on suurepärane investeering. Fiorentina -1 @ 1,80 on samuti väga hea. Isegi Fiorentina -2 @ 3,00 julgenuks enne talvepausi ära võtta, aga täna paneks pigem Fiorentina over 2,5 goals @ 2,10. Väravatele üle minnes on ka kindlatest värkidest rääkides First Half goals over 0,5 @ 1,25 fantastiline. Total goals over 2,5 @ 1,53 on samuti pöial püsti materjal.

        Genoa - Bologna: Genoa kaitse on sel hooajal väga kehv ning seetõttu on loogiline oodata väravaterohket mängu, aga ma kahtlen selles natuke. Samas on over 2,5 @ 2,05 küllaltki kutsuv. Üldist tulemust ennustades kaldun Genoa poole (2,30). Ainus, millele kindlasti alla kirjutada julgen on Bologna clean sheet, NO @ 1,25.

        Juventus - Sampdoria: Juventus @ 1,20 on hea investeering/kordaja. Nende koduvorm oli enne pausi väga hea, nii et võib julgelt panna ka Juventus -1 @ 1,50 või Juventus 1/1 @ 1,57. Sampdoria eelmiste võõrsilmängude hea väravalöömisstatistika on natuke Juventuse clean sheeti koefi üles ajanud, aga väidan üsna julgelt, et Sampil pole erilist potentsiaali Juventuse haavamiseks: Juventus to win to nil @ 1,72.

        Parma - Palermo: Parma on sellistes mängudes kodus reeglina hea valik ning Parma @ 1,83 on aus väärtus, aga jääb umbes samasse kanti, mille isiklikult annaksin. Asjad, milles kindlam olen, on madalate koefidega: under 3,5 goals @ 1,28, Parma DnB 1,36 ning Palermo clean sheet, NO @ 1,20.

        Napoli - Roma: Väike maiuspala. Both teams to score @ 1,40 on väärt suurt investeeringut. Over 2,5 goals on samuti 1,40. Siit mängust saab ka kenaid kordajaid: näiteks Roma clean sheet, NO @ 1,11 annab üsna mõistliku lisa ning samamoodi First half goals over 0,5 @ 1,22. Nendest kahest võib julgelt edasi areneda Napoli to score over 1,5 @ 1,61 ning First Half goals over 1,5 @ 2,1 peale. Over 3,5 goals @ 2,00 on ka reaalne. Tulemuse osas kaldun Napoli poole (2,00), aga selles mängus on paremaid bette ning see on mõistlik kõrvale jätta.

        Edit: kui võtta igast mängust kõige kõrgem roheline, siis saab kokku koefi 17,65.
        Last edited by Tanel; 04.01.13, 00:59.
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
          Hmm... Milani mänguga antakse vist raha tagasi varsti. Rassistid olid tribüünidele eksinud ja Milan lahkus väljakult. Vähemalt nii sain aru.
          Inimesed, kes te selle AC Milan vs. Pro Patria mängu peale raha panite, olete tagasi saanud? Või see on alles tulemas? Triobetist räägin siis.

          Kommentaar


            Algselt postitas TehRandom Vaata postitust
            Inimesed, kes te selle AC Milan vs. Pro Patria mängu peale raha panite, olete tagasi saanud? Või see on alles tulemas? Triobetist räägin siis.
            Mina pole saanud, pole veel e-maili ka saanud Triobetilt, et see tühistatud oleks.

            Kommentaar


              Algselt postitas dontastik Vaata postitust
              2. New York Knicks - San Antonio Spurs üle 207 punkti.
              Paistab, et sellest mängust küll üle 207 täna ei tule.
              “We lost because we didn’t win”

              Kommentaar


                Algselt postitas soolatops Vaata postitust
                Paistab, et sellest mängust küll üle 207 täna ei tule.
                207 ei tule siit kindlasti jah, aga ma arvan et Spurs ikka ilmselt lõpuks väsib, 5 päeva jooksul 4s mäng juba.

                Kommentaar


                  Kasutan ise 365-te ja seal sai mingi tunni aja jooksul tagasi rahad.

                  Sain ühtlasi täna korraliku positiivse üllatuse kui lõin oma sissemakseboonuse koodi sisse. Idee järgi peab boonuse 3 korda 1,50+ koefiga läbi mängima ja mõtlesingi, et proovin siis homse päeva jooksul ära teha triki, aga sai hoopis nii:

                  "Thank you for claiming your 100% Bonus with bet365. Having already fulfilled all your betting requirements in respect of the bonus, the funds have now moved to your withdrawable balance."
                  Last edited by Tanel; 04.01.13, 02:43.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                    Kasutan ise 365-te ja seal sai mingi tunni aja jooksul tagasi rahad.

                    Sain ühtlasi täna korraliku positiivse üllatuse kui lõin oma sissemakseboonuse koodi sisse. Idee järgi peab boonuse 3 korda 1,50+ koefiga läbi mängima ja mõtlesingi, et proovin siis homse päeva jooksul ära teha triki, aga sai hoopis nii:

                    "Thank you for claiming your 100% Bonus with bet365. Having already fulfilled all your betting requirements in respect of the bonus, the funds have now moved to your withdrawable balance."
                    Kui kindel see bet365 kasutamine on? Mõtlen ,et kui suur tõenäosus on,et tekivad mingid probleemid seoses sellega,et see sait muidu blokitud Eestis.
                    Madridista

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                      Kasutan ise 365-te ja seal sai mingi tunni aja jooksul tagasi rahad.

