320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuulus MoneyMaker ei tea vist enam ise ka nii täpselt kui suuri summasi panustab,toon siin ühe näite välja.

    19augusti postitus:
    Viimane suurim võit?

    Poolfinaal EMil 2012.a Saksamaa vs Itaalia kus panin 3000€ Itaalia peale konfitsendiga 4.85.
    Siiani ei mõista neid kes üldse arvasid, et Saksamaa võiks EMi võita või üldse Itaaliast mööda pääseda.
    Ütleme nii, et ootan sellised konfitsente mängudes veelgi ja selliseid tähelepanelikult jägides leiab iga nädal

    23detsembri postitus:
    Kiire kokkuvõtte Minu aastats 2012.

    Suurim õnnestumine: EM Saksamaa vs. Itaalia, kus valisin loomulikult itaalia, 4,85 koefiga ning
    panustasin sinna 5000€.
    Madridista

    Kommentaar


      Algselt postitas luisfigo7 Vaata postitust
      Kuulus MoneyMaker ei tea vist enam ise ka nii täpselt kui suuri summasi panustab,toon siin ühe näite
      Hah, mingi väike viga ei tee midagi ju.
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas Blaugrana Vaata postitust
        Hah, mingi väike viga ei tee midagi ju.
        Ja see 2000x4.85 on nii tühine summa ka.

        Kommentaar


          Oot, aga kes pafi kasutavad? on see parem kui triobet?

          Kommentaar


            Nonii, Tanel. Maja läks vahele. Be good to me now.

            06.01.2013 21:45 Napoli - AS Roma (Both teams to score?) Yes 1.38 Ootel

            06.01.2013 16:00 AC Milan - Siena (Alla/Üle AC Milan: 1.5) over 1.35 Ootel

            06.01.2013 16:00 Fiorentina - Pescara (Alla/Üle : 2.5) over 1.50 Ootel

            06.01.2013 16:00 Juventus - Sampdoria H(0 - 1) 1 1.52 Ootel

            05.01.2013 21:45 Lazio - Cagliari (1X2) 1 1.55 Ootel

            05.01.2013 17:00 Southampton - Chelsea (Alla/Üle : 2.5) over 1.55 Ootel
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
              Väike tip ka minu poolt ,usun, et riski väärt...aga eks teie teate paremini. Igatahes täna on KML KK Pärnu - Kalev/Cramo. Cramol on vigastusega väljas Elegar, Sokk ja Keerles, räägitud on ka Arbetist...eelmisel pärnu kodumängul, kui Elegari poleks olnud, oleks Pärnu võitnud...igatahes minu arust tasub riskimist, kuna Pärnu on kahtlemata üllatusvõimeline (võideti aasta viimases kodumängus väga suurelt Tallinna Kalevit, kes ise nädal hiljem võitis Rocki..) Pärnu koef on siis 10.00
              Lisaks kolmele vigastatud kalevi mängijale ei tohiks treeneripingil Varrakut abistamas ka Mürkat, kes on samal ajal Pärnus ühes pokkeribaaris pokkerit mängimas Lindperega.
              Ise tegin valga võit pluss pärnu saab alla 15,5 pähe kombo.

              Kommentaar


                Eks see on ilmselt minu kiiks, aga mina kardan neid over/under panuseid. Iial ei tea, kui meeskonnal võib sitt päev olla. Võidu võivad ära kobistada mitmel moel(pennal, omavärav jms), aga kui ikka korraliku rünnakuplaani pole, siis pole midagi teha.
                Viimase näitena kasvõi Arsenali 7-3 võit ja järgmine mäng olid peata kanad.

                Kommentaar


                  Detroit Pistons - Atlanta Hawks H(1 - 0)
                  Milwaukee Bucks - Houston Rockets H(0 - 1)
                  Kuna siin on Triobeti töötajaid, siis küsiks, et mille jaoks on sellised handicapid tehtud? Mida need muudavad?

                  Kommentaar


                    No mis ma vastan - meie usa spordis 95% juhtudest liine ise välja ei mõtle.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                      Ise tegin valga võit pluss pärnu saab alla 15,5 pähe kombo.
                      Hea töö pärnu, Cramo ikka super hale, pärnul Raadik puudu, aga ikka võrdne-võrdsega. Rannula ja Valga on ka viisakas hetkel

                      Kommentaar


                        Cramo on ikka täielik avariipunt. Varrakust ja Mürkast päris kahju kohe. Maa-ala vastu olid hädas nagu lits lapsega. Pikem pink seekord veel päästis. Ja Tobi.

                        Kommentaar


                          Holiday üle 26 söödud-punktid
                          Rockets võidab Bucksi
                          Memphis - Portland alla 183,5

                          Kommentaar


                            Betis ja koef üle kolme on äge, draw no bet oli ka üle kahe, ma ei kujutaks ette et Evertonil oleks üle kolme aston villa vastu või Fiorentiinal catania vastu üle 3.

                            Kommentaar


                              Sai homseks selline asi kokku pandud.
                              Kerge League One kombo.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                                Betis ja koef üle kolme on äge, draw no bet oli ka üle kahe, ma ei kujutaks ette et Evertonil oleks üle kolme aston villa vastu või Fiorentiinal catania vastu üle 3.
                                Vaatasin mängu ja Betis erilist muljet küll ei jätnud. Pigem oli Zaragoza (rünnak) paras sitahäda, aga kui sul Helder Postiga ees on, siis mida sa ikka loodad. Jõululaud kindlasti oma töö teinud, nii et ei hakka väga suuri hinnanguid andma, aga paari nähtud mängu põhjal on tundunud küll selline tiim, kes pigem kobistab need võidud ning mingil hetkel murdub ja jääb sinna 6.-8. koha kanti.
                                Last edited by Tanel; 05.01.13, 00:40.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X