320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Triobet esitleb: Soccerneti sõprade turniir ja suvepäevad 2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Tänan kutsumast, aga ma pole tipptasemel mängija ja viletsasti ei viitsi mängida.

    Kommentaar


      #62
      Tuletan meelde, et täna tasub osavõtutasu teele panna - homsest läheb natuke kallimaks.

      OSAVÕTUTASU

      Osavõtutasu naaseb tuttavas süsteemis, on inimesepõhine ning annab õiguse osaleda nii turniiril kui ka suvepäevadel. Ettemaksuga on soodsam ja taas austame Soccerneti foorumi pikemaajalisi liikmeid: kel kirjas vähemalt 200 postitust, saab sisse poole hinnaga, raskekaallased (vähemalt 7000 postitust) aga täiesti tasuta!
      Samuti on sissepääs prii kõigile õrnema soo esindajatele, nii et kutsuge julgelt kaasa kaaslasedki.
      • Kuni 6. juulini: täispilet 8 eurot, 200 postitusega foorumlastele 4 eurot.
      • Alates 7. juulist (ka kohapeal): täispilet 12 eurot, 200 postitusega foorumlastele 6 eurot.
      • 7000 postitusega foorumlastele ja naistele tasuta.


      Tasu on sama suur olenemata sellest, kas osaled ainult turniiril või suvepäevadel või mõlemal, nii et võta viimast! Osavõtutasule võivad lisanduda isiklikud transpordikulud, samuti söögi- ja joogipoolis jms.

      Palume kanda osavõtutasu OÜ Vutivõrk kontole EE862200221043839787, märkides selgitusse: 1) Märksõna "Suvepäevad", 2) Osaleja täisnimi ja olemasolu korral ka fooruminimi, 3) Kas soovid kohta staadionilt suvepäevadele sõitvas bussis?

      Kommentaar


        #63
        ...aga Sulle, kes sa veel kahevahel olid, on mul häid uudiseid - veel homse, teisipäeva, 8. juuli õhtuni on võimalik soetada pileteid soodushinnaga!

        Täna õhtul panen üles ka juba osalustasu maksnud ja/või võistkondade nimekirjas üles antud inimeste nimekirja - veel on mõned vabad kohad ka võistkondadele!

        Kommentaar


          #64
          Lihtsalt et hiljem ei oleks probleemi:

          cannuman osaleb (põhivend, kõik tasuta pakett) ja soovib istekohta bussis ning voodikohta staabis.

          Kommentaar


            #65
            Voodikohta saab lihtsalt ilusti küsides vä? Või peab ööri ka köhima?

            Also, väike repost, mis kasutaja Wironia 'Reaalne Barca' mõtiskluste vahele ära kadus kiirelt:


            Algselt postitas wordprez Vaata postitust
            Nii igaks juhuks. Kas mõni autoga tartlane (lõunamaalane üldiselt?) ka liigub ja mõistliku plönni eest (eelistatavalt) edasi-tagasi otsaks ühe koha loovutab? Pohh, kas jalkale ka või üksnes istungile.
            Algselt postitas sanderos Vaata postitust
            Sekundeerin!

            Anyone?
            #helpabrotherout #kneegrowplease
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas mazz Vaata postitust
              Kes sooviks dinosauruste eest mängida? Soovitavalt siis suurema postitustearvu/tegutsemisaastatega foorumlased. Esialgu on kirjas: jyriöö, Even, ...
              Kas peerude satsi selleks korraks tõesti kokku ei saa? Pärast osaleb turniiril jälle kari jopesid, kes on kamba peale teinud siia foorumisse sama palju postitusi kui eston omal ajal oma kõige produktiivsemal nädalal. Ilm on ilus, ajage oma persed kohale. Jooksma ei pea, õlut võib juua. Mina liigutaks end hea meelega, samas mingi suvaline barca-real ühistiim väga ei ahvatle.
              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                Kas peerude satsi selleks korraks tõesti kokku ei saa? Pärast osaleb turniiril jälle kari jopesid, kes on kamba peale teinud siia foorumisse sama palju postitusi kui eston omal ajal oma kõige produktiivsemal nädalal. Ilm on ilus, ajage oma persed kohale. Jooksma ei pea, õlut võib juua. Mina liigutaks end hea meelega, samas mingi suvaline barca-real ühistiim väga ei ahvatle.
                Ilmselt ikka saab, aga kole passiivne on vanade peerude vastukaja küll. Praegu on kirjas jyriöö, Even ja Jeti88, lootust annavad budulojus, eston, fitti ja jazzjansa.