                      Sain ühtlasi täna korraliku positiivse üllatuse kui lõin oma sissemakseboonuse koodi sisse. Idee järgi peab boonuse 3 korda 1,50+ koefiga läbi mängima ja mõtlesingi, et proovin siis homse päeva jooksul ära teha triki, aga sai hoopis nii:

                      "Thank you for claiming your 100% Bonus with bet365. Having already fulfilled all your betting requirements in respect of the bonus, the funds have now moved to your withdrawable balance."
                      Kas ma saan õigesti aru, et sa olid seal varem mänginud mingi aja, siis kandsid pappi juurde, lisades seejuures boonuskoodi? Ja seeärel oli kogu raha välja kanditav kohe? Kas see boonus pole uute klientide esimese sissemakse jaoks?

                      või ma sain midagi väga valesti aru sinu jutust?


                      ---
                      figo7-le. Mina olen Moneybookersi (Skrill) kaudu liigutanud rahasid mõlemas suunas, probleeme pole olnud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Kas ma saan õigesti aru, et sa olid seal varem mänginud mingi aja, siis kandsid pappi juurde, lisades seejuures boonuskoodi? Ja seeärel oli kogu raha välja kanditav kohe? Kas see boonus pole uute klientide esimese sissemakse jaoks?

                        või ma sain midagi väga valesti aru sinu jutust?


                        ---
                        figo7-le. Mina olen Moneybookersi (Skrill) kaudu liigutanud rahasid mõlemas suunas, probleeme pole olnud.
                        Ma pidin uue konto tegema sellepärast, et mu eelmine oli mingi iidamast-aadamast pärit. Siis sai koos sellega ka kohe esimese sissemakse boonuse. Eelmise sissemakse ma tegin mingi paari nädala eest, aga esimese sissemakse boonust võis 90 päeva jooksul küsida ja võtsin eile ära.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Väike tip ka minu poolt ,usun, et riski väärt...aga eks teie teate paremini. Igatahes täna on KML KK Pärnu - Kalev/Cramo. Cramol on vigastusega väljas Elegar, Sokk ja Keerles, räägitud on ka Arbetist...eelmisel pärnu kodumängul, kui Elegari poleks olnud, oleks Pärnu võitnud...igatahes minu arust tasub riskimist, kuna Pärnu on kahtlemata üllatusvõimeline (võideti aasta viimases kodumängus väga suurelt Tallinna Kalevit, kes ise nädal hiljem võitis Rocki..) Pärnu koef on siis 10.00
                          Lisaks kolmele vigastatud kalevi mängijale ei tohiks treeneripingil Varrakut abistamas ka Mürkat, kes on samal ajal Pärnus ühes pokkeribaaris pokkerit mängimas Lindperega.
                          Ela ja tunne, et elad
                          see on kõige lihtsam
                          filosoofia, mis toimib
                          sule silmad ära vaata
                          tagasi, hinga sügavalt ja
                          hüppa üle iseenda varju
                          tule koos minuga.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                            Väike tip ka minu poolt ,usun, et riski väärt...aga eks teie teate paremini. Igatahes täna on KML KK Pärnu - Kalev/Cramo. Cramol on vigastusega väljas Elegar, Sokk ja Keerles, räägitud on ka Arbetist...eelmisel pärnu kodumängul, kui Elegari poleks olnud, oleks Pärnu võitnud...igatahes minu arust tasub riskimist, kuna Pärnu on kahtlemata üllatusvõimeline (võideti aasta viimases kodumängus väga suurelt Tallinna Kalevit, kes ise nädal hiljem võitis Rocki..) Pärnu koef on siis 10.00
                            Lisaks kolmele vigastatud kalevi mängijale ei tohiks treeneripingil Varrakut abistamas ka Mürkat, kes on samal ajal Pärnus ühes pokkeribaaris pokkerit mängimas Lindperega.
                            Pärnul on Raadik terve või? Kuuldavasti oli 26.12 mängus TKaleviga kõvasti jalga väänanud ja 28.12 mängus Valgaga kaasa ei teinud.

                            Kommentaar


                              Raadiku kohta infot pole uuemat, samas nii hull ei pidanud ikka olema kui tolles mängus paistis. Tänane mäng tunduks paras tagasitulekuks. Aga kindel pole. Ja olgem ausad, ilma Raadikuta ei ole Pärnust Ehitustööriista poistele vastast.

                              PS - Mürka ei liitu pokkeriturnaga kell 19.00

                              EDIT - Raadik teeb soojenduse kaasa ja edasine on juba tema enda otsustada.

                              Kommentaar


                                Real zaragoza vs Real betis täna, zaragoza koef trios 2.20.
                                Leidsin huvitavat lugemist sellest mängust siit http://www.betonfootball.eu/la-liga-...betis-free-bet
                                Ühte foorumit veel uurides tundus, et päris hästi panevad nad oma tippidega täppi A noh neid free tippe nad vist ei paku eriti tihti.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X