320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sain ka selle kirja. Sisestasin koodi ära ja tegin kerge kombo 15 euri peale.
    Eks näha ole kas saan või ei saa.

    Kombo muidu:
    Gala - Real BTTS
    demichelis will get booked.

    Kommentaar


      Eriti hea oli see kuidas Triobet 5min enne mängu lõppu mulle kaotuse kirja pani Screen Shot 2013-04-09 at 11.32.22 PM.jpg

      Ei uskunud nemad ka vist Dortmundi imet!

      Kommentaar


        Kas härra Aramis liigutaks oma karvast perset ja teeks oma tööd!!! Mitte keegi triobetis klienditoele ei vasta!!! See 15 euri pakkumine oli nagu arvata PETTUS!!! Sain tagasi ainult 5 eurot ja nüüd ei vastata mu kirjadele ja ignoreeritakse. See on juba rõhker varastamine. Oleks tore kui keegi ahv selle jama kähku ära koristaks!!!

        ÄRGE ELUSEES TRIOBETIS BETTIGE!!! , olen viimased ajad kasutanud ainult Tonybeti teenuseid ja 0 jama, nüüd üle saja aasta korra triobetti ja kohe röövitakse ja varastatakse . Kuradi ahvikari nahhui!
        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas count Vaata postitust
          Kas härra Aramis liigutaks oma karvast perset ja teeks oma tööd!!! Mitte keegi triobetis klienditoele ei vasta!!! See 15 euri pakkumine oli nagu arvata PETTUS!!! Sain tagasi ainult 5 eurot ja nüüd ei vastata mu kirjadele ja ignoreeritakse. See on juba rõhker varastamine. Oleks tore kui keegi ahv selle jama kähku ära koristaks!!!

          ÄRGE ELUSEES TRIOBETIS BETTIGE!!! , olen viimased ajad kasutanud ainult Tonybeti teenuseid ja 0 jama, nüüd üle saja aasta korra triobetti ja kohe röövitakse ja varastatakse . Kuradi ahvikari nahhui!
          Tonybetis 24/7 kleinditugi ja kaua seal raha üle tuleb?
          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

          Kommentaar


            Algselt postitas football2u Vaata postitust
            Tonybetis 24/7 kleinditugi ja kaua seal raha üle tuleb?
            Tonybetis klienditugi maailma kiireim pole, aga kuna nendega pole ka kunagi probleeme, siis pole vaja seda kliendiuge kasutadadagi. Inimesed tunnevad ja teavad oma tööd. Professionaalid. Mitte nagu selles triobetis, kus keegi ei saa aru miks nad üldse elus on. Ja raha tuleb päeval välja 1-2 tunni jooksul kui öösel kannad, siis järgmise päeva hommikuks (mitte nagu triobet, kus pead ootama järgmise päeva õhtul kella 6ni ja siis võib ka mitte tulla, ahvikari!).
            Soovitan soojalt oma asjad Tonybetti ümber kolida!
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              Jõudsin ka juba oma kirja triobetti ära saata. Õhtul oli märgitud pilet kaotuseks ja tagasi antud ainult 5 euri. Aga täna hommikul vaatas vastu juba selline vaatepilt.



              Oli ropult õnne.

              Kommentaar


                Ei no läks samuti aia taha see bet, aga tagasi kanti ainult 5 euri (14 oli panuseks). Samuti suutsid tänu sellele mind Triobeti tagasi tõmmata üle pika aja, et nii hea pakkumine tuli, aga ma ei suuda aru saada, et kuidas neil ikka alati juhtub + kirjadele samuti ei vastata.

                E: Triobetilt tuli kiri.

                "Täname, et meiega seoses riskivaba ühendust võtsite!

                Kahjuks oli tegemist marketingi osakonna poolt tehtud trükiveaga, millest neile ka kohe teatasime ning viga on nüüdseks parandatud.

                Siiski oli uudiskirjas öeldud, et kui teete panuse, siis saate tagasi 5 .

                Vabandame ebamugavuste pärast"

                Kommentaar


                  Et mul tekib küsimus, et mis see minu asi on, et keegi kuskil marketingus pani puusse?