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas mazz Vaata postitust
                  Ilmselt ikka saab, aga kole passiivne on vanade peerude vastukaja küll. Praegu on kirjas jyriöö, Even ja Jeti88, lootust annavad budulojus, eston, fitti ja jazzjansa.
                  5+1 poole platsi peal eeldab selliste meistersportlaste puhul paraku numbriliselt suhteliselt maksimumilähedast koosseisu. Budukal virutab rekka rooli ronimine juba ilmselt pulsi 200 peale, estoni spurt ei annaks 90+ vanuseklassis ka enam esikohta, fitti on muidugi Adonis isiklikult, aga paraku 2-aastase lapse koordinatsiooniga. Kui Even välja arvata, siis teiste nimetatute puhul ei oska niimoodi positiivseid omadusi välja tuua, aga üldiselt peaks komplekteerimise juures seda meeles pidama. Kui ei taha korraldajana kerge infarktiga tegemist teha.
                  Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas ivar5lepik Vaata postitust
                    Täna õhtul panen üles ka juba osalustasu maksnud ja/või võistkondade nimekirjas üles antud inimeste nimekirja - veel on mõned vabad kohad ka võistkondadele!
                    Lubadus täitmata!?

                    Team Azzurri mängib (taeva)sinistes särkides, seega kui peaks olema esindatud võistkond Nirgid, siis leidke palun mingi muu värv. Grazie!

                    Kommentaar


                      #70
                      Kas ma saan õigesti aru, et buss sõidab ainult sinna?

                      ps. eika sooviks ka bronnida koha bussis + magamiskoha.

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas mazz Vaata postitust
                        - Kokku 30 magamiskohta (tekid-padjad kohapeal, magamiskotid ise kaasa)
                        kui tekid ja padjad olemas on, siis milleks magamiskott?

                        Kommentaar


                          #72
                          Turniiri peasponsoriks on ka sel aastal Triobet!




                          Lubatud osalejate ja registreerunud meeskondade nimekiri on lähitunni küsimus.

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                            5+1 poole platsi peal eeldab selliste meistersportlaste puhul paraku numbriliselt suhteliselt maksimumilähedast koosseisu. Budukal virutab rekka rooli ronimine juba ilmselt pulsi 200 peale, estoni spurt ei annaks 90+ vanuseklassis ka enam esikohta, fitti on muidugi Adonis isiklikult, aga paraku 2-aastase lapse koordinatsiooniga. Kui Even välja arvata, siis teiste nimetatute puhul ei oska niimoodi positiivseid omadusi välja tuua, aga üldiselt peaks komplekteerimise juures seda meeles pidama. Kui ei taha korraldajana kerge infarktiga tegemist teha.
                            lootust võin ma ka anda, aga isegi, kui see teoks saab, on see kole. mina mängisin viimati 2.a. tagasi sel samal turniiril ja olin väga sitt.
                            Jack of all trades, Master of nuns

                            Kommentaar


                              #74
                              Mina olen oma pea andnud Taevasiniste esindamiseks, seega turniiril kohal eks vaatab, kas jaksu on ka afterparty-ks.

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas terroriBanaan Vaata postitust
                                lootust võin ma ka anda, aga isegi, kui see teoks saab, on see kole. mina mängisin viimati 2.a. tagasi sel samal turniiril ja olin väga sitt.
                                Ma olen 11-13 õnneks ära. Muidu oleks pärast kolm nädalat haige ...
                                Igaks juhuks mainisin, ega ma tegelt ennast vana peeruna tunne.
                                League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X