320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas karl54 Vaata postitust
    Kusjuures bet365 ka natuke väiksemad kui mujal, aga võrrreldes Eesti saitidega paremad kindlasti, ise kasutan ka bet365, aga kohe-kohe ilmselt Pinnacle peale üle.

    Samas mugavus ja kõik muu on ikka bet365 kõige parem, vähemalt võrreldes nendega mida võrrelnud olen.
    Mis sind siis, Pinnacl`esse viib?

    Kommentaar


      Algselt postitas Zigmaister Vaata postitust
      Mis sind siis, Pinnacl`esse viib?
      No ma praegu pole veel täiesti kindel, eks ma järgmine nädal testin, uurin, aga muidu paremad koefid, mis pikas perspektiivis on päris oluline, suure tõenäosusega jagan ennast mõnda aega kahe saidi vahel, sest laivis on bet365 jube mõnus.

      Kommentaar


        Mul on kysimus Aramisele v6i kellegile teisele, kes asjaga kursis. Miks Triobetis tennise ajad k6ik 18.00, ning alles viimasel hetkel v6i paar tundi enne pannakse ajad 6igeks. Samas kui teised saidid suudavad juba varasemalt normaalsed ajad panna. See on pikalt juba nii olnud, olen klinditugesse ka selle kohta kirjutanud, aga yhtegi normaalset vastust pole saanud (A'la suunasime teie kysimuse tennise osakonda, ja sinnapaika see j2igi).

        Kommentaar


          manu - chelsea

          kellegil huvitavaid ideid? Betida tahan 50 euri. Enda risk on 25, äkki kellegil mõni huvitav idee.
          Ise betin vist lihtsalt manu peale 25. ja 25 jätan alles. Ei tule toredaid ideesid. Mängu huvitavam jälgida.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Või äkki nii, et 25 Manule ja 25 Chelseale
            Aga variandid: Manchester united to score first, RVP to score

            Kommentaar


              mõtlesingi, et profit 100% oleks, bettides manu võidule ja chelsea võidule(draw no betiga)
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                mõtlesingi, et profit 100% oleks, bettides manu võidule ja chelsea võidule(draw no betiga)
                Viigiga kaotad ikkagi ManU beti raha ju

                Kommentaar


                  sain 100% premi mängule bettimise eest boonust.
                  Ehk panin 25 euri sisse, saan bettida 50 eest.
                  saaksin pooli mängule või city mängule ka bettida järgmistele, aga betin kõik selle mängupeale, et oleks veel huvitavam vaadata.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Vidic to get booked @ 3.2

                    Kommentaar


                      Triobet on jälle nus*ima hakanud, esmalt hoidsid mu kaht riskivaba panust kinni, kuni meili saatmiseni ja nüüd, kui tahaks raha välja võtta, siis ei saa lihtsalt, mis üldse võib probleemiks olla, et ei saa raha välja võtta? Pole pikalt panustanud, eelmine aasta sain ilusti raha kätte.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas idikas Vaata postitust
                        Triobet on jälle nus*ima hakanud, esmalt hoidsid mu kaht riskivaba panust kinni, kuni meili saatmiseni ja nüüd, kui tahaks raha välja võtta, siis ei saa lihtsalt, mis üldse võib probleemiks olla, et ei saa raha välja võtta? Pole pikalt panustanud, eelmine aasta sain ilusti raha kätte.
                        Boonuste lahtimängimine.
                        Pead kindla summa eest panustama.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                          Boonuste lahtimängimine.
                          Pead kindla summa eest panustama.
                          Sain ka teada jah, pean 6 korda mängima 1.80 koefist asja ... väga lamp süsteem

                          Kommentaar


                            mis sa mõtlesid et nad lihtsalt annavadki tasuta raha? Et teed konto, saad boonuse ja kannad panka tagasi?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              mis sa mõtlesid et nad lihtsalt annavadki tasuta raha? Et teed konto, saad boonuse ja kannad panka tagasi?
                              Ei, saan aru, et vähemalt korra tuleks see kindlasti läbi mängida ilma riskivabata, aga pean mängima 6x ja samal ajal ei saa ülejäänud raha ka puutuda.

                              Kommentaar


                                Ülejäänd raha ei saa puutuda? Saad ju terve rahaga panustada. Ja 1,8 koefiga läbi mängimine ei tohiks olla nii suur raskus. Tee safe bette kui rahast kahju.
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X