                  Ei no see on suht vimane kord kui ma seal miskit teen. Täitsa ausalt kohe. Kui on enda viga siis tuleb see ikka alla neelata mitte siukest kammi korraldada. Soovitan teistel ka ikka see koht sinnasamusesse saata.

                  E: "1.16. Triobet ei vastuta kliendile tekkinud kaotuste või kahjude eest, mille põhjuseks on vääramatu jõud, elektrikatkestus, töötüli või -vaidlus, mistahes valitsuse või ametkonna tegu, eksimus või tegevusetus, telekommunikatsiooniteenuste (sh Internet) või -võrkude häire või rike või mistahes muu kolmanda isiku poolt põhjustatud viivitus või rike."

                  Neil võib ju reeglites siuke punkt olemas olla, aga siiski tundub see mulle siukse väga halva maitsega juhtum.

                  Kommentaar


                    Haha, kuidas saab nii suurelt pange panna, kas 15 või 5? kas 1000 inimese panustamisel 15 000 või 5000 kahjumit? Ma ei saa aru kuidas see võimalik on sellises ettevõttes. Reaalsus on see, et nad reklaamisid 15 ja inimesed kandsid 15 sisse, tagasi said ainult 5, easy money
                    Igatahes mu pokkeri saaga on senimaale jõudnud, et sain sellise vastuse: "Täname, et meiega ühendust võtsite!

                    Teie IP aadressi ajaloost näen, et kell 17:31:45 CET on teie viimane IP aadressi Tallinnast. Pärast seda on teie IP aadress muutunud California omaks, ning sellel põhjusel ei saanud te ka pokkerisse sisse kuna Microgamingul ei ole Californias Litsentsi"

                    On see reaalne? Pole eriline arvutifriik, keegi võiks seletada, kuidas see juhtuda sai, ilma et oleksin ruuterit näppinud. Mõtlen, et mängisin väikeste summadega küll õnneks, aga kui keegi taob paari tuhendelist turnat ja sama asi juhtub? Nende 1.16 seaduse järgi ongi kaputt siis.

                    Ma usun, et neile oleks kasulikum maksta kinni human error. Ilmselt kaotavad maine põhjal rohkem raha kui kliendid lahkuvad.

                    Kommentaar


                      Mulle saadeti pärast küsimist, et millal mu panus tagasi laekub selline sõnum, et kuna ma pole e-mailile seda pakkumist saanud siis ei saa ma ka raha tagasi. Viimane kord midagi Triobetis panustada...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Busby Vaata postitust
                        Mulle saadeti pärast küsimist, et millal mu panus tagasi laekub selline sõnum, et kuna ma pole e-mailile seda pakkumist saanud siis ei saa ma ka raha tagasi. Viimane kord midagi Triobetis panustada...
                        Seda pakkumist saavadki kasutada ainult need, kellele tuli pakkumine meili peale, kord oli juhus kui saatsid mulle pakkumise, mida ma ei oleks tohtinud saada. Tookord küll maksti kõik välja. Ju neil mingid listid,et kes mis pakkumisi ja kui tihti saavad.

                        Kommentaar


                          Täiesti hale ettevõte. Mine põrgu, Triobet!
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                            Seda pakkumist saavadki kasutada ainult need, kellele tuli pakkumine meili peale, kord oli juhus kui saatsid mulle pakkumise, mida ma ei oleks tohtinud saada. Tookord küll maksti kõik välja. Ju neil mingid listid,et kes mis pakkumisi ja kui tihti saavad.
                            Antud link avades ei olnud seal kuskil kirjas, et ainult e-maili saajad võivad koodi kasutada.Kood aktiveerides näitas ka kirja, et boonuskood aktiveeritud, kui ma poleks tohtinud seda kasutada siis miks ma koodi aktiveerida sain? Igaljuhul on see teema kahtlane.

                            Kommentaar


                              Ei kurda, mul läks eriti hästi, lisaks võidetud piletile andis Triobet mulle € 5 ka. Ja see köib sama pileti kohta. Aitäh Triobet!

                              Kommentaar


                                Triobet on räme pask. Boikoteerime.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X